25.10.2017
Зустріч із народним депутатом України
Сьогодні, 25 жовтня, народний депутат України Р.Є.Демчак провів зустріч з виборцями в Іллінецькому районі. Темою зустрічі стали презентації Русланом Євгенійовичем двох прийнятих в державі нових законів: про освіту та про пенсійну реформу.
Перед презентацією цих важливих документів перед присутніми виступив заступник голови Вінницької облдержадміністрації – начальник Департаменту освіти і науки облдержадміністрації І.Д.Івасюк.
Народний депутат України Р.Демчак глибоко та всебічно розповів спочатку про Закон України «Про освіту», головною метою якого є створення системи освіти нового покоління в Українській державі. Народний депутат приділив особливу увагу таким питанням, як 12-річний термін навчання, трирівневість шкільної освіти, формування в школярів уміння навчатися упродовж життя. Не поминув Руслан Євгенійович і таких важливих моментів в роботі закладів освіти, як реальне оцінювання якості знань школярів, висока професійність педагогічних працівників. Ще одним важливим моментом презентації стало роз’яснення аспекту, що пов'язаний з мовою навчання в закладах освіти.
Інтерес у присутніх викликали роз’яснення щодо змін в управлінні навчальними закладами, автономії шкіл, зарплати вчителів, звітності про використані кошти, фінансування освіти та інші.
Народний депутат грунтовно, на доступних прикладах розкрив суть закону до присутніх, серед яких були працівники ДНЗ, учителі ЗНЗ та викладачі коледжу, очільники територіальних громад та інші зацікавлені особи.
Окрім освітянської реформи, Демчак Р.Є. представив присутнім основні положення реформи пенсійної. Присутні уважно прослухали інформацію та поставили депутату питання, які їх хвилювали.
По завершенні презентації голова районної державної адміністрації А.Лисак подякував Руслану Євгенійовичу за цікаву інформацію, а присутні в залі аплодисментами висловили свою вдячність народному обранцю.