25.05.2017
15 сесія районної ради 7 скликання
Сьогодні, 25 травня, у свято Вознесіння Господнього, відбулося пленарне засідання 15 сесії районної ради 7 скликання. До порядку денного сесії було внесено 15 питань.
Перед початком роботи  сесії голова ради С.Загороднюк привітав усіх присутніх з великим православним святом – Вознесіння Господнього та представив трьох новопризначених працівників. Зокрема, Павлова Ігоря Андрійовича, який очолив колектив СО «Іллінецькі електричні мережі», Чеботарьову Світлану Петрівну, яка очолила реформований відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та Юрченка Олександра Сергійовича, який є старшим оперуповноваженим Немирівського міжрайвідділу СБУ по Іллінецькому району.

З кожного питання депутати прийняли рішення, підтримавши пропозиції профільних депутатських комісій. Зазначимо, що проведенню засідання сесії передувала скрупульозна робота депутатів у постійних комісіях. Плідно перед сесією попрацювали такі комісії, як з питань агропромислової політики, регулювання земельних відносин та охорони природніх ресурсів; з питань охорони здоров’я, освіти, культури, фізичної культури, спорту, туризму, соціального захисту населення, зайнятості та роботи з ветеранами; з питань управління комунальною власністю, торговельного і побутового обслуговування населення, комплексного розвитку і благоустрою населених пунктів та з питань фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку району та підприємництва. Засідання президії районної ради, що відбулося напередодні, погодило порядок денний сесії.

Сьогодні у роботі сесії взяли участь 23 депутати. Більшість питань порядку денного депутати одноголосно підтримували проекти рішень. До речі, вони представлені на сайті районної ради. Лише проекти з 2-х питань – «Про звернення депутатів Іллінецької районної ради до Президента України П.О.Порошенка, Голови Верховної Ради А.В.Парубія, Премєр-міністра України В.Б.Гройсмана та народного депутата України Р.Є.Демчака щодо недопущення прийняття закону про ринковий обіг земель сільськогосподарського призначення в Україні та «Про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району» до стовідсоткової одноголдосності не набрали 1-2 голоси.

Підбиваючи підсумки роботи сесії, голова районної ради С.Загороднюк подякував усім депутатам за роботу, нагадав, що завтра у школах району відбудеться Свято останнього дзвоника, а тому попросив депутатів районної ради, керівників підприємств, установ, організацій піти до школярів на свято і привітати їх із цим прекрасним днем.
Голова районної ради закрив пленарне засідання 15 сесії районної ради 7 скликання.