25.05.2020
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я Від 25 травня 2020 року №7 Про скликання сорок четвертої сесії районної ради сьомого скликання

Керуючись п. 1 ч.6 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати сорок четверту сесію районної ради 7 скликання 29 травня 2020 року о 10 годині в приміщенні адмінбудинку районної ради, про що повідомити в засобах масової інформації.

1. Про звіт голови районної ради  про свою діяльність за  2019 рік.

2. Про затвердження  плану оптимізації мережі закладів загальної середньої освіти районної комунальної власності .

3. Різне.

На пленарне засідання запрошуються перший заступник голови районної державної адміністрації,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищний, міський голови, голова районного суду, начальник Іллінецького відділення поліції Гайсинського ВП ГУНП України у Вінницькій області, оперуповноважений Немирівського міжрайвідділу УСБУ у Вінницькій області, керівник Немирівської місцевої прокуратури, представники засобів масової інформації.

Заступник голови районної ради                                           В.Нечипоренко