Шановні жителі Іллінеччини!
Вітаємо вас із Днем захисника України та Днем українського козацтва!
Цього дня  ми також відзначаємо величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Упродовж століть воно набуло особливо важливого змісту, оскільки пов 'язане із боротьбою за свободу та порятунок від ворогів.
У наш час ми знову повертаємося пам’яттю і серцем до грізних і незабутніх сторінок минулого, щоб ще раз осягнути, кому зобов’язані мирним небом над головою, можливістю жити і ростити дітей та онуків. Подвиг сьогоднішніх захисників України - це велична правда історії, яку не спотворити у майбутньому і яку не перекреслити жодним змінам у сучасному світі.
Ви, дорогі чоловіки, є взірцем реального, дієвого патріотизму для кожної чесної людини і свідомого громадянина, наочне свідчення єдності всіх поколінь нашого народу.
Нехай овіяне славою свято додасть вам енергії та оптимізму, прагнення примножувати свій внесок у потенціал та оборонну міць своєї держави!