20.06.2019
РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 20 червня 2019 року №13 Про скликання тридцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання

Керуючись п. 1 ч.6 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати тридцять сьому  сесію районної ради 7 скликання 10 липня 2019 року о 10 годині в приміщенні адмінбудинку районної ради, про що повідомити в засобах масової інформації.

1. Про хід виконання заходів районної Комплексної програми захисту населення і території Іллінецького району у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2017-2021 роки.

2.Про внесення змін до рішення 33 сесії районної ради 7 скликання від 18.12.2018 року № 599 «Про районний бюджет на 2019 рік.»

На пленарне засідання запрошуються голова райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищний, міський голови, керівники установ, організацій, підприємств усіх форм власності (згідно зі списком), голова районного суду, начальник Іллінецького відділення поліції Гайсинського ВП ГУНП України у Вінницькій області, оперуповноважений Немирівського міжрайвідділу УСБУ у Вінницькій області, керівник Немирівської місцевої прокуратури, представники засобів масової інформації.

Заступник голови районної ради                                           В.Нечипоренко