05.01.2017
Запалення вогнів на новорічній ялинці у Дашеві
30 грудня в Дашеві відбулося урочисте запалення вогнів на новорічній ялинці в Дашеві. Чимало жителів селища зібралися на площі поряд із центральним сквером, де встановлено лісову красуню. Сюди ж прибули й гості з інших сіл Дашівського краю. Цьогорічне свято для краян особливе: утворено Дашівську селищну об’єднану територіальну громаду, до якої увійшли: Дашівська, Кальницька, Білківська, Копіївська, Купчинецька та Кантелинська сільські громади. Отож, представники цих поселень і завітали в гості до дашівчан.
Жителі Дашева дбайливо прикрасили головні вулиці свого містечка, яке ще до  1965 року було райцентром. Окрім головної ялинки, селищна рада святково прикрасила ще декілька зелених красунь у центрі Дашева. А сам Дашів вечірній переливається різноманітними вогниками, немов маленький Лас-Вегас.
І ось наступає урочиста мить, ллється над містечком щедрівка «Добрий вечір тобі, пане господарю!», яку виконують учасники аматорського колективу селищного будинку культури. Затим ведучі дійства запрошують до вітальних слів голову Сергія Тітаренка, голову Іллінецької райдержадміністрації Андрія Лисака та голову Іллінецької районної ради Сергія Загороднюка. Ще мить-друга, і Дід Мороз зі Снігуронькою просять усіх присутніх допомогти новорічній ялиноньці запалати різнобарв’ям ліхтариків. Немає меж радості дітей та юнацтва, у світ дитинства поринули і дорослі. Свято триває. Один по одному свої музичні вітання дарують землякам місцеві таланти, першою із яких виступає дипломант різноманітних конкурсів Оленка Вознюк.
Зусібіч линуть віншування: «З Новим роком! З новими гараздами!». Новорічна феєрія в Дашеві взяла гарний старт. Хочеться, щоб амбітні плани жителів краю зреалізувалися. Радій, Дашеве, веселися, Дашеве! Радій і веселися, рідна Україно! Миру і добра тобі, кохана Батьківщино!