10.05.2019
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я Від 10 квітня 2019 року №9 Про скликання тридцять шостої сесії районної ради сьомого скликання

Керуючись п. 1 ч.6 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати тридцять шосту  сесію районної ради 7 скликання 15 травня 2019 року о 10 годині в приміщенні адмінбудинку районної ради, про що повідомити в засобах масової інформації.

1.  Про хід виконання Програми забезпечення інформованості населення Іллінецького району та розвитку електронного засобу масової інформації комунального підприємства «Іллінецька районна організація радіомовлення» Іллінецької районної ради на 2016-2020 роки.

2. Про передачу майнового комплексу комунального закладу «Іллінецький районний будинок культури» Іллінецької районної ради Іллінецького району Вінницької області зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району у власність Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.

3.Про внесення змін до рішення 33 сесії районної ради 7 скликання від  18.12.2018 року № 599 «Про районний бюджет на 2019 рік.»

На пленарне засідання запрошуються голова райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищний, міський голови, керівники установ, організацій, підприємств усіх форм власності (згідно зі списком), голова районного суду, начальник Іллінецького відділення поліції Гайсинського ВП ГУНП України у Вінницькій області, оперуповноважений Немирівського міжрайвідділу УСБУ у Вінницькій області, керівник Немирівської місцевої прокуратури, представники засобів масової інформації.

Заступник голови районної ради                В.Нечипоренко