18.06.2020
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я Від 18 червня 2020 року № 9 Про скликання сорок п’ятої сесії районної ради сьомого скликання

Керуючись п. 1 ч.6 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати сорок п’яту  сесію районної ради 7 скликання  26 червня 2020 року о 10 годині в приміщенні адмінбудинку районної ради, про що повідомити в засобах масової інформації.

1.Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Іллінецького району.

2. Про реорганізацію КЗ «Районний методичний центр закладів освіти Іллінецької районної ради» шляхом перетворення у КЗ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Іллінецької районної ради.

3. Різне.

На пленарне засідання запрошуються перший заступник голови районної державної адміністрації,  керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищний, міський голови, голова районного суду, начальник Іллінецького відділення поліції Гайсинського ВП ГУНП України у Вінницькій області, оперуповноважений Немирівського міжрайвідділу УСБУ у Вінницькій області, керівник Немирівської місцевої прокуратури, представники засобів масової інформації.

Заступник голови районної ради                                           В.Нечипоренко