30.05.2016
Про скликання сьомої сесії районної ради сьомого скликання
Керуючись ч. ч. 4, 9 ст. 46, п.1 ч.6 ст. 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», скликати сьому сесію районної ради сьомого скликання  7 червня 2016 року о 10 годині в приміщенні адмінбудинку районної ради, про що повідомити в засобах масової інформації.На розгляд ради внести питання:
1. Про стан виконання районних програм у галузі освіти.
2. Про хід виконання Районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей і молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 2018 року.
3. Про затвердження відзнак районного рівня.
4. Про внесення змін до статуту комунального закладу «Спортивно-оздоровчий комплекс» Іллінецької районної ради.
5. Про внесення змін до статуту комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Іллінецької районної ради.
6. Про внесення змін до рішення 6 сесії районної ради 7 скликання від 26 квітня 2016 року № 110 «Про внесення змін до статуту комунального підприємства «Іллінціфарм» Іллінецької районної ради Вінницької області».
7. Про надання дозволу директору комунального закладу «Спортивно- оздоровчий комплекс» Іллінецької районної ради Сидоренку А.П. на здачу в оренду частини вільного приміщення Вінницькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школі «Спартак» №1.8. Про надання дозволу відділу освіти  Іллінецької районної державної адміністрації на списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.
9.Про розірвання договору оренди комунального майна з Державною фітосанітарною інспекцією Вінницької області.
10. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду вільного приміщення державній  установі «Вінницька обласна фітосанітарна лабораторія».
11. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду частини вільного приміщення квартирно-експлуатаційному відділу м. Вінниця.
12. Про погодження розміру тарифів на платні соціальні послуги комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради.
13. Про затвердження проектно-кошторисної документації на проведення капітального ремонту покрівлі і фасадів приміщення, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.
14. Про затвердження кошторисної документації на проведення поточного ремонту приміщень управління праці та соціального захисту населення Іллінецької районної державної адміністрації.
15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Бурлаки О.А., для ведення особистого селянського господарства, розташованої на території Купчинецької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Клітної К.О., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Кантелинської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
17. Про затвердження регламенту районної ради 7 скликання у новій редакції.
18. Про затвердження єдиної форми бланка депутата Іллінецької районної ради 7 скликання.
19. Про забезпечення вимог законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про статус депутатів місцевих рад», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про доступ до публічної інформації», Регламенту районної ради, інших нормативно-правових актів у сфері місцевого самоврядування виконавчим апаратом районної ради.
20. Про встановлення надбавки до посадового окладу директору комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради Легкому Є.М.
21. Про надання частини щорічної основної відпустки заступнику голови районної ради Швецю В.А.

На пленарне засідання запрошуються голова районної державної адміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищний, міський голови, керівники установ, організацій,  підприємств усіх форм власності (згідно зі списком), голова районного суду, начальник Іллінецького відділення поліції Гайсинського ВП ГУНП України у Вінницькій області, оперуповноважений Немирівського міжрайвідділу УСБУ у Вінницькій області, керівник Немирівської місцевої прокуратури, представники засобів масової інформації.

Голова районної ради                                  С. Загороднюк