29.09.2017
Зустріч із ветеранським активом району
28 вересня заступник голови районної ради В.І. Нечипоренко провів зустріч із активістами районної організації ветеранів. Захід було приурочено Дню ветерана та  Міжнародному дню людей похилого віку.

Ця зустріч пройшла досить цікаво і неформально. Ветерани, очолювані П.А. Муренком, виявили бажання побувати в с. Лугова Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади – на місці так званої Іллінецької астроблеми. Зазначимо, що мільйони літ тому на це місце впав величезний космічний гість – метеорит, який залишив по собі кратер. Ця місцина стала центром дослідження зоряної рани Землі багатьма вченими. Сюди приїжджають туристи з різних куточків планети. Побачити диво-місце забажали і наші шановані ветерани. Згодом відбулося спілкування заступника голови районної ради з ветеранами. В.І. Нечипоренко подякував активістам ветеранської організації за те, що свого часу робили все можливе, аби міцніла і розвивалася Україна. Нині ветерани є людьми активної життєвої позиції, роблять чимало корисних справ, серед яких – патріотичне виховання підростаючого покоління.
Що ж, зичимо усім ветеранам перш за все міцного здоров’я, довголіття і родинного затишку.