09.06.2016
Іллінецька районна рада ОГОЛОШУЄ ПОШУК КАНДИДАТІВ У ПРИСЯЖНІ Іллінецького районного суду
Іллінецька районна рада повідомляє, що відповідно подання Територіального управління Державної судової адміністрації України у Вінницькій  області від 20.05.2016 р. № 02-30/1322, на виконання вимог Закону України «Про судоустрій і статус суддів»  Іллінецька районна рада формує списки присяжних, які будуть залучатися для розгляду і вирішення справ Іллінецьким районним судом Вінницької області у кількості 15 (п’ятнадцять) осіб.
Відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду та який відповідає вимогам ст. 61 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» і дав згоду бути присяжним.
У зв’язку з вищевикладеним, пропонуємо громадянам, які бажають бути включеними до списку присяжних, до 4 липня (включно)  2016 року звернутися до Іллінецької районної ради за адресою: вул. Соборна, 18, м. Іллінці,із заявою про згоду бути присяжним Іллінецького районного суду Вінницької області. До заяви додаються наступні документи:
- фотокопія паспорта (оригінал пред’являється особисто);
- довідка з місця роботи (для непрацюючих завірена фотокопія трудової книжки);
- медична довiдка про відсутність хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню  обов’язків присяжного;
- довідка про відсутність судимості;
- згода на обробку персональних даних.
А також звертаємося до трудових колективів та громадських організацій подати свої пропозиції для формування списку присяжних Іллінецького районного суду Вінницької області. Протокол зборів та кандидатури громадян, що претендують на включення до списку присяжних, із відповідними заявами та документами, зазначеними вище, подаються до районної ради.