03.11.2017
Засідання президії районної ради
1 листопада відбулося засідання президії районної ради, де було розглянуто питання щодо забезпечення функціонування закладів, які перебувають у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста  Іллінецького району в 2018 році.
З інформацією про функціонування таких закладів виступив перед присутніми заступник голови районної ради В.Нечипоренко. Він наголосив на тому, що в наступному році надходження до районного бюджету будуть меншими за видатки на утримання вищезазначених закладів, зокрема - на зарплату працівників, на енергоносії та на інші життєво необхідні потреби.
Окремі члени президії висловили власне бачення щодо подальшого функціонування комунальних закладів. Зокрема, прозвучали думки, що депутатський  корпус повинен сесійно прийняти рішення, що стосуються передачі деяких закладів до Іллінецької ОТГ, адже цей шлях передбачений Бюджетним кодексом України, в якому зазначено, що зробити це потрібно до початку 2018 року. Були висловлені й пропозиції щодо солідарного фінансування комунальних закладів усіма громадами.
На питання, які стосувалися незабезпеченості коштами, роз’яснення надала член президії, начальник фінансового управління райдержадміністрації Валентина Тарасова, яка наголосила, що ці проблеми варто вирішити впродовж цього та наступного місяців, адже в третій декаді грудня нам необхідно прийняти районний бюджет на 2018 рік.
Підсумком засідання стало те, що члени президії запропонували, аби головою райдержадміністрації було ініційовано нараду за участю керівників територіальних громад, на якій буде сформовано чіткий план дій щодо функціонування закладів районної комунальної власності.