23.02.2018
Засідання депутатської комісії

21 лютого відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань законності, захисту прав громадян, депутатської діяльності і етики, регламенту та європейської інтеграції. Спочатку до порядку денного було запропоновано внести 2 питання: 1. Про розгляд заяви-скарги від власників земельних ділянок, які розташовані на території Іллінецької сільської ради, щодо неправомірних дій посадових осіб ТОВ «Іллінецьке» та розгляд листа голови районної державної адміністрації Лисака А.Р. з цього ж питання. 2. Про розгляд звернення депутатів Могилів-Подільської районної ради щодо знесення пам’ятника Тарасу Шевченку на площі Героїв Небесної Сотні. Однак депутати проголосували за розгляд лише першого питання, а друге вирішили зняти з розгляду. Голова постійної Тарасова В.П. ознайомила присутніх із суттю першого питання та запрсила до слова директора ТОВ «Іллінецьке», депутата районної ради Гребенюка О.В. Олексій Володимирович висловив свої міркування стосовно скарги і наголосив, що лише правоохоронні органи дадуть відповідь на питання: на чиєму боці правда. Таку ж думку ствердив і член комісії, депутат районної ради Козлик О.В. Тарасова В.П. також наголосила на тому, що звернення жителів Іллінецької сільської територіальної громади потребує детального вивчення і серйозного розслідування, що не належить до компетенції постійної комісії. А тому запропонувала направити звернення заявників до правоохоронних органів, що підтримали одноголосно депутати. Окрім цього, голова постійної комісії висловила пропозиції щодо окремих аспектів роботи виконавчого апарату районної ради, після чого закрила засідання постійної комісії. Зазначимо, що в роботі засідання комісії, окрім Тарасової В.П., участь взяли Дядя А.Ф. та Козлик О.В.