30.08.2019
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я від 30 серпня 2019 року №16 Про скликання тридцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання

Керуючись п. 1 ч.6 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати тридцять восьму  сесію районної ради 7 скликання 13 вересня 2019 року о 10 годині в приміщенні адмінбудинку районної ради, про що повідомити в засобах масової інформації.

1.Про внесення змін до рішення 33 сесії районної ради 7 скликання від 18.12.2018 року № 599 «Про районний бюджет на 2019 рік.»

2. Про створення цільового фонду Іллінецької районної ради в складі спеціального фонду районного бюджету та затвердження положення про нього.

На пленарне засідання запрошуються голова райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищний, міський голови, керівники установ, організацій, підприємств усіх форм власності (згідно зі списком), голова районного суду, начальник Іллінецького відділення поліції Гайсинського ВП ГУНП України у Вінницькій області, оперуповноважений Немирівського міжрайвідділу УСБУ у Вінницькій області, керівник Немирівської місцевої прокуратури, представники засобів масової інформації.

Заступник голови районної ради                                            В.Нечипоренко