24.10.2017
Пам'ять про Й.Позичанюка житиме в серцях земляків
20 жовтня в Дашеві урочисто відкрили меморіальну дошку-барельєф підполковнику УПА, провідному члену ОУН і УГВР Йосипу Позичанюку, котрий народився в цьому селищі. Дошку встановлено на будівлі КЗ «Дашівська станція юних техніків». З приводу цього в селищі відбувся урочистий мітинг. Чимало зусиль до відновлення пам’яті про Й.Позичанюка доклав депутат Вінницької обласної ради В.Барцьось.

На урочистому заході було багато дашівчан, гостей селища. З вітальним словом до присутніх на зібранні звернувся заступник голови районної ради В.Нечипоренко. Він, зокрема, наголосив, що в нелегкий час дуже важливо відновлювати історичну пам'ять, бо без знань правди про минуле не можна побудувати щасливе майбутнє.