25.11.2019
Оголошення навчання

Доброго дня.
Мене звати Віктор Купріянець, я є спонсором і організатором проекту 
EducationUA 2019-2020Це соціальна програма, головною метою якої є матеріальна підтримка обдарованих українських студентів.

 Ми вирішили провести конкурс повторно, так як минулого разу (конкурс тривав з 22 квітня по 31 липня 2019 року) було виконано усі умови і досягнуто позитивні результати. Двоє переможців проекту отримали призові сертифікати по 10 000 гривень. Ці гроші були використані для оплати за навчання в українських вищих учбових закладах. Новий старт програми передбачає участь ще більшого числа спонсорів, а значить і більші призові виплати. Прийняти участь у конкурсі може кожен студент будь-якого українського ВУЗу. Для цього треба написати невеличку аналітичну роботу на одну із запропонованих тем і оформити реєстраційну заявку на сайті. УВАГА: участь в конкурсі абсолютно безкоштовна!

 Офіційними спонсорами і організаторами проекту є компанії SMMdriver, KarnoEnergyAutoFrom. Більше інформації про умови конкурсу і особливості даної соціальної програми на сайтах грантодавців:

 https://smmdriver.com/education-ua/

 https://karnoenergy.com.ua/educationua/

https://autofrom.com.ua/education-ua/

 Сподіваємося на те, що Ви зможете виділити трохи свого дорогоцінного часу на допомогу у розповсюдженні інформації щодо початку прийому заявок на участь у конкурсі. Щиро віримо, що Ваша інформаційна підтримка надихне багатьох інших представників малого та середнього бізнесу на активне просування ідеї матеріальної підтримки талановитої української молоді. Хтось проявить ініціативу і самостійно запустить подібний проект, хтось вирішить приєднатися до нашої програми. Але в обох випадках буде досягнутий потрібний результат – розповсюджувана нами інформація дасть необхідний імпульс для створення ще більшого числа грантів, які будуть відкривати широкі можливості для наших з вами дітей та молодого покоління в цілому.  

 Щиро надіємося на Вашу допомогу і будемо безмежно вдячні, якщо Ви зможете розмістити інформацію про наш проект на своєму сайті.

 У Вас виникли запитання? Знайти відповіді на них Вам допоможуть представлені нижче контактні дані:

       educationua@ukr.net

 ·       smmdriver.educationua@ukr.net

 ·       Номер телефону +380635781878 (щоденно з 10:00 до 18:00)

 З повагою, організатор проекту EducationUA, Віктор Купріянець – засновник сервісу для просування Інстаграм SMMdriver.  

Схожі публікації