ОГОЛОШЕННЯ

Іллінецька районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Іллінецької районної ради Вінницької області.

До участі в конкурсі допускаються особи, які є громадянами України, мають вищу освіту відповідного спрямування: «Спеціальна освіта», «Корекційна освіта», «Дефектологія», «Психологія, викладач психології» - за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра та стаж роботи за фахом не менше 5 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

-        заяву про участь у конкурсі;

-        особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та автобіографією;

-        копії документів про освіту;

-        довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду, яка видається відповідно до Порядку проведення обов’язкових попередніх та періодичних психіатричних оглядів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 вересня 2000 року №1465;

-        довідку про наявність або відсутність судимостей;

-        витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;

-        копії паспорта та ідентифікаційного коду;

-        письмову згоду на обробку персональних даних;

-        копію трудової книжки;

-        пропозиції кандидата щодо подальшої господарської та фінансово-економічної діяльності підприємства, установи, закладу, організації - об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району, викладені у довільній формі (бізнес-план, програма діяльності тощо).

Документи від кандидатів приймаються протягом 20 календарних днів із моменту оприлюднення оголошення про проведення конкурсу в друкованих засобах масової інформації.

Додаткову інформацію щодо порядку проведення конкурсу, подачі документів для участі у конкурсі можна отримати за телефоном 2-31-90.