07.12.2017
Шановні керівники та депутати місцевих рад, працівники органів місцевого самоврядування Іллінецького району!
Щиро вітаю Вас з  Днем місцевого самоврядування – державним святом, що підкреслює велику значимість існування цього важливого інституту місцевої демократії! Майбутнє держави та наших громад неможливе без спроможного, повноцінного та відповідального місцевого самоврядування європейського зразка. Адже сильні громади - це основа міцної та процвітаючої України. Ті зміни, які відбулися в районі, уже демонструють певні здобутки, але попереду кропітка робота щодо розвитку місцевої інфраструктури, покращення надання якісних послуг населенню та підвищення його добробуту.
Лише Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція стануть запорукою успіху.
Бажаю Вам вагомих здобутків у нелегкій та відповідальній праці,
міцного здоров'я,  щастя,  родинного благополуччя, миру  та здійснення всіх  життєвих планів та задумів!

З повагою голова районної державної адміністрації Андрій Лисак