31.10.2017
Про скликання двадцять першої сесії районної ради сьомого скликання
Керуючись ч. 6 ст. 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати двадцять першу сесію районної ради 7 скликання 22 листопада 2017 року о 10 годині в приміщенні адмінбудинку районної ради, про що повідомити в засобах масової інформації.

1. Про обрання голови районної ради.
2. Про хід виконання заходів Стратегії розвитку територіальних громад Іллінецького району на період до 2020 року.
3. Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Іллінецького району.
4. Про внесення змін до рішення 11 сесії районної ради 7 скликання від 23.12.2016 року № 227 «Про районний бюджет на 2017 рік».
5. Різне.
На пленарне засідання запрошуються голова райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищний, міський голови, керівники установ, організацій, підприємств усіх форм власності (згідно зі списком), голова районного суду, начальник Іллінецького відділення поліції Гайсинського ВП ГУНП України у Вінницькій області, оперуповноважений Немирівського міжрайвідділу УСБУ у Вінницькій області, керівник Немирівської місцевої прокуратури, представники засобів масової інформації.

Заступник голови районної ради                                               В.Нечипоренко