03.07.2018
РОЗПОРЯДЖЕННЯ від 03 липня 2018 року №28 Про скликання двадцять дев'ятої сесії районної ради

Керуючись п. 1 ч.6 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати двадцять дев’яту сесію районної ради 7 скликання 20 липня 2018 року о 10 годині в приміщенні адмінбудинку районної ради, про що повідомити в засобах масової інформації.

1. Про хід виконання Районної програми «Місцеві стимули» на 2012-2020 роки.

2. Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017 року № 455 «Про районний бюджет на 2018 рік».

3. Різне.

На пленарне засідання запрошуються голова райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищний, міський голови, керівники установ, організацій, підприємств усіх форм власності (згідно зі списком), голова районного суду, начальник Іллінецького відділення поліції Гайсинського ВП ГУНП України у Вінницькій області, оперуповноважений Немирівського міжрайвідділу УСБУ у Вінницькій області, керівник Немирівської місцевої прокуратури, представники засобів масової інформації.

Заступник голови районної ради                                           В.Нечипоренко