16.06.2017
Шановні лікарі, фельдшери, медичні сестри, всі працівники охорони здоров’я Іллінеччини!
Прийміть щирі та сердечні вітання районної державної адміністрації та районної ради з нагоди вашого професійного свята – Дня медичного працівника!
Важка місія медика була і залишається однією з наймилосердніших. Своєю невтомною працею ви повсякчас демонструєте нам приклади професіоналізму, витримки, самовідданості. Власною добротою, знаннями та досвідом ви повертаєте людей до повноцінного життя. Тисячі пацієнтів з глибокою вдячністю згадують ваші корисні поради та лагідні слова, які здатні воскресити віру і надію в людських душах.
Отож шлемо вам, дорогі медичні працівники, подяку за невтомну працю, за врятовані життя та здоров’я жителів нашого краю. Будьте завжди здорові й успішні, будьте життєрадісні і щасливі! Нехай до вас буде прихильною доля! Нехай ваші оселі оминають різноманітні негаразди! Нехай серця ваші будуть сповнені радощами, любов’ю, бажанням допомагати людям!