26.06.2020
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я Від 26 червня 2020 року № 10 Про скликання сорок шостої сесії районної ради сьомого скликання

Керуючись п. 1 ч.6 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати сорок  шосту сесію районної ради 7 скликання   27 червня    2020 року о 10 годині в приміщенні адмінбудинку районної ради, про що повідомити в засобах масової інформації.

1. Про внесення змін до рішення 40 сесії районної ради 7 скликання від       18.12.2019 року № 699 «Про районний бюджет на 2020 рік».

На пленарне засідання запрошуються перший заступник голови районної державної адміністрації, начальник Іллінецького відділення поліції Гайсинського ВП ГУНП України у Вінницькій області, оперуповноважений Немирівського міжрайвідділу УСБУ у Вінницькій області, керівник Немирівської місцевої прокуратури, представники засобів масової інформації.

Заступник голови районної ради                                           В.Нечипоренко