02.04.2018
Кальник

Збори громадян у Кальнику

27 березня у Кальнику відбулися збори громадян за місцем проживання. Як відомо, колишня Кальницька теритріальна громада ввійшла до складу Дашівської об’єднаної територіальної громади. Про свою діяльність у році, що поминув, на зборах звітував виконувач обов’язків старости Кальника та Шабельні Валерій Антонюк. Він зупинився як на питаннях, які вдалося вирішити, так і на проблемах, які існують у населених пунктах.

З великим інтересом кальничани сприйняли виступ очільника їхньої об’єднаної територіальної громади Сергія Тітаренка, котрий акцентував увагу присутніх на завданнях, які громада має виконати першочергово, а це: ремонт доріг місцевого значення, зокрема дорога Дашів-Копіївка-Білки-Криштопівка, подальший благоустрій населених пунктів, кадрове та матеріально-технічне забезпечення Дашівської міської лікарні, ефективна робота закладів соціальної сфери тощо.

Одним із центральних питань порядку денного зборів було питання обговорення Стратегії розвитку Дашівської ОТГ. Зрозуміло, що питання не залишило байдужим нікого з присутніх, адже кожен свідомий того, що ми самі маємо дбати про своє майбутнє, про умови проживання на своїй території.

З інформацією про роботу закладів соціальної сфери громади виступили керівники структурних підрозділів Дашівської селищної ради.

У роботі зборів узяв участь і виступив з інформацією заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко.