06.06.2017
Шановні журналісти Іллінеччини!
Дорогі ветерани журналістської праці!

Прийміть найщиріші вітання районної державної адміністрації та районної ради з нагоди вашого професійного свята – Дня журналіста.
Без вашої праці, дорогі  журналісти, важко уявити наше життя. Завдяки вашій праці ми отримуємо інформацію про те, чим живе наш район, наша область, Українська держава і світ. А ще ви творите історіографію нашого отчого краю, з якою колись познайомляться наші нащадки.
Щиро вдячні вам за самовіддану працю, за високий професіоналізм, за бажання служити людям.
Зичимо вам міцного здоров’я       , благополуччя, матеріального достатку. Нехай вас ніколи не полишає творче натхнення, нехай праця ваша буде гідно поцінована читачами!

З повагою –
Голова районної державної адміністрації           Андрій Лисак
Голова районної ради                                             Сергій Загороднюк