04.03.2019
ІНФОРМАЦІЯ

про початок проходження перевірки, передбаченої Законом України «Про очищення влади»

Відповідно Закону України «Про очищення влади» для перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», згідно з Порядком проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 р. № 563, Іллінецькою  районною радою 04 березня 2019 року розпочато проведення перевірки щодо Пасічнюк Вікторії Ігорівни - головного спеціаліста відділу з питань організаційної роботи виконавчого апарату Іллінецької районної ради.

Додатки: заява Пасічнюк В.І., копія декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік.

Додатки: