Депутати
СПИСОК
депутатів Іллінецької районної ради 7 скликання

з/п

Прізвище, ім’я,
по батькові
Територіальна громада від якої обраний

Місце роботи, посада

Засоби зв’язку
(тел. код 04345)
 1
БОБКОВА
Олена Миколаївна

с.Білки

Сільський клуб с.Привільне,
художній керівник

2-31-05

 2
БОЖНЮК
Сергій Васильович

м.Іллінці

Фермерське господарство «Божнюкове»,
директор

2-15-73

3
БОЙКО
Олександр Іванович

с.Слободище

Слободищенська загальноосвітня школа
І-ІІІ ст.,
директор

3-44-37

 4
ВРЕЩ
Віталій В’ячеславович

с.Копіївка

Приватний
підприємець

3-46-43

 5
ГРЕБЕНЮК
Олексій Володимирович

с.Іллінецьке

ТОВ «Іллінецьке»,
директор

2-66-40

 6
ГУСАК
Юрій Михайлович

сел.Дашів

ТОВ «Північскло»,
виконавчий директор

3-27-13

 7
ДУБОВА
Людмила Петрівна

с.Красненьке

Комунальний заклад
«Центр первинної медико-санітарної допомоги»,
сімейний лікар

2-36-33

 8
ДЯДЯ
Анатолій Феодосійович

м.Іллінці

Пенсіонер

2-32-77

 9
ЗАГОРОДНЮК
Сергій Анатолійович

м.Іллінці

Іллінецька районна рада,
голова районної ради

2-23-05

 10
ЗАДОРОЖНА
Надія Максимівна

м.Іллінці

Іллінецька центральна районна лікарня,
лікар-офтальмолог

2-18-03

 11
ЗМІЄВЕЦЬ
Леонід Миколайович

м.Іллінці

Тимчасово не працюючий

2-31-05

 12
КОБЕЦЬ
Микола Миколайович

с.Росоховата

ТОВ «Агромол-сервіс»
м. Іллінці,
менеджер з постачання

2-15-51

 13
КОЗЛИК
Олександр Васильович

с.Хрінівка

ТОВ «СХК Вінницька промислова група»
в Іллінецькому районі,
керуючий підрозділом

2-31-05

 14
КОЛЕСНИК
Володимир Миколайович

с.Жадани

Фермерське господарство «Язер»,
голова

2-26-10

 15
КОЛОСЕНКО
Олександр Дмитрович

м.Іллінці

Іллінецька центральна районна лікарня,
лікар-невролог

2-19-37

2-17-47

 16
КУДИНА
Павло Миколайович

м.Іллінці

Тимчасово непрацюючий

2-31-05

 17
МАРУНЕНКО
Олексій Григорович

с.Борисівка

Іллінецька філія ПрАТ
«Зернопродукт МХП»,
директор

2-25-42

 18
МИТКО
Сергій Миколайович

с.Китайгород

ТОВ «Світоч»,
директор

3-83-24

 19
МІСЯЦЬ
Володимир Йосипович

с.Копіївка

Фізична особа - підприємець

2-31-05

 20
МОРОЗ
Павло Андрійович

с.Леухи

Споживче товариство
«ДАР-М»,
директор

3-21-50

 21
НЕЧИПОРЕНКО
Віктор Іванович

м.Іллінці

Тимчасово не працюючий

2-19-64

 22
ПОПИК
Іван Володимирович

с.Слободище

ПП «Агрофірма «Рось» с. Слободище,
директор

3-44-43

 23
ПОСТУПАЙЛО
Олексій Іванович

с.Василівка

Фермерське господарство
«Агро-1»,
заступник голови

2-33-00

 24
ПРАВОРОЦЬКИЙ
Федір Сидорович

сел.Дашів

Дашівська міська лікарня,
завідувач дитячою консультацією

3-28-83

 25
САЛІЙ
Володимир Миколайович

с.Городок

Фермерське господарство
«Гарант-ПАН»,
директор

2-20-50

 26
СЕНЧУК
Микола Олексійович

с.Тягун

СТОВ Україна,
директор

2-55-16

 27
СТЕЛЬМАЩУК
Микола Сергійович

с.Жадани

Іллінецький державний аграрний коледж,
викладач

2-31-68

 28
ТАРАСОВА
Валентина Петрівна

с.Якубівка

Фінансове управління
Іллінецької райдержадміністрації,
начальник

2-10-76

 29
ТОВАРОВА
Тетяна Петрівна

м.Іллінці

Комунальний заклад
«Центр первинної медико-санітарної допомоги»,
сімейний лікар

2-10-71

 30
ХЛИЩИБОРЩ
Олег Миколайович

с.Павлівка

СТОВ «Злагода» с. Павлівка,
головний агроном

2-61-88

 31
ШВЕЦЬ
Віталій Анатолійович

м.Іллінці

Тимчасово непрацюючий

2-31-05

 32
ШЕВЧУК
Сергій Миколайович

с.Бабин

Приватний
підприємець

2-35-40

 33
ШКОЛЬНИЙ
Ігор Сергійович

м.Іллінці

Комунальний заклад
«Центр дитячої та юнацької творчості»,
директор

2-19-74

 34
ЯНЮК
Леонід Степанович

с.Паріївка

ПАТ «Укртелеком»,
інженер Іллінецької дільниці

2-14-35