12.06.2017
Розпорядження про скликання шістнадцятої сесії районної ради сьомого скликання

Враховуючи звернення голови районної державної адміністрації Лисака А.Р. від 12.06.2017 року №03.1-1609 щодо необхідності проведення сесії районної ради та керуючись ч. ч. 4, 9 ст. 46, п. 1 ч. 6 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати шістнадцяту сесію районної ради 7 скликання 22 червня 2017 року о 10 годині в приміщенні адмінбудинку районної ради, про що повідомити в засобах масової інформації.

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 року № 227 «Про районний бюджет на 2017 рік».
2. Про хід виконання Районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей і молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку в 2017 році.
3. Різне.

На пленарне засідання запрошуються голова райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови, Іллінецький міський голова, Дашівський селищний голова, керівники установ, організацій, підприємств усіх форм власності (згідно зі списком), голова районного суду, начальник Іллінецького відділення поліції Гайсинського ВП ГУНП України у Вінницькій області, оперуповноважений Немирівського міжрайвідділу УСБУ у Вінницькій області, керівник Немирівської місцевої прокуратури, представники засобів масової інформації.

Голова районної ради                                                               С. Загороднюк