Шановні працівники Іллінецького районного суду!
Дорогі ветерани праці судової гілки влади!

Прийміть щирі та сердечні вітання районної державної адміністрації та районної ради з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників суду.
Судова система України відіграє вирішальну роль у реалізації та захисті прав і законних інтересів людини та суб’єктів господарювання. Своєю непростою роботою, яка вимагає високого професіоналізму, чесності й добросовісності, працівники суду забезпечують розв’язання різних проблем і суперечок, що виникають у нашому повсякденному житті.
Зичимо суддям, працівникам апарату суду, ветеранам праці судової гілки влади міцного здоров’я, благополуччя, невичерпної енергії, витримки та наполегливості, усвідомленого почуття відповідальності, нових здобутків та звершень у вашій благородній праці задля утвердження законності і справедливості в Українській державі!