07.08.2020
ШАНОВНІ МИСЛИВЦІ

  З 11 серпня 2012 року з 16-ї години розпочнеться новий мисливський сезон і буде в ньому все: ранкові і вечірні зорі в росисті серпневі дні, і качині перельоти пізніми осінніми вечорами. Будуть звичайно, гарні постріли та щасливе повернення додому. Але що б було усе саме так, до полювання слід ретельно підготуватися.

               При виході на полювання мисливці повинні, чітко знати порядок поводження із зброєю.

                ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

Направляти зброю на людину, чи домашніх тварин, навіть якщо вона не заряджена; стріляти без потреб; рушницю з внутрішніми курками тримати з відкритим запобіжником; при заряджанні і розряджанні зброї її ствол повинен бути направлений в гору або в землю; зустрівши людину в мисливських угіддях зброю потрібно відкрити, вийняти з неї патрони, якщо вона заряджена; при пересуванні на всіх видах транспорту до місця полювання, зброя обов’язково має бути розрядженою, розібраною і знаходитись у чохлах; не можна брати рушницю стволом до себе при виході із човна, машини, мотоцикла та інших видів транспорту; стрільба по птахах, які злітають, нижче 3 метрів на дистанції 10 метрів; стріляти на шум, шарудіння, по невиразно видимій цілі ( у тумані, сильному снігопаді, сутінках); стріляти з човна над головами людей, що перебувають у ньому; стрільба з човна веслярам забороняється; при пересуванні човном рушниці мисливців повинні розрядженні.

                   Ще раз звертаючись до усіх мисливців району хочеться зауважити, що мірилом успішного полювання професіонали вважають не кількість добутої дичини, а влучність стрільби, відсутність поранених і відстріляних тварин, яких мисливець не знайшов.

        Оберігайте природу, живіть у гармонії з нею!     

          Бажаю приємного відпочинку та вдалого полювання. „Ні пуху ні пера”.

 

 

         Мисливствознавець Немирівського р-ну.                Попенко А.В.

Схожі публікації