16.01.2020
ОГОЛОШЕННЯ ПРО КОНКУРС

Найменування і місцезнаходження закладу: Криштопівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Іллінецької районної ради Вінницької області; с.Криштопівка, вул. Жовтнева,60.

Найменування посади: директор школи.

Кваліфікаційні вимоги до керівника закладу: вища освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якого не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

• автобіографія або резюме (за вибором учасника конкурсу);

• копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;

• копія документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

• копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

• довідка про відсутність судимості;

• мотиваційний лист, складений у довільній формі;

• соба може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та моральні якості.

Кінцевий термін і місце подання документів для участі у конкурсі:

Кінцевий термін подання документів до 04 лютого 2020 року.

Документи подаються особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) відповідальній особі до відділу освіти Іллінецької районної державної адміністрації Вінницької областіи за адресою: м. Іллінці, вул. Соборна,18.

Дата і місце початку конкурсного відбору:  17 лютого 2020 року, м. Іллінці, Іллінецька районна державна адміністрація, мала зала.

Складові конкурсного відбору та його тривалість:

перевірка знань законодавства України, зокрема Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти, Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»  на період до 2029 року шляхом письмової відповіді на білет;

перевірка професійних компетентностей шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку Криштопівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Іллінецької районої ради Вінницької області;

надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії щодо проведеної презентації.

Прізвище, ім’я, по батькові, номер телефону уповноваженої особи для отримання інформації: Деменчук Юлія Вікторівна 098 941 6959.

Електронна адреса:  Illintsi_osvita@vin.gov.ua