Рішення сесій 6 скликання
46 сесія 6 скликання від 6.10.2015 року

1. Про виділення матеріальної допомоги.
2. Про внесення змін до міського бюджету.
3. Про передачу коштів на здійснення окремих видатків у вигляді субвенції.
4. Про надання згоди Гайсинському ЛВУМГ на передачу у комунальну власність Іллінецької міської територіальної громади житлового будинку, який розташований в м.Іллінці по 2 вулиці Б.Хмельницького,23 А.
5. Про затвердження змін в складі адміністративної комісії при виконавчому комітеті Іллінецької міської ради.
6. Про погодження змін до штатних розписів дошкільних навчальних закладів.

Земельні питання

1. Про внесення доповнення до  рішення 43 сесії 6 скликання від 28.07.2015 року «Про передачу у власність земельної ділянки гр. Лізак В.В »
2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду гр. Полуденному В.Т.
3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) на умовах оренди  гр. Шимкову А .О
4. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність
5. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Кужель С.В.
7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Загороднього П.М.
8. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
9. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
10. Про припинення  права постійного користування  земельними ділянками Діхтяр Т.С.
11. Про припинення  права постійного користування  земельною ділянкою Мельник І.С. та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  Рибаченко В С.
12. Про припинення  права постійного користування  земельною ділянкою Петросюк Г.Й та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  Петросюк О Г
13. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою обласному комунальному підприємству « Липовецький  завод продтоварів ».
14. Про внесення змін до № 22 п. 1 Додатку до рішення 9 сесії 4 скликання від 17.06.2003 року «Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації по видачі державних актів на  право власності на землю»
15. Про  розгляд заяви гр. Конопелько Г.А.
16. Про  розгляд заяв гр. Шлапак Г.П.
17. Про розірвання договорів оренди землі з гр. Андрієнко Н.Ф.
18. Про продаж земельної ділянки не сільськогосподарського призначення  гр. Побережник Л.В.
45 сесія 6 скликання від 24.09.2015 року
44 сесія 6 скликання від 20.08.2015 року
43 сесія 6 скликання від 28.07.2015 року
Земельні питання
1. Про внесення змін   до рішення 13 сесії  23 скликання від 27.12.1999 року «Про приватизацію земельних ділянок».
2. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність.
3. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність громадянам.
4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки в комунальну власність Іллінецької міської ради.
5. Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність гр. Степанюку Ю.О.
6. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в  натурі (на місцевості).
7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка перебуває у власності ФОП Присяжнюка В.О.
8. Про затвердження технічної  документації із землеустрою щодо  встановлення  (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Коваль О.О на умовах оренди.
9. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
10. Про поновлення договору оренди земельної ділянки з ФОП  Жбадинським Б.І.
11. Про поновлення договору оренди земельної ділянки з ФОП  Малей Л.В.
12. Про поновлення договору оренди земельної ділянки з гр. Масненькою І.В.
13. Про поновлення договору оренди земельної ділянки з ФОП  Петрик В.А.
14. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
15. Про припинення  права постійного користування  земельними ділянками Мотрунецькій Є.К. та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  Терешко Н.С.
16. Про відмову у задоволенні заяв Шлапак Г.П. та Письменної Г.І.
17. Про внесення змін до пп. 173 п.1 ч.1 рішення 13 сесії 22 скликання від 12.08.1997 року «Про передачу земельних ділянок у приватну власність».
18. Про замовлення експертної грошової оцінки на земельну ділянку несільськогосподарського призначення, розташовану в м.Іллінці.
19. Про передачу у власність земельної ділянки гр.Лізак  В.В.
20. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення особистого селянського господарства Кравцю П.І.
21. Про розгляд заяви Савчук Л.О. та Савчук О.В.
22. Про розірвання договору оренди землі з Козяр К.В.
23. Про скасування рішень  сесій міської ради з питань приватизації земельних ділянок.
42 сесія 6 скликання від 09.06.2015 року
1. Про внесення змін до  рішення 25 сесії 5 скликання від 03.11.2009 року «Про безоплатну передачу земельних ділянок у спільну сумісну власність громадянам»
2. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність
3. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність громадянам
4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної  ділянки в комунальну власність Іллінецькій міській раді
5. Про надання дозволу на розробку проекту  землеустрою щодо відведення земельної ділянки у  власність гр. Сторожук О.О.
6. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на місцевості)  Іллінецькій районній раді
8. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам
9. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди
10. Про визнання таким, що втратили   чинність рішення  10 сесії 6 скликання від 14.06.2011 року « Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби Баші Н.М.» та рішення 21 сесії 6 скликання від 20.11.2012 року «Про внесення змін до рішення 10 сесії 6 скликання від 14.06.2011 року « Про погодження надання дозволу на розробку проекту земелустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби Баші Н.М.»
11. Про надання права  на завершення приватизації та отримання свідоцтва на право власності на земельну ділянку гр. Боярській Н.В.  
12. Про надання права  на завершення приватизації та отримання свідоцтва на право власності на земельні ділянки гр. Данчук І.В.  
13. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для ведення фермерського господарства Козяру К.В.
14. Про скасування рішень  сесій міської ради з питань приватизації земельних ділянок.
41 сесія 6 скликання від 16.04.2015 року
Земельні питання
40 сесія 6 скликання від 26.02.2015 року
Програма соціально-економічного розвитку
 Земельні питання 
1. Про розірвання договору оренди землі з Кравчуком Ю. І.
2. Про розгляд заяви ФОП Фльори А.П.
3. Про погодження надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки сільсько-господарського призначення для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування -розміщення кладовища Іллінецькій міській раді.
4. Про передачу в оренду земельної ділянки ФОП Олійнику О.В.
5. Про замовлення експертної грошової оцінки на земельну ділянку несільсько-господарського призначення, розташовану в м.Іллінці (особа №1)
6. Про замовлення експертної грошової оцінки на земельну ділянку несільсько-господарського призначення, розташовану в м.Іллінці (особа №2)
7. Про надання права на завершення приватизації та отримання свідоцтва на право власності на земельну ділянку Лободі С.С.
8. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
9. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
10. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок, що перебувають у власності Костюка Б.Б.
12. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), що знаходяться в комунальній власності Іллінецької міської ради.
13. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
14. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у спільну сумісну власність громадянам.
15. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність.
16. Про внесення зміни та доповнення до рішення 28 сесії 6 скликання від 26.09.2013 року «Про поновлення з ФОП Козяром К.В. договору оренди земельної ділянки».
39 сесія 6 скликання від 27.01.2015 року
38 сесія 6 скликання від 24.12.2014 року
Земельні питання
1. Про внесення змін до рішення 33 сесії 6 скликання від 08.04.2014 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Іллінецькій районній організації Українського товариства мисливців та рибалок.
2. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для передачі у власність.
3. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.
4. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Ходань О.С.
6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам на умовах Оренди.
7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безкоштовно у власність ОСББ «Гарант – 165».
8. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безкоштовно у власність.
9. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Дорош В.В. та Дорош О.В.
11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Дорошу В.Ю.
12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється Максим’яку О.В.
13. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, цільове призначення яких змінюється.
14. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
15. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди
16. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Іллінецькому КП «Побутсервіс» та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою Іллінецькій районній раді.
17. Про визнання таким, що втратив чинність порядковий номер 35 додатку рішення 10 сесії 4 скликання від 19.08.2003 року «Про надання дозволу на розробку технічної документації по укладанню договорів оренди» стосовно Весни Н.М.
18. Про визнання таким, що втратило чинність рішення 34 сесії 6 скликання від 19.06.2014 року «Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Стаднік Л.А. в оренду».
19. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, у власність шляхом викупу Дзісь А.О.
20. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення, у власність шляхом викупу Коновалюк К.В.
21. Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення у власність шляхом викупу Петраш І.П.
22. Про розірвання договорів оренди землі з Акішовим С.П.
23. Про скасування рішень сесій міської ради з питань приватизації земельних ділянок громадян.
37 сесія 6 скликання від 06.11.2014 року
Земельні питання
36 сесія 6 скликання від 16.09.2014 року
Земельні питання
35 сесія 6 скликання від 24.07.2014 року
Земельні питання
1. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кравчук Я.В для передачі у власність.
2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування ДП « Іллінецький райагроліс».
3. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у власність
4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Колесник Л.М.
5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо розподілу земельної ділянки, що перебуває у власності гр.гр. Рижової Н.В та Бойко Г.П.
6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, що перебуває у комунальній власності Іллінецької міської ради розташованої в м. Іллінці по вул. К.Маркса 78.
7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо розподілу земельної ділянки, що перебуває у комунальній власності Іллінецької міської ради.
8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Письменній Г.І на умовах оренди.
9. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безкоштовно у власність громадянам.
10. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
11. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
12. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою Іллінецькій районній раді.
13. Про припинення права постійного користування земельною ділянкою гр. Тюльпанову В.Г.
14. Про доповнення до п. 1 рішення 32 сесії 6 скликання від 20.02.2014 року «Про припинення ПАТ «ВОПАС-10599» права користування земельною ділянкою на умовах оренди».
15. Про скасування рішень сесій міської ради з питань приватизації земельних ділянок громадян.
34 сесія 6 скликання від 19.06.2014 року
1. Про внесення змін до рішень сесій міської ради з питань безоплатної передачі земельних ділянок у власність громадянам.
2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Нікітчуку С.М. в оренду.
3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Стаднік Л.А. в оренду.
4. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам.
5. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам для подальшої передачі у власність.
6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди зі зміною цільового призначення землі гр. Столяр А.С.
7. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), що знаходяться в комунальній власності Іллінецької міської ради.
9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо розподілу земельної ділянки, що знаходиться у власності Тузюка М.А.
10. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) громадянам на умовах оренди.
11. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
12. Про припинення громадянам права користування земельними ділянками на умовах оренди.
13. Про припинення громадянам права постійного користування земельними ділянками.
14. Про надання права на завершення приватизації та отримання свідоцтва на право власності на земельну ділянку Круглову А.П.
15. Про замовлення експертної грошової оцінки на земельну ділянку несільсько-господарського призначення, розташовану в м.Іллінці.
16. Про затвердження технічної документації із землеустрою, щодо розподілу земельної ділянки, що знаходиться у власності гр. Максим’яка О.В.
17. Про розгляд технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) Письменного О.О.
18. Про розгляд заяви Чернеги Л.С.
19. Про розірвання договору оренди землі з Білашем В.А.
20. Про скасування рішень сесій міської ради з питань приватизації земельних ділянок громадян.
33 сесія 6 скликання від 08.04.2014 року
1. Про благоустрій центральної площі міста Іллінці.
2. Про виділення матеріальної допомоги.
3. Про внесення змін до рішення 2 сесії 6 скликання Іллінецької міської ради від 16.11.2010 року «Про утворення виконавчого комітету міської ради, визначення його чисельності і затвердження персонального складу».
4. Про внесення змін в частину 2 рішення 9 сесії 6 скликання Іллінецької міської ради від 28.04.2011 року «Про створення комітету з конкурсних торгів».
5. Про звернення до суду щодо чинності договору оренди земельної ділянки водного фонду ставка мікрорайону «Варварівка», який знаходиться в оренді Джуня В. М.
6. Про надання пільг та звільнення від батьківської плати за утримання дітей у дошкільних навчальних закладах.
7. Про розгляд подання прокурора Іллінецького району «Про усунення порушень вимог Земельного кодексу України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».
Земельні питання
1. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПАТ «Іллінецьке пересувне будівельно монтажне підприємство№ 5».
3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Іллінецькій районній організації Українського товариства мисливців та рибалок.
4. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.
5. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
6. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безкоштовно у власність громадянам.
7. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
8. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
9. Про припинення громадянам права користування земельни ми ділянками на умовах оренди.
10. Про припинення громадянам права постійного користування земельними ділянками.
11. Про внесення змін до рішень 26 сесії 6 скликання від 06.06.2013 року «Про затвердження технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земель м. Іллінці, сіл Борисівка та Неменка.
12. Про надання прав на завершення приватизації та отримання свідоцтва на право власності на земельну ділянку Щербі В.А.
13. Про розгляд заяв Струсь О.Ю. та Садич В.М.
14. Про розірвання договору оренди землі з Зальцманом О.С.
15. Про розірвання договору оренди землі з ТОВ «МЕТ –КО».
16. Про продаж земельної ділянки несільсько- господарського призначення у спільну часткову власність шляхом викупу ФОП Пісковскому І.В. та ФОП Ткачук Л.Г.
17. Про скасування рішень сесій міської ради з питань приватизації земельних ділянок.
32 сесія 6 скликання від 20.02.2014 року
1. Про затвердження розпоряджень міського голови.
2. Про виділення матеріальної допомоги.
3. Про затвердження штатного розпису працівників апарату управління міської ради.
4. Додаток до рішення 32 сесії 6 скликання від 20.02.2014 року «Про затвердження штатного розпису працівників апарату управління міської ради» із змінами внесеними 24 сесією 6 скликання від 28.02.2013 року.
5. Про встановлення надбавки за виконання особливо важливої роботи міському голові Яременко С.А. і заступникам міського голови: Швець В.А. та Загороднюку С.А.
6. Про виконання програми економічного і соціального розвитку територіальної громади Іллінецької міської ради за 2013 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку територіальної громади Іллінецької міської ради на 2014 рік.
7. Про внесення змін до рішення 30 сесії 6 скликання від 26.12.2013 року «Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок цільове призначення яких змінюється».
8. Про затвердження Переліку закладів культури базової мережі, що знаходиться на території Іллінецької міської ради.
9. Про затвердження плану роботи міської ради на 2014 рік.
10. Про надання пільг та звільнення від батьківської плати за утримання дітей у дошкільних навчальних закладах.
11. Про затвердження Статутів закладів культури, які знаходяться на балансі Іллінецької міської ради.
12. Cтатут комунального закладу «Борисівський сільський клуб».
13. Статут комунального закладу «Неменський сільський будинок культури».
Земельні питання
1. Про внесення змін до рішень сесій міської ради з питань безоплатної передачі земельних ділянок у власність громадянам.
2. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) на умовах оренди гр. Білозорі П.М.
3. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам.
4. Про надання дозволу на виготовлення технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) у власність громадянам.
5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Іллінецькій міській раді.
6. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безкоштовно у власність громадянам.
7. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).
8. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок суб’єктам підприємницької діяльності.
9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), що знаходяться в комунальній власності Іллінецької міської ради.
10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на умовах оренди гр. Кеналь В.О.
11. Про передачу в оренду земельних ділянок громадянам.
12. Про припинення громадянам права користування земельни ми ділянками на умовах оренди.
13. Про припинення громадянам права постійного користування земельними ділянками.
14. Про припинення ПАТ «ВОПАС-10599» права користування земельною ділянкою на умовах оренди.
15. Про доповнення до порядкового номера 19, додатку рішення 29 сесії 6 скликання від 26.11.2013року «Про внесення змін та затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам» стосовно Шевчук Є.Ю.
16. Про внесення зміни в порядковий номер 14 додатку рішення 30 сесії 6 скликання від 26.12.2013 року «Про внесення змін та затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам» стосовно Недошовенко В.О.
17. Про продаж земельної ділянки несільсько-господарського призначення, у власність шляхом викупу ФОП Геновському Ю.В.
18. Про скасування рішень сесій міської ради з питань приватизації земельних ділянок.
31 сесія 6 скликання від 04.02.2014 року
Міський бюджет на 2014 рік
30 сесія 6 скликання від 26.12.2013 року
29 сесія 6 скликання від 26.11.2013 року
28 сесія 6 скликання від 26.09.2013 року
27 сесія 6 скликання від 30.07.2013 року
26 сесія 6 скликання від 06.06.2013 року
25 сесія 6 скликання від 16.04.2013 року
24 сесія 6 скликання від 28.02.2013 року
23 сесія 6 скликання від 08.01.2013 року
22 сесія 6 скликання від 04.01.2013 року
21 сесія 6 скликання від 20.11.2012 року
20 сесія 6 скликання від 20.09.2012 року
19 сесія 6 скликання від 02.08.2012 року
18 сесія 6 скликання від 29.05.2012 року
17 сесія 6 скликання від 10.04.2012 року
16 сесія 6 скликання від 14.02.2012 року
15 сесія 6 скликання від 10.01.2012 року
14 сесія 6 скликання від 22.12.2011 року
13 сесія 6 скликання від 06.12.2011 року
12 сесія 6 скликання від 18.10.2011 року
11 сесія 6 скликання від 30.08.2011 року
10 сесія 6 скликання від 15.06.2011 року
9 сесія 6 скликання від 28.04.2011 року
8 сесія 6 скликання від 10.03.2011 року
7 сесія 6 скликання від 03.02.2011 року
6 сесія 6 скликання від 27.01.2011 року
5 сесія 6 скликання від 05.01.2011 року
4 сесія 6 скликання від 23.12.2010 року
3 сесія 6 скликання від 02.12.2010 року
2 сесія 7 скликання від 24.11.2015 року
1. Про регламент районної ради 7 скликання. (Додаток №1).
2. Про затвердження районної Програми забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, на 2015 рік. (Додаток №1).
3. Про внесення змін до районної Програми соціального захисту окремих категорій громадян Іллінецького району на 2013-2015 роки.
4. Про внесення змін до рішення 34 сесії районної ради 6 скликання від 13.01.2015 року №632 «Про районний бюджет на 2015 рік». (Додаток №1, Додаток №2, Додаток №3, Додаток №4, Додаток №5).
5. Про продовження терміну дії контракту із директором комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради Вінницької області Легким Є.М.
6. Про утворення постійних комісій районної ради сьомого скликання та затвердження положення про них. (Додаток №1, Додаток №2).
7. Про президію районної ради 7 скликання та затвердження положення про неї. (Додаток №1, Додаток №2).
8. Про структуру і чисельність виконавчого апарату районної ради та затвердження положення про виконавчий апарат районної ради. (Додаток №1).
9. Про оплату праці голові районної ради Загороднюку С.А.
10. Про оплату праці заступнику голови районної ради Швецю В.А.
1 сесія 7 скликання від 12.11.2015 року