07.05.2020
З Днем -Перемоги!!!!!!!!!!!!!
Дорогі ветерани Другої світової війни – учасники бойових дій, партизани, підпільники, солдатські вдови! Шановні жителі Іллінеччини!
Прийміть наші  щирі вітання  напередодні Дня пам’яті та примирення.

Ці дні уособлюють героїзм, силу духу, ратну працю й вічну скорботу за мільйонами знівечених українських доль, нездійсненних мрій і задумів. Ваші подвиги, сповнені глибоким патріотизмом, і сьогодні надихають молодь плекати любов до рідної землі у своїх серцяхНаш обов’язок – гідно продовжувати справи переможців.  Щороку це свято нагадуватиме, що немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі під мирним небом!
Низький уклін, вічна пам’ять та слава визволителям, котрі зі зброєю в руках захистили свободу і незалежність нашої країни, трудівникам тилу, які самовіддано працювали задля Перемоги, солдатським вдовам, на плечі яких лягла подвійна ноша та тим,  хто пройшов крізь пекло концтаборів.
Напередодні цього світлого дня бажаємо вам, дорогі наші ветерани, миру, здоров’я, оптимізму та активного довголіття, великого щастя. Нехай у ваших родинах панує злагода і спокій, а оселі повняться достатком!

Зі святом, дорогі ветерани!

Заступник голови районної ради                  В.Нечипоренко