Презентація проекту районного бюджету на 2018 рік

21 грудня у великому залі засідань адмінприміщення районної ради відбулася презентація проекту районного бюджету на 2018 рік. До присутніх із вступним словом звернувся голова районної державної адміністрації А.Р.Лисак. Він стисло окреслив основні принципи, на основі яких був розроблений проект, назвав основні джерела надходжень, розповів про ті резерви, за рахунок яких удасться перевиконати бюджет, а також закцентував увагу присутніх на тому, що кожна гривня бюджетних коштів має бути раціонально та ефективно використана всіма розпорядниками бюджетних коштів. Далі Андрій Романович надав слово начальнику фінансового управління райдержадміністрації В.П.Тарасовій, котра детально зупинилася на питанні надходжень до бюджету та його видатків. Що стосується видатків, то Валентина Петрівна озвучила суми коштів, які передбачені на 2018 фінансовий  рік усім бюджетним установам. Окрім цього, начальник фінуправління наголосила на тому, що в наступному році кожен споживач бюджетних коштів має неухильно дотримуватися бюджетної дисципліни. Як сказала В.П.Тарасова, районний бюджет – 2018 не є бюджетом розвитку. Цей бюджет носить технічну функцію забезпечення діяльності бюджетних установ, районних комунальних закладів, тому ми, насамперед, вирішуємо питання, що з 1 січня заклади будуть фінансуватися спокійно й ритмічно. А решта питань розвитку та фінансування районних програм, окрім тих, які вже зараз є необхідними в цьому бюджеті, будуть розглядатися на сесії при розподілі коштів перехідного залишку.

По закінченні свого виступу Тарасова В.П. відповіла на запитання, які поставили їй присутні керівники бюджетних закладів та депутати районної ради.
Голова райдержадміністрації Лисак А.Р. подякував присутнім і виступаючій за конструктивну роботу, а заступник голови районної ради В.Нечипоренко запросив усіх на пленарне засідання чергової сесії районної ради.