11.08.2016
Про внесення змін до рішення 4 сесії районної ради 7 скликання від 28.01.2016 року № 60 «Про затвердження плану роботи районної ради 7 скликання на 2016 рік»
З метою ефективного виконання районною радою повноважень, відповідно до ст.ст. 7, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», керуючись ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Внести зміни до плану роботи районної ради 7 скликання на 2016 рік, затвердженого рішенням 4 сесії районної ради 7 скликання від 28.01.2016 року № 60 «Про затвердження плану роботи районної ради 7 скликання на 2016 рік», доповнивши розділ ІІ. «Перелік основних питань для розгляду на засіданнях постійних комісій районної ради. З питань управління комунальною власністю, торговельного і побутового обслуговування населення» пунктом такого змісту: «Зміни та доповнення до окремих нормативних документів з оренди майна, що є об'єктом спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району, затверджених рішенням 39 сесії районної ради 6 скликання від 4 вересня 2015 року № 720 «Про затвердження окремих нормативних документів з оренди майна, що є об'єктом спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району» (спільно з виконавчим апаратом районної ради).
2. Оприлюднити це рішення на офіційному веб сайті Іллінецької районної ради у день його прийняття.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань законності, захисту прав громадян, депутатської діяльності і етики, регламенту та європейської інтеграції (Тарасова В.П.). Голова районної ради С. Загороднюк