28.11.2017
Розпорядження про скликання двадцять другої сесії районної ради сьомого скликання

Керуючись ч. 6 ст. 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати двадцять другу сесію районної ради 7 скликання 7 грудня 2017 року о 10 годині в приміщенні адмінбудинку районної ради, про що повідомити в засобах масової інформації.

1. Про передачу  у комунальну власність  бюджетних   установ.
2. Про вихід зі складу засновників бюджетних установ .
3. Різне.
На пленарне засідання запрошуються голова райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищний, міський голови, керівники установ, організацій, підприємств усіх форм власності (згідно зі списком), голова районного суду, начальник Іллінецького відділення поліції Гайсинського ВП ГУНП України у Вінницькій області, оперуповноважений Немирівського міжрайвідділу УСБУ у Вінницькій області, керівник Немирівської місцевої прокуратури, представники засобів масової інформації.

Заступник голови районної ради                                             В.Нечипоренко