29.09.2017
Шановні жителі Іллінеччини!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку.
З давніх-давен наш народ відзначався шанобливим ставленням до найстарших представників суспільства. Сьогодні ми вдячні ветеранам Другої світової війни, ветеранам збройних сил, органів внутрішніх справ, ветеранам, які були воїнами –інтернаціоналістами, ветеранам праці за те, що зробили все можливе, аби жила і розвивалася Українська держава. Нині ми шлемо щиру вдячність і тим юнакам, чоловікам і жінкам, які стали на захист суверенітету та єдності держави на її східних рубежах.
Зичимо всім ветеранам, людям похилого віку міцного-преміцного здоров’я, благополуччя, родинного затишку, здійснення мрій та сподівань. Живіть довго і щасливо в мирі, злагоді і людській любові.

З повагою –

Голова районної державної адміністрації                       Андрій Лисак
Заступник голови районної ради                                       Віктор Нечипоренко