13.12.2017
Розпорядження про скликання двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання
Керуючись ч. 6 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати двадцять третю сесію районної ради 7 скликання 21 грудня 2017 року о 10 годині в приміщенні адмінбудинку районної ради, про що повідомити в засобах масової інформації.

1. Про внесення змін до рішення 11 сесії районної ради 7 скликання від 23.12.2016 року № 227 «Про районний бюджет на 2017 рік».
2. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Іллінецького району за 2017 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Іллінецького району на 2018 рік.
3. Про районний бюджет на 2018 рік.
4. Різне.

На пленарне засідання запрошуються голова райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищний, міський голови, керівники установ, організацій, підприємств усіх форм власності (згідно зі списком), голова районного суду, начальник Іллінецького відділення поліції Гайсинського ВП ГУНП України у Вінницькій області, оперуповноважений Немирівського міжрайвідділу УСБУ у Вінницькій області, керівник Немирівської місцевої прокуратури, представники засобів масової інформації.

Заступник голови районної ради                                           В.Нечипоренко