03.04.2018
ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта

Відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проект рішення Іллінецької районної ради «Про внесення змін до рішення 39 сесії районної ради 6 скликання від 4 вересня 2015 року № 720 «Про затвердження окремих нормативних документів з оренди майна, що є об'єктом спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району».

Проект спрямований на підвищення ефективності та оптимізації використання об'єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району за цільовим призначенням з можливістю отримання максимального прибутку, збільшення надходження коштів від передачі в оренду нерухомого майна комунальними підприємствами (установами, закладами) Іллінецької районної ради завдяки підвищенню розміру окремих орендних ставок.

Проект рішення разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється на офіційній веб-сторінці Іллінецької районної ради за адресою: http://illintsi-rada.gov.ua в розділі «Регуляторна політика».

З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також у виконавчому апараті районної ради.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, приймаються виконавчим апаратом районної ради протягом одного місяця з дня оприлюднення проекту рішення за адресою: 22700, м. Іллінці, вул. Соборна, 18, електронна адреса: ilrayrada@ukr.net .

Заступник голови районної ради                                             В. Нечипоренко