Пленарне засідання 21 сесії районної ради

22 листопада відбулося пленарне засідання 21 сесії районної ради 7 скликання, в якому взяли участь 30 депутатів із 34, які становлять загальний склад ради.
До порядку денного сесії було внесено 30 питань. Першим питанням депутати розглянули питання «Про обрання  голови районної ради». Звісно, це питання викликало в депутатів великий інтерес, адже після складання повноважень голови районної ради Загороднюком С.А. посада голови районної ради залишається вакантною. Відповідно до регламенту районної ради 7 скликання та порядку обрання голови, депутати спочатку запропонували кандидатури на вакантну посаду. Очільник фракції партії «Громадянська позиція»  А.Ф.Дядя вніс пропозицію обрати головою районної ради В.П.Тарасову – начальника фінансового управління райдержадміністрації, голову постійної комісії районної ради з питань законності, захисту прав громадян, депутатської діяльності і етики, регламенту та європейської інтеграції. Очільник фракції політичної партії БПП «Солідарність» І.С.Школьний вніс пропозицію щодо кандидатури на посаду голови районної ради депутата О.І.Бойка – директора Слободищенської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Після виступів кандидатів на посаду, в яких вони висловили плани, над якими будуть працювати в разі їхнього обрання, відбулося обговорення кандидатури. Після засідання лічильної комісії, яку очолював депутат районної ради С.М.Шевчук відбулася процедура таємного голосування. Результати таємного голосування виявилися такими: за Тарасову В.П. проголосували 15 депутатів із 30, що брали участь у голосуванні, тобто їй не вистачило 3 голоси, аби обійняти вакантну посаду голови, а за О.І.Бойка проголосували 11 депутатів, йому не вистачило 7 голосів до перемоги. Обидва кандидати після оголошення результатів виборів подякували своїм колегам за підтримку.
Далі депутати розглянули всі інші питання порядку денного і прийняли відповідні рішення, з якими можна буде ознайомитися на нашому сайті. На завершення головуючий - заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко подякував депутатам за плідну роботу і закрив пленарне засідання сесії.