31.01.2019
РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 30 січня 2019 року №2 Про скликання тридцять четвертої сесії районної ради сьомого скликання

Керуючись п. 1 ч.6 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати тридцять четверту сесію районної ради 7 скликання 12 лютого 2019 року о 10 годині в приміщенні адмінбудинку районної ради, про що повідомити в засобах масової інформації.

1. Про внесення змін до рішення 33 сесії районної ради 7 скликання від 18.12.2018 року № 599 «Про районний бюджет на 2019 рік.»

2.   Про використання коштів районного бюджету, які були виділені на виконання «Програми організації відзначення в районі державних свят, ювілейних і пам’ятних дат, прийомів офіційних делегацій, нагородження Почесними грамотами та Подяками районної державної адміністрації та районної ради кращих трудових колективів, окремих працівників різних галузей у 2018 році»

3.  Про використання коштів районного бюджету, які були виділені на виконання «Районної програми забезпечення виконання  Іллінецькою районною державною адміністрацією делегованих повноважень у 2018 році».

4. Різне.

На пленарне засідання запрошуються голова райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищний, міський голови, керівники установ, організацій, підприємств усіх форм власності (згідно зі списком), голова районного суду, начальник Іллінецького відділення поліції Гайсинського ВП ГУНП України у Вінницькій області, оперуповноважений Немирівського міжрайвідділу УСБУ у Вінницькій області, керівник Немирівської місцевої прокуратури, представники засобів масової інформації.

Заступник голови районної ради                                           В.Нечипоренко