01.06.2017
ОГОЛОШЕННЯ
Іллінецька районна рада оголошує конкурс на право оренди вільного приміщення площею 34,7 м2 , що заходиться в будівлі КП «Побуткомбінат» по вул. Європейська, буд. 15А,  м. Іллінці.
Умови конкурсу:
- орендна плата відповідно до конкурсної пропозиції переможця;
- страхування орендованого майна;
- підтримання належних умов експлуатації та технічного стану об’єкту оренди;
- у повному обсязі виконувати усі зобов’язання зазначені у договорі оренди.
Для участі у конкурсі претендент подає:
1. Лист-заяву про участь у конкурсі;
2. Відомості про претендента на участь у конкурсі :
- копію документа, що посвідчує особу;
- базовий витяг з Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців (виданий не більше як за 30 днів до дня подачі документів);
- пропозиції щодо використання приміщення викладені у довільній формі: бізнес-план, програма діяльності тощо (пропозиція подається претендентом конкурсній комісії в день проведення конкурсу у запечатаному конверті);
- зобов’язання щодо розміру орендної плати (пропозиція подається претендентом конкурсній комісії в день проведення конкурсу у запечатаному конверті).
Документи прошнуровані та пронумеровані разом з описом подаються в запечатаному конверті з відміткою «На конкурс», із зазначенням прізвища учасника конкурсу та об’єкта оренди (адреса, площа, балансоутримувач).
Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої нею інформації.
Строк прийняття документів – протягом 10 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу.
Конкурс  проводитиметься після закінчення терміну подання документів, про що претендентам буде повідомлено додатково.
Прийом документів за адресою: 22700 вул. Соборна, 18, м. Іллінці, (к. 102-1) щоденно, крім вихідних.

Довідки за тел. (04345) 2-31-90, (068)037-70-61