20.06.2019
Увага!!! В мисливських угіддях Вінниччини відкрилось індивідуальне полювання на самця козулі європейської

Згідно із Законом України «Про мисливське господарство та полювання» сезон полювання розпочинається з індивідуального полювання на самців козулі з травня і триває до кінця року. У цьому році полювання розпочалося  в останній тиждень травня.

Нагадуємо мисливцям, які документи дають право на проведення полювання:

         - посвідчення мисливця;

         - щорічна контрольна картка обліку добутої дичини та порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита;

         - дозвіл на добування мисливських тварин (ліцензія, тощо);

         - відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю у разі її використання під час полювання;

         - паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів у разі їх використання під час проведення полювання.

         Зазначені документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання, транспортування або перенесення продукції полювання і пред’являти їх на вимогу осіб, уповноважених здійснювати  контроль у галузі мисливського господарства та полювання.

Днями індивідуального полювання на самця козулі європейської є всі дні тижня.

Вінницьке обласне управління лісового та мисливського господарства закликає всіх мисливців суворо дотримуватися основних правил проведення полювання, користування мисливською вогнепальною зброєю! Адже це - головна умова безпечного полювання, збереження життя й здоров’я людей.

Категорично забороняється перед полюванням і під час його проведення вживання спиртних напоїв. Особи в нетверезому стані до полювання не допускаються.

Закликаємо мисливців області проявити культуру полювання, що забезпечить гарний відпочинок, незабутні враження від спілкування з природою.

Держпідприємства Вінницького ОУЛМГ запрошують мисливців придбати ліцензію на добування самця козулі та отримати змогу під час індивідуального полювання випробувати себе як мисливця, здобути трофей і отримати масу вражень від перебування на природі. Середня вартість ліцензії (не враховуючи вартості трофею) – близько 4,5 тис. грн. До послуг мисливців – вся необхідна інфраструктура - сучасні мисливські готелі, будиночки мисливця зі всіма зручностями, тир, пересувні мисливські дільниці тощо.

Прес-служба Вінницького ОУЛМГ

Схожі публікації