06.06.2017
Засідання Координаційної ради
2 червня в малому залі адмінприміщення районної ради відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради. До порядку денного засідання було внесено два питання: «Про внесення змін до складу Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Іллінецької районної ради» та «Про функціонування закладів соціальної сфери району, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району в умовах формування об’єднаних територіальних громад».

З інформацією з першого питання виступив голова районної ради С.Загороднюк. Він повідомив, що у зв’язку з об’єднанням територіальних громад, ряд сільських рад припинили своє функціонування. Таким чином, автоматично зі складу Координаційної ради вибули 11 сільських голів.
З другого питання з інформацією виступили голова районної ради С.Загороднюк та голова райдержадміністрації А.Лисак. Виступаючі повідомили присутнім, що в цей перехідний період складається напружена ситуація із функціонуванням закладів соціальної сфери, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району. Окремі з них передані до об’єднаних територіальних громад, інші - ні. Тому кожен очільник громади має усвідомити те, що ці заклади повинні фінансуватися спільно всіма громадами, або тими громадами, до власності яких вони передані.

Члени Координаційної ради прийняли з цього питання відповідне рішення. Окрім цього, члени ради провели обговорення ряду проблем, які виникають у процесі роботи.
Голова районної ради закрив засідання Координаційної ради.