ВІТАННЯ З ВЕЛИКОДНЕМ

Шановні жителі нашої славної Іллінеччини!

Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди Великого Дня – Світлого Христового Воскресіння! Це християнське свято є особливим, бо приходить до нас разом із дитячим сміхом, дбайливо випеченими духмяними пасками і кольоровими крашанками. Великдень – невід’ємна часточка українства, що є джерелом світлої радості й очищення наших душ Воскресіння Христове  - торжество справедливості й перемоги добра над злом, світла над темрявою, утвердження віри й надії в серцях наших.

У цей надзвичайно радісний день ми дякуємо Спасителю, що не залишив нас наодинці із всілякими бідами і проблемами, був поруч з нами, дарував фізичні та духовні сили для подолання життєвих негараздів.

Великдень приходить до нас, щоб поєднати близьких людей, дати їм нагоду пробачити прикрощі і сказані зопалу слова, посіяти в наших душах всепрощення, доброту, милосердя, ласку і взаємоповагу.

Дорогі краяни!

У ту щасливу мить, коли вдарять над нашою матінкою Україною Великодні дзвони, нехай у вашому житті оселиться щастя! Нехай воскресне у ваших душах усе найкраще на землі: непохитна віра, щира відданість і вічна любов! Зішли, Царю Небесний, на державу нашу мир і благодать! Миру вашим оселям, дорогі жителі району, здоров’я вам, вашим рідним і близьким, а дітям вашим світлої долі та життя сонячного!

Христос Воскрес!

З повагою –