24.04.2018
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я від 24 квітня 2018 року № 14 Про скликання двадцять сьомої сесії районної ради сьомого скликання

Керуючись ч. 6 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати двадцять сьому сесію районної ради 7 скликання 22 травня 2018 року о 10 годині в приміщенні адмінбудинку районної ради, про що повідомити в засобах масової інформації.

1. Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Іллінецького району.

2. Про хід виконання Комплексної програми освітньої галузі Іллінецького району на 2016-2020 роки.

3. Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017 року № 455 «Про районний бюджет на 2018 рік».

4. Різне.

На пленарне засідання запрошуються голова райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищний, міський голови, керівники установ, організацій, підприємств усіх форм власності (згідно зі списком), голова районного суду, начальник Іллінецького відділення поліції Гайсинського ВП ГУНП України у Вінницькій області, оперуповноважений Немирівського міжрайвідділу УСБУ у Вінницькій області, керівник Немирівської місцевої прокуратури, представники засобів масової інформації.

Заступник голови районної ради                                           В.Нечипоренко

Проведення засідань постійних комісій Іллінецької районної ради

на травень 2018 року