01.06.2017
Зустріч голови районної ради із жителями сіл Паріївка та Райки
Сьогодні, 1 червня, о 14 годині, голова районної ради Загороднюк С.А., на прохання жителів сіл Паріївка та Райки, провів зустріч, на якій було обговорено питання щодо добровільного приєднання Паріївської територіальної громади до Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади. На зустріч прибули депутати Паріївської сільської ради, члени ініціативної групи, які висловлюють бажання приєднатися до міської громади, заступник голови райдержадміністрації В.Поїзд, заступник Іллінецького міського голови О.Дмитрик, депутат районної ради від Паріївського виборчого округу Л. Янюк та інші особи.
У вступному слові голова районної ради наголосив, що сьогодні в державі тривають процеси добровільного об’єднання територіальних громад, а для тих, хто раніше не об’єднався, чинне законодавство дозволяє добровільне приєднання. Сьогодні ці процеси незворотні, тому жителі громад мають володіти інформацією про плюси й мінуси об’єднання чи приєднання. Саме тому голова ради запросив до слова заступника Іллінецького міського голови О.Дмитрика, аби він надав інформацію, чим живе нині міська об’єднана  територіальна громада. Олег Вікторович детально охарактеризував стан справ у громаді, наголосивши при цьому, що нині, як ніколи в попередні роки, громада має кошти на розвиток як міста, так і всіх сіл, які ввійшли до складу об’єднаної громади. Зі слів О.Дмитрика, громада за 5 місяців поточного року отримала 80 млн. грн. бюджетних  надходжень. Звісно, це дає змогу здійснювати належний благоустрій, ремонтувати будівлі закладів соціальної сфери, створювати місця дозвілля та відпочинку для дітей та дорослих, своєчасно проводити підготовку до роботи в осінньо-зимовий період шкіл, будинків культури, фапів. А найголовніше – навести порядок у своєму власному домі, бо за нас ніхто цього не зробить. Окрім цього, заступник міського голови наголосив, що місто не забирало і не збирається забирати кошти, які отримують села.
Згодом слово взяла Паріївський сільський голова Галина Притула. Вона сказала, що нині в їхній громаді існують як прихильники, так і противники об’єднання, тому варто зважати на думку всіх жителів.
Слова на зустрічі попросив депутат районної ради Леонід Янюк, який чітко висловив позицію за приєднання Паріївської громади до Іллінецької ОТГ. Він щоденно переконується в тому, що об’єднання приносить лише користь для жителів сіл.
Після цього О.В.Дмитрик відповів на запитання депутатів Паріївської сільської ради, жителів Паріївка та Райків.
Депутати Паріївської сільської ради висловили бажання ініціювати проведення сесії сільської ради, на якій знову розглянути доленосне для них питання.
На завершення голова районної ради подякував усім за участь в зустрічі.