05.01.2017
У місті Іллінці засяяла новорічно-різдвяними вогниками головна новорічна ялинка
28 грудня в Іллінцях відбулося запалення вогнів на головній новорічній ялинці. На центральній площі зібралися чимало містян та жителів населених пунктів, що увійшли до складу Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади, гостей нашого міста. Вперше об’єднана громада разом святкувала новорічне свято.
Із новорічними та різдвяними святами привітали іллінчан та гостей голова Іллінецької міської об'єднаної територіальної громади Володимир Ящук, голова районної державної адміністрації Андрій Лисак, голова районної ради Сергій Загороднюк.
Звертаючись до присутніх, Володимир Ящук зазначив: «Рік, що минає збагатив нас новим досвідом, згуртував, дав можливість не лише вистояти, а й створити умови для подальшого розвитку. Можна з упевненістю сказати, що він був прожитий недарма. У наступному році ми будемо продовжувати утеплювати школи і садочки, ремонтувати дороги, освітлювати вулиці, дбати про благоустрій наших населених пунктів. Переконаний, разом нам все вдасться».
Володимир Миколайович подякував жителям міської об’єднаної територіальної громади за довіру, розуміння та підтримку, зазначивши, що всі позитивні зміни в 2016 році  відбулись за сприяння та активної участі іллінчан. Побажав тепла, радості, здоров’я, здійснення найкращих сподівань, злагоди та миру.
«Щиро вітаю кожну іллінецьку родину з Новим роком та Різдвом Христовим, - звернувся до учасників святкового дійства голова райдержадміністрації Андрій Лисак. - Непростий був 2016 рік, але ми наполегливо працювали, розвивались, примножували трудові досягнення та здобутки, і я думаю, що кожний з вас бачить результати цієї нелегкої праці. Мені приємно сьогодні відзначити, що в 2016 році Іллінеччина зробила потужний крок вперед. За всіма показниками соціально-економічного розвитку наш район є одним з кращих районів Вінниччини. Дякую всім, хто причетний до цього успіху.
Переконаний: 2016 рік увійде в історію, як рік кардинальних змін у житті району. Адже саме в цьому році жителі населених пунктів Іллінеччини продемонстрували приклад згуртованості в прийнятті спільних рішень заради майбутнього, створивши дві об’єднані територіальні громади, перед якими відкриваються нові можливості для їхнього розвитку. Нам вдалось реально втілили в життя запропоновані державою кроки з децентралізації. Я хочу, щоб усі усвідомили, що зміни, які відбуваються - незворотні. Перетворення, які ми сьогодні робимо, повинні принести успіх кожній громаді, й кожен житель нашого краю має відчути, що наша країна змінюється на краще».
Від себе особисто та від депутатського корпусу районної ради привітав іллінчан з новорічними та різдвяними святами голова районної ради Сергій Загороднюк.  Сергій Анатолійович побажав, щоб наступний рік приніс мир на Українську землю, став роком гарних змін для кожного жителя нашого краю, а для України роком зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення.
Після новорічних привітань, під оплески присутніх новорічна ялика запалала яскравими вогнями. Церемонія запалення вогників зеленої красуні супроводжувалася цікавим новорічним дійством. З радістю та захопленням присутні вітали Дідів Морозів з Снігуроньками, аматорські колективи, які завітали на урочисте запалення вогнів головної новорічної ялинки району  з населених пунктів об’єднаної громади. Свято продовжувалось виступами талановитих діток району, солістів Іллінецького районного будинку культури, іграми, конкурсами. Малечу розважали улюблені герої з мультфільмів. Своїм теплом зігрівали новорічні вогнища. Працювала святкова торгівля. Свято вдалося – сповнене щирих емоцій, тепла та гостинності, як і заведено в українців.
Гарного настрою на всі новорічні та різдвяні свята додало ще й яскраве оформлення Іллінців. Вулиці, фасади будівель, адмінбудинків і території організацій, установ засяяли яскравими барвами, в святкових прикрасах та вогниках гірлянд усе місто. Дорослі й малі мають можливість сфотографуватись в санях Діда Мороза, які везуть тендітні олені. Зробити фото біля красуні-ялинки чи веселого сніговичка. Подбали про те, щоб подарувати нам новорічну казку, прикрасити місто зі смаком та фантазією, міська рада та міський голова Володимир Ящук.