Рішення сесій 7 скликання

 

51 сесії районної ради 7 скликання від 26 листопада 2020 року

1. Про внесення змін до рішення 40 сесії районної ради 7 скликання від 18. 12. 2020 року № 699 «Про районний бюджет на 2020 рік».

 2. Про передачу до комунальної власності Іллінецької міської ради об’єктів та майна, що є  спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.

 3. Про передачу до комунальної власності Дашівської селищної ради об’єктів та майна, що є  спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.

 4. Про ліквідацію комунального закладу «Районний методичний центр закладів освіти Іллінецької районної ради».

 5. Про надання погодження на використання коштів спеціального  фонду Іллінецької районної ради.

6. Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2018-2020 роки.


50 сесії районної ради 7 скликання від 06 листопада 2020 року

1. Про внесення змін до рішення 40 сесії районної ради 7 скликання від 18. 12. 2020 року № 699 «Про районний бюджет на 2020 рік»

 2. Про дострокове розірвання договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району, з ФОП Вдовиченком О.В.

 3. Про внесення змін до договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району, укладеного з ФОП Котощуком Ю.В.


49 сесії районної ради 7 скликання від 23 жовтня 2020 року

1. Про внесення змін до рішення 40 сесії районної ради 7 скликання від 18.12.2019 року № 699 «Про районний бюджет на 2020 рік».

 2. Про затвердження списку присяжних Іллінецького районного суду Вінницької області.


48 сесії районної ради 7 скликання від 
25 вересня 2020 року

 1. Про внесення змін до рішення 40 сесії районної ради 7 скликання від 18.12.2019 року № 699 «Про районний бюджет на 2020 рік».

 2. Про хід виконання Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції. членів їх сімей. а також інших верств населення Іллінецького району , які потребують соціального захисту на 2018-2020 роки.

 3. Про внесення змін до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Іллінецького району на 2016-2020 роки «Безпечна Іллінеччина – взаємна відповідальність влади і громад».

4. Про затвердження Плану розвитку комунального некомерційного підприємства Іллінецька центральна районна лікарня» Іллінецької районної ради на 2020- 2022 роки.

 5. Про затвердження тарифів на платні медичні послуги, які надаються комунальним некомерційним підприємством «Іллінецька центральна районна лікарня» Іллінецької районної ради.

  6. Про  прийняття у спільну  власність територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району з комунальної власності   Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади медичного обладнання ІФА.

 7. Про дострокове розірвання договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що є об’єктом спільної власностітериторіальних громад сіл, селища, містаІллінецького району з ФОП Насушною Н. І.

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо  встановлення межі населеного пункту с.Даньківка на території Бабинської сільської ради Іллінецького району Вінницької облас.

9. Про надання дозволу заступнику голови районної ради на здачу в оренду вільних нежитлових приміщень по вул. Європейська, 15-А, Іллінецькій міській раді47 сесії
районної ради 7 скликання від 20 серпня  2020 року

 

1. Про внесення змін до рішення 40 сесії районної ради 7 скликання від   18.12.2019 року № 699 «Про районний бюджет на 2020 рік».

2. Про стан виконання заходів Районної комплексної Програми «Перспективний розвиток вторинного рівня надання медичної допомоги жителям Іллінецького району на 2018-2020 роки».

3. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Іллінецького району на 2016-2020 роки.

4. Про затвердження змін до фінансового плану на 2020 рік комунального некомерційного підприємства «Іллінецька центральна районна лікарня» Іллінецької районної ради.

5. Про затвердження фінансового плану на 2021 рік комунального некомерційного підприємства «Іллінецька центральна районна лікарня» Іллінецької районної ради.

6. Про дострокове розірвання договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району з ФОП Котощуком Ю.В.

7. Про дострокове розірвання договору оренди індивідуально визначеного нерухомого майна, що є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району з ФОП Дяченком Л.В.

8. Про надання  дозволу заступнику голови районної ради на здачу в оренду вільних нежитлових приміщень по вул. Європейська, 15-А, Іллінецькій міській раді.

9. Про реорганізацію комунального закладу «Районний методичний центр закладів освіти Іллінецької районної ради» шляхом перетворення у комунальний заклад «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Іллінецької районної ради.

10. Про прийняття  до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району основних засобів.

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо  встановлення межі населеного пункту с.Даньківка на території Бабинської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.

12. Про затвердження проектів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів, що знаходяться на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади Іллінецького району Вінницької області.

 

 46 сесія районної ради 7 скликання від 27 червня 2020 року

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 18.12.2019 № 699 «Про районний бюджет на 2020 рік»                                                     

45 сесії районної ради 7 скликання від 26 червня  2020 року

 1. Про внесення змін до складу постійної комісії   районної ради 7 скликання.

 2. Про стан законності, боротьби зі злочинністю,  охорони громадського порядку на території Іллінецького району.

 3.  Про надання  щорічної  відпустки  заступнику голови районної ради Нечипоренку В.І.

44 сесія 7 скликання від 29 травня 2020 року

1.  Про звіт голови районної ради про свою діяльність за 2019 рік.              

 2. Про надання дозволу КНП «Іллінецька центральна районна   лікарня» Іллінецької районної ради на списання основних засобів, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.

3. Про надання дозволу головному лікарю КНП «Центр первинної   медико-санітарної допомоги» на здачу в оренду вільних приміщень, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.

4. Про зменшення орендної плати за користування індивідуально визначеним нерухомим майном, що є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району на час карантину.

5. Про звернення депутатів Іллінецької районної ради до Президента    України та Прем’єр-міністра України  щодо відміни постанови НКРЕКП про абонплату за транспортування газу.

 6. Про внесення змін до районної комплексної  Програми  «Перспективний  розвиток    вторинного рівня надання медичної допомоги жителям Іллінецького району на 2018-2020 роки»

 43 сесія 7 скликання від 12 березня 2020 року 

Протокол 43 сесії

1. Про внесення змін до рішення 40 сесії районної ради 7 скликання від   18.12.2019 року № 699 «Про районний бюджет на 2020 рік».

2. Про внесення змін до районної програми «Забезпечення виконання    рішень суду на 2020 рік».

 3. Про надання дозволу головному лікарю КНП «Іллінецька центральна районна лікарня» Іллінецької районної ради на укладання договору оренди комунального майна з АТ «Ощадбанк».

4. Про надання дозволу головному лікарю КНП «Іллінецька центральна районна лікарня» Іллінецької районної ради на укладання договору оренди комунального майна з ТОВ «Медичний центр «Альтамедика».

 5. Про майстер – план стратегічного розвитку КНП «Іллінецька ЦРЛ»  на 2020 – 2022 роки в умовах функціонування госпітального округу. 

42 сесія 7 скликання від 28 лютого 2020 року

Протокол 42 сесії

1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 рік  

2. Про внесення змін до рішення 40 сесії районної ради 7 скликання від 18.12.2019 року № 699 «Про районний бюджет на 2020 рік».

3. Про стан та перспективи розвитку закладів загальної середньої   освіти Іллінецького району.

4. Про внесення змін до Комплексної оборонно-правоохоронної   програми Іллінецького району на 2016-2020 роки «Безпечна Іллінеччина – взаємна відповідальність влади і громад».

5.Про затвердження змін до фінансового  плану на 2020 рік  комунального   некомерційного підприємства «Іллінецька центральна районна лікарня».

6. Про затвердження  проекту землеустрою щодо встановлення межі  населеного  пункту смт. Дашів, що знаходиться на території Дашівської селищної об’єднаної територіальної громади Іллінецького району Вінницької області.

7. Про затвердження ліквідаційного балансу комунального закладу   «Іллінецький районний будинок культури» Іллінецької районної ради Іллінецького району Вінницької області.

8. Про порушення клопотання перед Іллінецькою міською радою щодо  надання згоди на прийняття у власність відповідних бюджетних установ, розташованих на її території.

9. Про передачу цілісного майнового комплексу комунального  підприємства «Іллінціфарм» Іллінецької районної ради Вінницької області зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району у власність Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади та вихід зі складу засновників.

10. Про надання дозволу заступнику голови районної ради на здачу  в оренду вільного приміщення Управлінню культури Іллінецької міської ради.

11.Про дострокове розірвання договору оренди майна з КЗ «Центр  культури, мистецтва та естетичного виховання Іллінецької міської ради».

12. Про надання дозволу комунальному підприємству «Районний трудовий архів» Іллінецької районної ради на безкоштовне прийняття документів на зберігання.

13. Про призначення Тимошенко Ірину Володимирівну на посаду   директора Криштопівської загальноосвітньої школи I-II ступенів Іллінецької районної ради

14. Про представлення Пиндуса В.В. до нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною».

41 сесія 7 скликання від 29 січня 2020 року

Протокол 41 сесії

 1. Про внесення змін до складу постійної комісії районної ради   7 скликання.  

2. Про затвердження Районної програми забезпечення виконання рішень  суду на 2020 рік.

3. Про внесення змін до рішення 40 сесії районної ради 7 скликання від  18.12.2019 року № 699 «Про районний бюджет на 2020 рік».

4.Про надання погодження на використання коштів спеціального  фонду Іллінецької районної ради.

5. Про забезпечення належного функціонування КНП «Іллінецька   центральна районна лікарня» Іллінецької районної ради у 2020 році.

6. Про встановлення надбавки до посадового окладу виконувачу  обов’язків директора КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради Лободі О.П.

7. Про використання коштів районного бюджету 2019 року, які були   виділені на виконання «Районної програми забезпечення виконання Іллінецькою районною державною адміністрацією делегованих повноважень на 2019-2020 роки».

8. Про внесення змін до Комплексної оборонно-правоохоронної  програми Іллінецького району на 2016-2020 роки «Безпечна Іллінеччина – взаємна відповідальність влади і громад».

9. Про затвердження статуту Централізованої бібліотечної системи Іллінецької районної ради Вінницької області в новій редакції.

10. Про дострокове розірвання договору оренди майна з   відділом агропромислового розвитку Іллінецької районної державної адміністрації.

11. Про надання дозволу заступнику голови районної ради на здачу   в оренду вільних нежитлових приміщень по вул. Соборна,25 Іллінецькій міській раді.

12. Про передачу автомобіля ІЖ 2717 зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району до комунальної власності Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.

13. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Іллінецької   районної державної адміністрації на списання автомобіля ІЖ 2715,1988 р.в., що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища,міста Іллінецького району.

14. Про надання дозволу заступнику голови районної ради на    продовження  договору оренди комунального майна з Управлінням освіти Іллінецької міської ради.

 15. Про затвердження проектів землеустрою щодо встановлення меж    населених пунктів, що знаходяться на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади Іллінецького району Вінницької області.

16. Про приєднання громади Іллінецького району до народної   законодавчої ініціативи стосовно реформування земельних відносин.

40 сесія  7 скликання від 18 грудня 2019 року

Протокол 40 сесії  

1.Про дострокове припинення повноважень депутата Іллінецької  районної ради 7 скликання Швеця В.А.

2. Про затвердження районного бюджету на 2020 рік.                                     

3. Про внесення змін до рішення 33 сесії районної ради 7 скликання   від 18.12.2018 року № 599 «Про районний бюджет на 2019 рік».

4. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку   Іллінецького району за 2019 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Іллінецького району на 2020 рік.

 5. Про оптимізацію штатної чисельності працівників бюджетних установ   

 6. Про виконання районної Програми розвитку та підтримки   комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради на 2018-2019 роки та затвердження районної Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради на 2020 рік.

7. Про затвердження Програми  організації відзначення в районі  державних  свят, ювілейних і пам’ятних дат, прийомів офіційних делегацій,нагородження  почесними  грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради кращих трудових колективів,окремих працівників різних галузей у 2020 році.

8. Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми  підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей,а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2018-2020 роки.

9. Про внесення змін до районної програми «Забезпечення виконання   Рішень суду на 2019 рік».

10. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої   галузі Іллінецького району на 2016-2020 роки.

11. Про внесення змін до районної комплексної  Програми «Перспективний розвиток вторинного рівня надання медичної допомоги жителям Іллінецького району на 2018-2020 роки».

12. Про затвердження фінансового плану на 2020 рік    комунального некомерційного підприємства «Іллінецька центральна районна лікарня» Іллінецької районної ради.

 13. Про затвердження фінансового плану на 2020 рік    комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради.

 14. Про ліквідацію КЗ «Іллінецький районний будинок культури»  Іллінецької районної ради Іллінецького району Вінницької області.

 15. Про погодження встановлення офіційних стосунків побратимства   між Іллінецьким та Погребищенським районами Вінницької області .

 16. Про план роботи районної ради на 2020 рік.                                              

17.  Про звернення депутатів Іллінецької районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо  обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та державному суверенітету України.

18. Про затвердження розпорядження  заступника голови Іллінецької   районної ради Нечипоренка В. І. Про призначення Романова Г.М. директором комунального закладу «Іллінецький районний будинок культури » Іллінецької районної ради Іллінецького району Вінницької області.

 39 сесія  7 скликання від 13 листопада 2019 року

Протокол 39 сесії

1. Про внесення змін до рішення 33 сесії районної ради 7 скликання від 18.12.2018 року № 599 «Про районний бюджет на 2019 рік».

2. Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2018-2020 роки.

3. Про внесення змін до районної програми «Забезпечення виконання рішень суду на 2019 рік».

4. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт фасаду приміщення по вул. Європейська, 15, Іллінецької районної ради м. Іллінці Вінницької області».

5. Про передачу принтера з балансу виконавчого  апарату Іллінецької районної ради на баланс відділу освіти, молоді та спорту Іллінецької РДА .

6. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради на списання стоматологічної установки Chiradent-654.

7. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Кантелина на території Дашівської селищної об’єднаної територіальної громади Іллінецького району Вінницької області.

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с. Росоховата на території  Росоховатської сільської ради громади Іллінецького району Вінницької області.

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення межі населеного пункту с.  Петро-Марківка на території  Росоховатської сільської ради громади Іллінецького району Вінницької області.

10. Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо перегляду тарифів на електроенергію.

11. Про звернення до Кабінету Міністрів України щодо розблокування проведення видатків місцевих бюджетів за субвенцією на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.

38 сесія 7 скликання від 18 вересня 2019 року

Протокол 38 сесії

1. Про Звернення депутатів Іллінецької районної ради  до Президента України,  голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України  щодо недопущення поспішного відкриття ринку земель сільськогосподарського призначення.

2.Про внесення змін до рішення 33 сесії районної ради 7  скликання від 18.12.2018 року № 599 «Про районний бюджет на 2019 рік».

3.Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей,  а також інших верств населення  Іллінецького району, які потребують соціального захисту,на 2018-2020 роки.

4. Про порушення клопотання перед Іллінецькою міською радою щодо надання згоди на прийняття  у власність КНП «Іллінецька ЦРЛ» Іллінецької районної ради

5.Про затвердження змін до фінансового плану на 2019 ріккомунального некомерційного підприємства «Іллінецька центральна  районна лікарня» Іллінецької районної ради.

6. Про внесення змін до рішення 35 сесії Іллінецької районної ради 7   скликання від 10.04.2019р. № 650 « Про надання дозволу головному лікарю КНП «Іллінецька центральна районна лікарня» Іллінецької районної ради на укладання договору вільного нежитлового приміщення з ФОП Танасієнком Я.Ф.».

7. Про надання дозволу ФОП Лисаку А.І. на передачу в суборенду  нерухомого майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл,селища, міста Іллінецького району за адресою: м. Іллінці,вул. Європейська, 15 а

8. Про погодження введення до штатних розписів закладів загальної   середньої освіти асистентів учителів

9.Про затвердження проектно-кошторисної документації«Технічне переоснащення опалювального пункту  адміністративної  будівлі, що знаходиться за адресою:  вул. Залізнодорожна, 1, м. Іллінці Вінницької області».

10. Про виключення КЗ «Іллінецький РБК» Іллінецької районної ради  Іллінецького району Вінницької області з базової мережі закладів культури Іллінецького району

11.Про присвоєння чергового рангу заступнику голови районної  ради Нечипоренку В.І. 

12. Про надання  невикористаної частини щорічної додаткової відпу заступнику голови районної ради  Нечипоренку В.І.

13. Про розірвання договору оренди нежитлового приміщення з  ФОП Шапочуком В.А. та стягнення заборгованості за договором. 

 

 37 сесія 7 скликання від 10 липня 2019 року

Протокол 37 сесії

1. Про внесення змін до рішення 33 сесії районної ради 7 скликання від 18.12.2018 року № 599 «Про районний бюджет на 2019 рік».

2. Про внесення змін до «Програми забезпечення інформованості населення Іллінецького району та розвитку електронного засобу масової інформації комунального підприємства «Іллінецька районна організація радіомовлення» Іллінецької районної ради на 2016-2020 роки».

3. Про внесення змін до районної програми «Забезпечення виконання рішень суду на 2019 рік».

4. Про висунення кандидатур для занесення на районну Дошку пошани.

5. Про надання дозволу заступнику голови районної ради на продовження договору оренди комунального майна з Квартирно- експлуатаційним відділом м. Вінниця.

6.  Про надання дозволу заступнику голови районної ради на здачу в оренду вільних нежитлових приміщень відділу освіти, молоді та спорту Іллінецької РДА

7. Про передачу в користування системного блоку на умовах оренди Іллінецькому ОРВК.

8. Про надання дозволу відділу освіти, молоді та спорту Іллінецької РДА на списання газового котла РОСС АОГВ-96 №12375, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.

9. Про надання дозволу головному лікарю КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради на списання автомобіля РАФ 2203101, 1990 р. в. , що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району

10. Про надання дозволу головному лікарю КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради на списання автомобіля УАЗ 3962, 2000 р.в., що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району

11. Про надання дозволу КП «Районний трудовий архів» Іллінецької районної ради на безкоштовне прийняття документів на зберігання.

12. Про надання дозволу заступнику голови районної ради на замовлення проектно-кошторисної документації із технічного переоснащення опалювального пункту Іллінецького ОРВК.

13. Про погодження проекту землеустрою щодо зміни межі населеного пункту      м.Іллінці на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади Іллінецького району Вінницької області.

 

 

36 сесія 7 скликання від 15 травня 2019 р

Протокол 36 сесії

1. Про внесення змін до рішення 33 сесії районної ради 7 скликання від  18.12.2018 року № 599 «Про районний бюджет на 2019 рік».

2. Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми  підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2018-2020 роки.

3. Про хід виконання Програми забезпечення інформованості   населення Іллінецького району та розвитку електронного засобу масової інформації комунального підприємства «Іллінецька районна організація радіомовлення» Іллінецької районної ради на 2016-2020 роки.

4. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища,  міста Іллінецького району додаткового устаткування до рентгенівського флюорографічного апарату 12Ф7 КУ4.2.

5. Про передачу майнового комплексу комунального закладу «Іллінецький районний будинок культури» Іллінецької районної ради Іллінецького району Вінницької області зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району у власність Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.

 

 35 сесія 7 скликання від 10 квітня 2019 року

Протокол 35 сесії

1. Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Іллінецького району.

2.Про хід виконання Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції. членів їх сімей. а також інших верств населення Іллінецького району , які потребують соціального захисту. на 2018-2020 роки.

3. Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2018-2020 роки.

4. Про внесення змін до районної комплексної  Програми «Перспективний розвиток вторинного рівня надання медичної допомоги жителям Іллінецького району на 2018-2020 роки».

5.Про внесення змін до рішення 33 сесії районної ради 7 скликання від 18.12.2018 року № 599 «Про районний бюджет на 2019 рік».

6.Про передачу цілісного майнового комплексу КЗ «Іллінецький міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Іллінецької районної ради  зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району у власність Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.

7. Про призначення виконувача обов’язків завідувача КП «Районний трудовий архів» Іллінецької районної ради.

8. Про затвердження Положення про трудовий архів Іллінецького району Вінницької області.

9. Про надання дозволу головному лікарю КНП «Іллінецька центральна районна лікарня» Іллінецької районної ради на укладання договору оренди вільного нежитлового приміщення з ТОВ «Єврофарм-Вінниця».

10. Про надання дозволу головному лікарю КНП «Іллінецька центральна районна лікарня» Іллінецької районної ради на укладання договору оренди вільного нежитлового приміщення з ФОП Танасієнком Я.Ф.

11. Про надання дозволу заступнику голови районної ради на внесення змін до договору оренди комунального майна, укладеного з Управлінням освіти Іллінецької міської ради.

12. Про встановлення надбавки до посадового окладу виконувачу обов’язків директора КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради Лободі О.П.

13. Про розгляд депутатського запиту щодо відновлення постачання ФАПів та ФП необхідними лікарськими засобами комунальним підприємством «Іллінціфарм» Іллінецької районної ради.

14. Про розгляд депутатського запиту щодо виділення коштів Іллінецькому районному суду для облаштування залу судових засідань та приміщень суду для прийому громадян.

 

15. Про внесення змін до районної Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецького району на 2018-2019 роки. 

34 сесія 7 скликання від 12 лютото 2109 року

Протокол 34 сесії

1.  Про використання коштів районного бюджету, які були виділені на виконання «Програми організації відзначення в районі державних свят, ювілейних і пам’ятних дат, прийомів офіційних делегацій, нагородження Почесними грамотами та Подяками районної державної адміністрації та районної ради кращих трудових колективів, окремих працівників різних галузей у 2018 році»

2. Про використання коштів районного бюджету, які були виділені на виконання «Районної програми забезпечення виконання  Іллінецькою районною державною адміністрацією делегованих повноважень у 2018 році».

3. Про затвердження районної Програми забезпечення виконання Іллінецькою районною державною адміністрацією делегованих повноважень на 2019-2020 роки.

4. Про затвердження Районної програми забезпечення виконання   рішень суду на 2019 рік.

5. Про затвердження Програми сприяння функціонуванню Центру надання адміністративних послуг Іллінецької районної державної адміністрації на 2019-2020 роки.

6. Про затвердження Районної комплексної програми підтримки сім’ї, запобігання домашньому насильству, забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків і попередження торгівлі людьми на період до 2021року.

7. Про затвердження районної Програми супроводження бюджетного процесу на 2019-2020 роки.

8. Про внесення змін до районної комплексної Програми «Перспективний розвиток вторинного рівня надання медичної допомоги жителям Іллінецького району на 2018-2020 роки»

9. Про внесення змін до  Комплексної програми розвитку освітньої галузі Іллінецького району на 2016-2020 роки.

10. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2018 рік.

11.Про внесення змін до рішення 33 сесії районної ради 7 скликання від 18.12.2018 року № 599 «Про районний бюджет на 2019 рік».. 

12. Про делегування районній державній адміністрації права на заключення договорів із аптечними закладами.

13. Про порушення клопотання перед Іллінецькою міською радою   щодо надання згоди на прийняття у власність відповідних бюджетних установ, розташованих на її території.

 14. Про прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району з комунальної власності Іллінецької міської ОТГ рентгенівського флюорографічного апарату 12Ф7 КУ4.

15.Про надання згоди на прийняття до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району з комунальної власності Іллінецької міської ОТГ додаткового устаткування до рентгенівського флюорографічного апарату 12Ф7 КУ4.

16. Про надання дозволу заступнику голови районної ради на продовження та внесення змін до договору оренди комунального майна з ФОП Касьяненком О.І.

17. Про надання дозволу заступнику голови районної ради на здачу в оренду вільного приміщення громадській організації «Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій».

18. Про надання дозволу головному лікарю КНП «Іллінецька ЦРЛ» Іллінецької районної ради Масленчуку М.М. на укладання договору оренди приміщення з ФОП Танасієнком Я.Ф.

19. Про надання дозволу заступнику голови районної ради на переукладання договору оренди нежитлового приміщення з Головним управлінням Держгеокадастру у Вінницькій області.

20.   Про дострокове припинення дії контракту з директором комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради Вінницької області Легким Є.М.

21. Про порушення клопотання щодо передачі зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району Вінницької області окремого індивідуально визначеного майна.

 22.Про погодження проектів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів, що знаходяться на території Дашівської об’єднаної територіальної громади  Іллінецького району Вінницької області.

23. Про представлення Вреща В.В. до нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною».

 

  33 сесія 7 скликання від 18 грудня 2018 року

Протокол 33 сесії

1. Про районний бюджет на 2019 рік.

 2.Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017 року № 455 «Про районний бюджет на 2018 рік».

3. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Іллінецького району за 2018 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Іллінецького району на 2019 рік.    

 4. Про затвердження плану роботи районної ради 7 скликання на 2019 рік.

 5.Про затвердження Програми організації відзначення в районі державних  свят, ювілейних і пам’ятних дат, прийомів офіційних делегацій, нагородження почесними грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної    ради кращих трудових колективів, окремих працівників різних галузей у 2019 році.

 6. Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2018-2020 роки.

 7.Про внесення змін до Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби в Іллінецькому районі на 2016-2020 роки.

 8. Про надання згоди на прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району з комунальної власності Іллінецької міської ради рентгенівського флюорографічного апарату 12Ф7 КУ 4.2.

9. Про передачу майнового комплексу ФП с. Райки КНП «ЦПМСД» Іллінецької районної ради зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району у комунальну власність Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.

 10.Про передачу майнового комплексу ФП с. Паріївка КНП «ЦПМСД»Іллінецької районної ради зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району у комунальну власність Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.

11. Про передачу цілісного майнового комплексу Паріївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Іллінецької районної ради Вінницької області зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району у комунальну власність Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.

12. Про передачу майнового комплексу Паріївської сільської бібліотеки-філії Централізованої бібліотечної системи Іллінецької районної ради Вінницької області зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району до комунальної власності Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.

 13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Лабаю А.А., для ведення городництва, на території Леухівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.

 14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Лабаю С.А., для сінокосіння і випасання худоби, на території Леухівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.

 15. Про звернення депутатів Іллінецької районної ради щодо продовження мораторію на продаж земель сільськогосподарського призначення.

 16.Про затвердження фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства «Іллінецька центральна районна лікарня» Іллінецької районної ради.

 17. Про затвердження фінансового плану на 2018 рік комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради.

 18. Про затвердження фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради.

 19. Про внесення змін до районної Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецького району на 2018-2019 роки

 

32 сесія 7 скликання від 21 листопада 2018 року

Протокол 32 сесії

1. Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017 року № 455 «Про районний бюджет на 2018 рік».

2. Про внесення змін до районної Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико - санітарної допомоги» Іллінецького району на 2018-2019 роки.

3. Про звіт голови районної ради про свою діяльність з вересня 2017 року по листопад 2018 року.

4.Прор рішення Вінницького окружного адміністративного суду від 19 жовтня 2018 року по Справі № 0240/2454/18-а.

5. Про внесення змін до штатного розпису КП «Районний трудовий архів» Іллінецької районної ради.

      6. Про надання дозволу головному лікарю КНП «Іллінецька центральна районна лікарня» Іллінецької районної ради на дострокове розірвання договору оренди комунального майна з ФОП Щербанем В.М.

     7. Про затвердження Порядку використання коштів районного бюджету для надання фінансової підтримки інститутам громадянського суспільства соціальної спрямованості на реалізацію програм (проектів, заходів),

 
 31 сесія 7 скликання від 23 жовтння 2018 року
 
  1. Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017 року № 455 «Про районний бюджет на 2018 рік».
  2. Про роботу комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради.
  3. Про затвердження районної комплексної Програми «Перспективний розвиток вторинного рівня надання медичної допомоги жителям Іллінецького району на 2018 - 2020 роки».
4. Про затвердження районної Програми розвитку та підтримки комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради на 2018- 2019 роки.

9. Про надання дозволу головному лікарю КНП « Іллінецька районна центральна лікарня» Іллінецької районної ради на укладання договору оренди комунального майна з Вінницьким обласним  патологоанатомічним бюро.

10. Про надання дозволу заступнику голови районної ради на продовження договору оренди комунального майна з ПрАТ «УСК КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП»

11. Про надання дозволу головному лікарю КНП «Іллінецька центральна районна лікарня»  Іллінецької районної ради на укладання договору оренди комунального майна з ПП «Конекс».

12. Про надання дозволу головному лікарю КНП «Іллінецька центральна районна лікарня» Іллінецької районної ради на продовження договору оренди комунального майна з ФОП Слєсарєвою О.В.

 13. Про делегування районній державній адміністрації права на заключення договорів із аптечними закладами.          

14. Про внесення змін до статуту        КУ « Інклюзивно-ресурсний центр» Іллінецької районної ради Вінницької області. 
15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що перебуває в оренді гр. Гобеляка С.В. для рибогосподарських потреб на території Павлівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.

16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду гр. Позичанюк Л.С. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дашівської селищної об’єднаної територіальної громади Іллінецького району Вінницької області.

17. Про погодження проектів землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів, що знаходяться на території Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади Іллінецького району Вінницької області.

18.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають в оренді гр. Жульчинського Я. Й., для ведення фермерського господарства на території Іллінецької міської територіальної громади Іллінецького району Вінницької області.

 30 сесія 7 скликання від 21 серпня 2018 року

Протокол 30 сесії

1. Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017 року № 455 «Про районний бюджет на 2018 рік».

2. Про затвердження Районної програми забезпечення виконання рішень суду на 2018 рік.

3. Про призначення Коваля В.І. на посаду головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради.

4. Про надання дозволу заступнику голови районної ради на здачу в оренду вільних приміщень Головному територіальному управлінню юстиції у Вінницькій області.

5. Про хід виконання заходів Комплексної програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення Іллінецького району на 2016-2020 роки.   

6. Про роботу комунальних закладів Іллінецької районної ради.

             

29 сесія 7 скликання від 24 липня 2018 року

Протокол 29 сесії

1. Про хід виконання Районної програми «Місцеві стимули» на  2012-2020 роки .

2. Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Іллінецького району.

3. Про внесення змін до «Комплексної програми розвитку освітньої галузі Іллінецького району на 2016-2020 роки».

4. Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017 року № 455 «Про районний бюджет на 2018 рік».

5. Про роботу комунального закладу «Іллінецька центральна районна лікарня» Іллінецької районної ради.

6. Про утворення комунального некомерційного підприємства “Іллінецька центральна районна лікарня” Іллінецької районної ради.

7. Про затвердження передавального акта комунального закладу «Іллінецька центральна районна лікарня»  Іллінецької районної ради.

8. Про уповноваження Коваля В.І. на підписання договору з національною службою здоров’я України.

9. Про призначення Шимик Г.І. на посаду директора комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Іллінецької районної ради.

10. Про надання дозволу головному лікарю Іллінецької центральної районної лікарні на продовження договору оренди частини приміщення з ТОВ «Іллінецька центральна аптека».

11. Про забезпечення виконання рішень суду.

 

 

28 сесія 7 скликання від  22 червня 2018 року 

      Протокол 28 сесії

1. Про утворення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради.

.     2. Про затвердження передавального акта комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради.

       3. Про ініціювання передачі Іллінецького міжшкільного навчально-виробничого комбінату Іллінецької районної ради у державну власність.

        4. Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Іллінецького району.

       5. Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017 року № 455 «Про районний бюджет на 2018 рік».

       6. Про внесення змін до Районної програми забезпечення інформованості населення Іллінецького району та розвитку електронного засобу масової інформації Іллінецької районної ради.

        7. Про затвердження штатного розпису КП «Іллінецька районна організація радіомовлення».

    8. Про продовження терміну дії контракту з керівником комунального підприємства «Іллінецька організація радіомовлення» Момот Р.Д.

        9. Про внесення змін до структури виконавчого апарату Іллінецької районної ради.

        10.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду для ведення фермерського господарства гр. Головченку Л.О. на території Кантелинської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.

\       11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що перебуває в оренді гр. Гончара П.А., для рибогосподарських потреб, за межами населеного пункту на території Слободищенської сільської ради Іллінецького районну Вінницької області.

        12. Про надання дозволу головному лікарю Іллінецької центральної районної лікарні на дострокове розірвання договору оренди комунального майна з ФОП Білоконським В.В.

      13.Про надання дозволу головному лікарю Іллінецької центральної районної лікарні на продовження договору оренди частини приміщення з ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК»

   

      27 сесія 7 скликання від  24 травня  2018 року  

 

Протокол 27 сесії

1. Про хід виконання Комплексної програми освітньої галузі Іллінецького району на 2016-2020 роки.  

2. Про внесення змін до «Комплексної програми розвитку освітньої галузі Іллінецького району на 2016-2020 роки».

3. Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017 року №  455 «Про районний бюджет на 2018 рік».

4. Про продовження терміну дії контракту з завідувачем КП «Районний трудовий архів» Іллінецької районної ради Безпалько Л.М.

5. Про дострокове припинення дії контракту з головним лікарем комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради Атаманюком О.Є.

6. Про надання дозволу головному лікарю Іллінецької ЦРЛ на дострокове розірвання договору оренди частини вільного приміщення, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району, з ФОП Задорожною Н.М.

7. Про надання дозволу головному лікарю Іллінецької центральної районної лікарні на здачу в оренду частини вільного приміщення, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району, комунальному закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради.

8. Про надання дозволу головному лікарю КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради на укладання договору оренди комунального майна з ФОП Формагеєм С.В.

9. Про реорганізацію Іллінецької центральної районної лікарні шляхом перетворення у комунальне  підприємство «Іллінецька центральна районна лікарня».

10. Про надання дозволу Іллінецькій центральній районній лікарні на списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.

11.Про утворення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Іллінецької районної ради Вінницької області.

12. Про надання дозволу начальнику відділу освіти, молоді та спорту Іллінецької РДА на проведення перереєстрації транспортних засобів, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.

13. Про внесення змін до статуту комунального закладу «Іллінецький міжшкільний навчально- виробничий комбінат» Іллінецької районної ради.

14. Про внесення змін до рішення 39 сесії районної ради 6 скликання від 4 вересня 2015 року № 720 «Про затвердження окремих нормативних документів з оренди майна, що є об'єктом спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району».

15. Про звернення депутатів Іллінецької районної ради щодо збереження цілісності майнового комплексу та земель Іллінецького державного аграрного коледжу.

16. Про представлення Лисака А.Р. до нагородження Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною».

17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Гендзюровській С.О., для ведення городництва, на території Іллінецької міської територіальної громади (Жаданівська сільська рада) Іллінецького району Вінницької області.

18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Гендзюровській О.А., для ведення городництва, на території Іллінецької міської територіальної громади (Жаданівська сільська рада) Іллінецького району Вінницької області.

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Гендзюровському В.П., для ведення городництва, на території Іллінецької міської територіальної громади (Жаданівська сільська рада) Іллінецького району Вінницької області.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Коваленко О.О., для ведення городництва, на території Іллінецької міської територіальної громади (Жаданівська сільська рада) Іллінецького району Вінницької області.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Коваленку О.І., для ведення городництва, на території Іллінецької міської територіальної громади (Жаданівська сільська рада) Іллінецького району Вінницької області.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Стецюку В.В., для ведення городництва, на території Іллінецької міської територіальної громади (Жаданівська сільська рада) Іллінецького району Вінницької області.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Насєко Т.Л., для ведення городництва, на території Іллінецької міської територіальної громади (Жаданівська сільська рада) Іллінецького району Вінницької області.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Кравцеву О.М., для ведення городництва, на території Іллінецької міської територіальної громади (Жаданівська сільська рада) Іллінецького району Вінницької області.

25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Кравцевій Л.С., для ведення городництва, на території Іллінецької міської територіальної громади (Жаданівська сільська рада) Іллінецького району Вінницької області.

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду гр. Позиченюк В.А., для сінокосіння і випасання худоби, на території Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області.

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Шмигорі С.М., для сінокосіння та випасання худоби, на території Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області.

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Шмигорі С.М., для ведення городництва, на території Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області.

29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Шмигорі Р.В., для ведення городництва, на території Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області.

30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Щербині А.М., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Криштопівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.

31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду, що перебуває в оренді гр.Швеця Ю.І.,  для рибогосподарських потреб, за межами населеного пункту на території Іллінецької міської ради Іллінецького району Вінницької області.

 


26 сесія 7 скликання від 21 березня 2018 року

 

Протокол 26 сесії

1. Про звіт голови районної державної адміністрації щодо здійснення райдержадміністрацією делегованих повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

2. Про використання коштів районного бюджету, які були виділені на виконання «Програми організації відзначення в районі державних свят, ювілейних і пам’ятних дат, прийомів офіційних делегацій, нагородження Почесними грамотами та Подяками районної державної адміністрації та районної ради кращих трудових колективів, окремих працівників різних галузей у 2017».

3. Про використання коштів районного бюджету, які були виділені на виконання  «Районної програми забезпечення виконання Іллінецькою районною державною адміністрацією делегованих повноважень у 2017 році».

4. Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення  Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2018-2020 роки.

5. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Іллінецького району на 2016-2020 роки.

6. Про внесення змін до Комплексної  оборонно-правоохоронної програми Іллінецького району на 2016–2020 роки «Безпечна Іллінеччина – взаємна відповідальність влади та громад».

7. Про внесення змін до Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби в Іллінецькому районі на 2016-2020 роки.

8. Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017    року №  455 «Про районний бюджет на 2018 рік».

9.  Про затвердження проекту Іллінецької районної ради «Облаштування вбиралень   для людей з обмеженими фізичними можливостями» для участі в обласному    конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

10.Про затвердження проекту Іллінецької районної ради «Іллінецька астроблема» для участі в обласному  конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

11.Про погодження штатного розпису КЗ «Іллінецький районний будинок культури».

12. Про надання дозволу директору КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування Іллінецької районної ради» на здачу в оренду вільних приміщень, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.

13. Про надання дозволу головному лікарю КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради на укладання договору оренди комунального майна з ФОП Шимиком В.С.

14. Про реорганізацію комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради.

15. Про продовження терміну дії контракту з директором КП «Іллінецьке архітектурно-будівельне бюро» Іллінецької районної ради Кучківською Н.Є.

16. Про продовження терміну дії контракту з директором КЗ «Іллінецький краєзнавчий музей Іллінецької районної ради» Настич В.В.

17. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду вільного приміщення, що розташоване в будівлі за адресою: м.Іллінці,   вул.Соборна, 22, ПП «Агропроменерго».

18. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду частини приміщення, що розташоване в будівлі за адресою: м.Іллінці,   вул.Соборна, 22, Іллінецькому відділенню ПАТ КБ «Притватбанк».

19. Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017 року № 456 «Про затвердження плану роботи районної ради 7 скликання на 2018 рік».

20.Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що перебуває в оренді гр. Сандула Ю.А., для рибогосподарських потреб,  розташованої за межами населеного пункту на території Василівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.

 

25 сесія 7 скликання від 13 березня 2018 року
 
24 сесія 7 скликання від 20 лютого 2018 року

ПРОТОКОЛ 24 сесїі

1. Про стан виконання Програми зайнятості населення Іллінецького  району   на період до 2017 року та затвердження Програми зайнятості населення Іллінецького району на період до 2020 року.

2. Про затвердження Районної програми забезпечення виконання Іллінецькою районною державною адміністрацією делегованих повноважень у 2018 році.

3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік.

4. Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання від  22.12.2017 року №  455 «Про районний бюджет на 2018 рік».

5.Про представника Іллінецького району в госпітальній Раді Північного  госпітального округу.

6. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду вільного   приміщення, що розташоване за адресою: м. Іллінці, вул. Європейська. 15-А, Іллінецькій міській раді.

7.Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду вільного приміщення, що розташоване за адресою: м. Іллінці, вул. Соборна, 25, КЗ «Центр культури, мистецтва та естетичного виховання Іллінецької міської ради».

8. Про надання дозволу голові районної ради на внесення змін до договору оренди комунального майна, укладеного з управлінням освіти Іллінецької міської ради.

9. Про надання дозволу голові районної ради на внесення змін до договору оренди комунального майна, укладеного з відділом Дежгеокадастру в Іллінецькому районі Вінницької області.

10. Про взяття на баланс майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району та знаходиться за адресою: м.Іллінці, вул. Соборна,22.

11. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду вільної частини приміщення ПП «Трудова слава».

12. Про надання дозволу сектору культури і туризму райдержадміністрації на продовження строку договору оренди вільної частини приміщення КЗ «Іллінецький краєзнавчий музей» з ФОП Паламарчуком О.І.

13. Про надання дозволу сектору культури і туризму райдержадміністрації на продовження строку договору оренди вільної частини приміщення КЗ «Іллінецький краєзнавчий музей» з ФОП Рижманем О.І.

14. Про внесення змін до договорів оренди комунального майна з ФОП  Котощуком Ю.В.

15. Про затвердження штатного розпису КП «Іллінецька районна організація радіомовлення».

16. Про передачу котельні Кам’яногірської  ЗОШ І ступеня зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району у власність Китайгородської сільської територіальної громади.

17. Про надання дозволу директору КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради Легкому Є.М. на здачу в оренду вільних приміщень КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради.

18. Про передачу автобуса КАВЗ-685М зі спільної власності ериторіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району до комунальної власності Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.

19. Про встановлення надбавки до посадового окладу головному лікарю Іллінецької ЦРЛ Масленчуку М.М.

20 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що   перебуває у власності гр. Тодосійчук Т.С., для ведення товарного     сільськогосподарського виробництва  на території Павлівської сільської ради  Іллінецького району Вінницької області.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінкинки  земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що   перебувають у  власності громадян, для ведення товарного    сільськогосподарського виробництва   на території Іллінецької сільської ради   Іллінецького району Вінницької області.

 23 сесія 7 скликання від 22 грудня 2017 року

22 сесія 7 скликання від 7 грудня 2017 року
21 сесія 7 скликання від 22 листопада 2017 року
20 сесія 7 скликання від 18 жовтня 2017 року
19 сесія 7 скликання від 15 вересня 2017 року
18 сесія 7 скликання від 16 серпня 2017 року
17 сесія 7 скликання від 21 липня 2017 року
16 сесія 7 скликання від 22 червня 2017 року
Протокол 16 сесії
1. Про розгляд інформації щодо виконання рішення 14 сесії районної ради 7 скликання від 07.04.2017 року №307 «Про звернення депутатів Іллінецької районної ради до депутатів Іллінецької міської та Дашівської селищної об’єднаних територіальних громад».
2. Про хід виконання Районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей і молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 2018 року.
3. Про затвердження Комплексної програми мобілізації зусиль органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, Іллінецького відділення державної податкової інспекції, інших районних служб по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2017 – 2021 роки.
4. Про затвердження районної Комплексної програми захисту населення і території Іллінецького району у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2017-2021 роки.
5. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 року № 227 «Про районний бюджет на 2017 рік».
6. Про затвердження розпорядження голови Іллінецької районної ради.
7. Про внесення змін до складу комісії районної ради з питань поновлення прав реабілітованих.
8. Про затвердження списку присяжних Іллінецького районного суду.
9. Про надання дозволу комунальному закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради на зняття із балансу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.
10. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду вільного приміщення ФОП Никитюку М.Л.
11. Про надання дозволу ФОП Котощуку Ю.В. на встановлення твердопаливного котла АОТ – 14 в орендованих кімнатах, що знаходяться в приміщенні будинку №15 А по вул. Європейська в м. Іллінці.
12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (1,8603 га), що надана в оренду гр. Мельничуку Ю.М., для рибогосподарських потреб, на території Росоховатської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (22,0234 га), що перебуває в оренді у гр. Мельничука Ю.М., для ведення фермерського господарства, на території Росоховатської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (25,0000 га), що перебуває в оренді у гр. Мельничука Ю.М., для ведення фермерського господарства, на території Росоховатської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду (0,6783 га), яка надається в оренду гр. Риженковій О.С., для рибогосподарських потреб, розташованої на території Копіївської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (49.2000 га), що перебуває в оренді СТОВ «Дружба» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області.
17. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земель водного фонду, що знаходяться в оренді у СП ТОВ «Райффайзен-Агро», для рибогосподарських потреб, на території Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області.
18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Карєва Д.В., для ведення особистого селянського господарства, на території Іллінецької об’єднаної територіальної громади Іллінецького району Вінницької області.
15 сесія 7 скликання від 25 травня 2017 року
3. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 року № 227 «Про районний бюджет на 2017 рік».
4. Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2016-2017 роки.
5. Про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій-об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.
6. Про надання дозволу голові Іллінецької районної ради на здачу в оренду частини вільного приміщення ФОП Котощуку Ю.В.
7. Про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.
8. Про надання дозволу Іллінецькій центральній районній лікарні на списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.
9. Про надання дозволу комунальному закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради на списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.
10. Про внесення змін до рішення 14 сесії районної ради 7 скликання від 07.04.2017 року №309 «Про передачу майна із спільної власності територіальних громад, сіл, селища, міста Іллінецького району у власність Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».
11. Про дострокове розірвання договору оренди майна з ФОП Довгим А.С.
12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді фермерського господарства «Баранюкове», для ведення фермерського господарства, розташованих на території Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області.
13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду гр. Головченку С.А., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту, розташованих на території Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області. 
14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді гр. Сироватка І.А., для ведення фермерського господарства на території Іллінецької міської ради.
15. Про внесення змін до структури виконавчого апарату районної ради.
14 сесія 7 скликання від 7 квітня 2017 року
Протокол 14 сесії
Результати поіменного голосування 14 сесії.
1. Про звернення депутатів Іллінецької районної ради до депутатів Іллінецької міської та Дашівської селищної об’єднаних територіальних громад.
2. Про звіт голови районної державної адміністрації Лисака А.Р. про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень.
3. Про передачу майнових комплексів зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району у власність Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
4. Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району у власність Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
5. Про внесення змін до рішення 11 сесії районної ради 7 скликання від 23.12.2016 року № 227 «Про районний бюджет на 2017 рік».
6. Про хід виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Іллінецького району на 2016-2020 роки.
7. Про виконання Програми організації відзначення в районі державних свят, ювілейних і пам’ятних дат, прийомів офіційних делегацій, нагородження почесними грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради кращих трудових колективів, окремих працівників різних галузей у 2016 році.
8. Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2016-2017 роки.
9. Про внесення змін до складу президії районної ради.
10. Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради 7 скликання.
11. Про уповноважену особу Іллінецької районної ради в робочих органах Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування.
12. Про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району у власність Дашівської селищної об’єднаної територіальної громади.
13. Про надання дозволу головному редактору приватного підприємства «Редакція газети «Трудова слава» на здачу в оренду частини приміщення ПАТ КБ «Приватбанк».
14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Курова А.І., для ведення особистого селянського господарства, розташованої на території Китайгородської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що відводиться в оренду публічному акціонерному товариству «Жорнище», для рибогосподарських потреб, розташованої на території Жорницької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Крохмаль Н.О. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та ведення особистого селянського господарства, розташованих на території Бабинської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді гр. Кобця С.М., для ведення фермерського господарства, розташованої на території Росоховатської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді гр. Кобця С.М., для ведення фермерського господарства, розташованої на території Росоховатської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду гр. Головченку Л.О., для ведення фермерського господарства, розташованих на території Купчинецької сільської Іллінецького району Вінницької області.
20. Про умови оплати праці заступника голови районної ради Нечипоренка В.І.
21. Про надання частини щорічної основної відпустки голові районної ради Загороднюку С.А.
22. Про надання дозволу голові районної ради на укладання договору про надання послуг з охорони приміщення адмінбудівлі з ТОВ «Охоронний підрозділ «Бастіон».
13 сесія 7 скликання від 3 березня 2017 року
12 сесія 7 скликання від 6 січня 2017 року
11 сесія 7 скликання від 23 грудня 2016 року
10 сесія 7 скликання від 17 листопада 2016 року
9 сесія 7 скликання від 23 вересня 2016 року 

Протокол 9 сесії
Результати поіменного голосування.
1. Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 17.12.2015 року №18 «Про районний бюджет на 2016 рік».
2. Про стан підготовки закладів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 року.
3. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Іллінецького району на 2016-2020 роки.
4. Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2016-2017 роки.
5. Про внесення змін до статуту комунального підприємства «Районний трудовий архів» Іллінецької районної ради.
6. Про внесення змін до статуту Централізованої бібліотечної системи Іллінецької районної ради.
7. Про затвердження статуту Іллінецької центральної районної лікарні.
8. Про передачу в користування майна на умовах оренди.
9. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду вільного приміщення квартирно-експлуатаційному відділу м. Вінниця.
10. Про внесення змін до рішення 39 сесії районної ради 6 скликання від 4 вересня 2015 року № 720 «Про затвердження окремих нормативних документів з оренди майна, що є об'єктом спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району».
11.Про надання дозволу ФОП Саприкіній Л.Ю. на реструктуризацію заборгованості з орендної плати.
12. Про надання дозволу ФОП Лисаку А.І. на реструктуризацію заборгованості з орендної плати.
13. Про внесення змін до договору оренди з ФОП Гусаківським В.О.
14. Про внесення змін до договору оренди з ФОП Котощуком Ю.В.
15. Про внесення змін до договору оренди з ФОП Насушною Н.І.
16. Про внесення змін до договору оренди з ФОП Сікорською М.Ю.
17. Про внесення змін до договору оренди з ФОП Степанкевич З.К.
18. Про внесення змін до договору оренди з ФОП Драчем О.Г.
19. Про внесення змін до договору оренди з ФОП Саприкіною Л.Ю.
20. Про внесення змін до договору оренди з ФОП Сухомудь С.А.
21. Про внесення змін до договору оренди з ФОП Андрієнко С.М.
22. Про внесення змін до договорів оренди з ФОП Лисаком А.І.
23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Садовенко А.С., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Жорницької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Садовенко А.С., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташованої на території Жорницької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду фізичній особі-підприємцю Антонюку В.П. для рибогосподарських потреб, розташованої на території Іллінецької міської ради Іллінецького району Вінницької області.
26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду Селянському фермерському господарству «Світоч», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області.
27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Загребельній О.А., для сінокосіння та випасання худоби, розташованої на території Кальницької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду гр. Кравцю В.В. для рибогосподарських потреб, розташованої на території Купчинецької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.

8 сесія 7 скликання від 11 серпня 2016 року 
Результати поіменного голосування.
Протокол 8 сесії
1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебувають у власності  гр. Агапова В.М., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Іллінецької міської ради Іллінецького району Вінницької області.
2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності  гр. Білозор О.П., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Криштопівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності  гр. Новік К.Л., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Павлівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
4. 
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду СТОВ «МАЯК», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої  на території Тягунської  сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
5. 
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду СТОВ «МАЯК», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої  на території Тягунської  сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду СТОВ «МАЯК», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої  на території Тягунської  сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
7. Про затвердження Комплексної програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального значення Іллінецького району на 2016-2020 роки.
8. Про внесення змін до Програми організації відзначення  в районі державних свят, ювілейних і пам’ятних дат, прийомів офіційних делегацій, нагородження почесними грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради кращих трудових колективів, окремих працівників різних галузей у 2016 році.
9. Про внесення змін до Районної  комплексної  цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2016-2017 роки.
10. Про внесення змін до Районної програми розвиток первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини в Іллінецькому районі на 2016-2018 роки.
11. Про внесення змін до Комплексної програми  розвитку освітньої галузі Іллінецького районну на 2016 - 2020 роки.
12. 
Про внесення змін до Положення про порядок встановлення на території Іллінецького району пам’ятних знаків та меморіальних дошок.
13. 
Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від  17.12.2015 року №18 «Про районний бюджет на 2016 рік».
14. 
Про надання погодження Іллінецькій міські раді на розширення перспективних меж м. Іллінці.
15. 
Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради.
16. Про внесення змін до складу президії районної ради.
17. 
Про внесення змін до статуту комунального закладу «Іллінецький районний будинок культури» Іллінецької районної ради Віницької області
18. 
Про внесення змін до рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 7 червня 2016 року №137 «Про передачу цілісного майнового комплексу колишньої Борисівської ЗОШ І-ІІ ступенів із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району у власність Іллінецької міської територіальної громади.
19. 
Про розрахунок орендної плати за користування комунальним майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.
20. 
Про надання дозволу голові Іллінецької районної ради на здачу в оренду вільного приміщення ФОП Левіцькому О.С.
21. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл. селища, міста Іллінецького району цілісного майнового комплексу Іллінецької районної лікарні.
22. Про внесення змін до рішення 4 сесії районної ради 7 скликання  від 28.01.2016 року №60 «Про затвердження плану роботи районної ради 7 скликання на 2016 рік».
23. Про надання частини щорічної відпустки голові районної ради Загороднюку С.А.
24. Про оголошення Днів жалоби в Іллінецькому районні.
7 сесія 7 скликання від 7 червня 2016 року
6 сесія 7 скликання від 26.04.2016 року
Протокол 6 сесії 7 скликання.
1. Про затвердження Районної програми забезпечення виконання Іллінецькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою на 2016 рік.
2. Районна програма забезпечення виконання Іллінецькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою на 2016 рік.
3. Про затвердження Комплексної програми розвитку освітньої галузі Іллінецького району на 2016 – 2020 роки.
4. Комплексна програма розвитку освітньої галузі Іллінецького району на 2016-2020 роки.
5. Про затвердження Комплексної оборонно-правоохоронної програми Іллінецького району на 2016-2020 роки «Безпечна Іллінеччина – взаємна відповідальність влади та громад».
6. Комплексна оборонно-правоохоронна програма Іллінецького району на 2016-2020 роки «Безпечна Іллінеччина – взаємна відповідальність влади та громад».
7. Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2016-2017 роки.
8. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2015 рік.
9. Додаток 1.
10. Додаток 2.
11. Додаток 3.
12. Додаток 4.
13. Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 17.12.2015 року №18 «Про районний бюджет на 2016 рік».
14. Додаток 1.
15. Додаток 2.
16. Додаток 3.
17. Додаток 4.
18. Додаток 5.
19. Додаток 6.
20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді у гр. Гребенюка С.М., для ведення фермерського господарства, розташованих на території Криштопівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Маслянко Г.М., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих на території Білківської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді у ВОХБ фонд «Юність», для ведення підсобного сільського господарства, розташованих на території Жаданівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані в оренду гр. Кравченку Ю.А., для ведення фермерського господарства, розташованих на території Хрінівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані в оренду гр. Кравченку Ю.А., для ведення фермерського господарства, розташованих на території Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області.
25. Про внесення змін до статуту комунального підприємства «Іллінціфарм» Іллінецької районної ради.
26. Про прийняття безоплатно майна до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району із власності територіальної громади м. Вінниця.
27. Про затвердження положення про комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради.
28. ПОЛОЖЕННЯ Комунального закладу « Територіальний центр соціального обслуговування» (надання соціальних послуг) Іллінецької районної ради Вінницької області.
29. Про надання дозволу голові районної ради на укладання договору з юридичною компанією щодо надання консалтингових послуг.
30. Додаток: Результати поіменного голосування.
5 сесія 7 скликання від 11.03.2016 року
Протокол сесії.
Додаток: Результати поіменного голосування
1. Про внесення змін до регламенту районної ради 7 скликання.
(Додаток).

2. Про хід виконання Програми зайнятості населення Іллінецького району на період до 2017 року.
3. Про хід виконання районної програми «Місцеві стимули» на 2012-2020 роки.
4. Про затвердження районної програми «Розвиток первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини в Іллінецькому районі на 2016-2018 роки». (Додаток).
5. Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2016-2017 роки.
6. Про внесення змін до «Програми забезпечення інформованості населення Іллінецького району та розвитку електронного засобу масової інформації комунального підприємства «Іллінецька районна організація радіомовлення» Іллінецької районної ради на 2016-2020 роки». (Додаток).
7. Про внесення змін до «Програми забезпечення інформованості населення Іллінецького району та розвитку друкованого засобу масової інформації Іллінецької районної газети «Трудова слава» на 2016-2020 роки».(Додаток).
8. Про реформування друкованого засобу масової інформації редакції Іллінецької районної газети «Трудова слава».
9. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
10. Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 17.12.2015 року №18 «Про районний бюджет на 2016 рік». (Додаток №1, додаток №2, додаток №3, додаток №4, додаток №5, додаток №6).
11. Про внесення змін до договору оренди комунального майна з управлінням агропромислового розвитку Іллінецької районної державної адміністрації.
12. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду вільного приміщення управлінню праці та соціального захисту населення Іллінецької районної державної адміністрації.
13. Про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста.
14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться в оренді у фізичної особи – підприємця Чабаненка В. Г., для рибогосподарських потреб, розташованих на території Купчинецької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що перебуває в оренді у СФГ «Весна», для рибогосподарських потреб, розташованої на території Росоховатської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді у СП ТОВ «Райфайзен-Агро», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Купчинецької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді у СП ТОВ «Райфайзен-Агро», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Купчинецької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду громадянину Мазуру В.С., для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, розташованої за межами населеного пункту на території Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області.
19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані в оренду у громадянину Колеснику О.В.– голові ФГ «Шефф-Агро», для ведення фермерського господарства, розташованих на території Бабинської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді у СТОВ «КАМСИТ», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих на території Купчинецької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді у СТОВ у «КАМСИТ», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих на території Хрінівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
22. Про затвердження районної Програми «Перспективний розвиток вторинного рівня надання медичної допомоги жителям Іллінецького району на 2016-2020 роки».(Додаток).
23. Про стан виконання Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку пожежної охорони в Іллінецькому районі на 2011-2015 роки та затвердження Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби в Іллінецькому районі на 2016-2020 роки.(Додаток).
24. Про надання згоди на передачу безоплатно зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області цілісного майнового комплексу Іллінецької центральної районної лікарні до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.
25. Про призначення директора комунального закладу «Іллінецький краєзнавчий музей» Іллінецької районної ради.
26. Про погодження розміру ставок орендної та абонементної плати комунального закладу «Спортивно-оздоровчий комплекс» Іллінецької районної ради.
27. Про внесення змін до статуту комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради.
28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду громадянці Кравець Н.А., для ведення фермерського господарства, розташованої на території Якубівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Дмитрук А.І., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Кантелинської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді у фізичної особи-підприємця Мазурика І.Д., для рибогосподарських потреб, розташованої на території Росоховатської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді у СТОВ «Україна», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Іллінецької міської ради Іллінецького району Вінницької області.
32. Про передачу субвенції до обласного бюджету.
33. Про надання дозволу дирекції комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради на проведення заходів з часткової реорганізації структурних підрозділів та оптимізації штатних посад.
34. Про затвердження проекту Іллінецької районної ради «Увага – діти !» для участі в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.
35. Про затвердження проекту Іллінецької районної ради «Європейська площа» для участі в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.
4 сесія 7 скликання від 28.01.2016 року
Протокол сесії.
1. Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2016-2017 роки.
(Додаток №1, додаток №2, додаток №3, додаток №4, додаток №5).

2. Про внесення змін до Комплексної програми мобілізації зусиль органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, державної податкової служби району щодо забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2012 – 2016 роки.
3. Про надання дозволу директору комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради Легкому Є.М. на здачу в оренду частини приміщення
4. Про надання дозволу завідувачу сектору культури і туризму райдержадміністрації Письменній О.В. на продовження строку договору оренди частини вільного приміщення КЗ «Іллінецький краєзнавчий музей» з ФОП Паламарчуком О.І.
5. Про надання дозволу завідувачу сектору культури і туризму райдержадміністрації Письменній О.В.на продовження строку договору оренди частини вільного приміщення КЗ «Іллінецький краєзнавчий музей» з ФОП Рижманем О.І.
6. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду вільного приміщення Іллінецькій міській раді.
7. Про розірвання договору оренди комунального майна з громадським формуванням з охорони громадського порядку м. Іллінці «Народна самооборона».
8. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду вільного приміщення ГО «Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій».
9. Про надання дозволу голові районної ради на організацію процедури здачі в оренду вільних приміщень.
10. Про  затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельних  ділянок,  що надаються  в  оренду  громадянину Кучинському  А.І.  для  ведення фермерського  господарства, розташованих на території Жорницької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду СТОВ «Україна»  для  ведення  товарного сільськогосподарського  виробництва, розташованих на території Тягунської сільської  ради  Іллінецького  району Вінницької області.
12. Про  затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду фермерському господарству «Нива-С»  для  ведення  товарного сільськогосподарського  виробництва, розташованої  на  території Кантелинської  сільської  ради Іллінецького району Вінницької області.
13. Про внесення змін до Положення про постійні комісії районної ради сьомого скликання. (Додаток №1).
14. Про внесення змін до Регламенту районної ради сьомого скликання.(Додаток №1).
15. Про внесення змін до структури виконавчого апарату Іллінецької районної ради.
16. Про уповноважену особу Іллінецької районної ради в робочих органах Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування.
17. Про звернення депутатів Іллінецької районної ради до народних депутатів України Демчака Р.Є. та Кудлаєнка С.В. щодо відновлення функціонування Липовецького центру ДАІ 0508.(Додаток №1).
18. Про надання додаткової оплачуваної відпустки голові районної ради Загороднюку С.А.
19. Про затвердження плану роботи районної ради 7 скликання на 2016 рік.(Додаток №1).
20. Про надання дозволу комунальному закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради Вінницької області на прийняття гр. Кухарева І.І. в стаціонарне відділення для постійного проживання та звільнення від плати за надання соціального обслуговування.
21. Про встановлення надбавки до посадового окладу голові районної ради Загороднюку С.А.
22. Про встановлення надбавки до посадового окладу заступнику голови районної ради Швецю В.А.
3 сесія 7 скликання від 17.12.2015 року
Протокол сесії.
1. Про внесення змін до складу президії районної ради 7 скликання.

2. Про внесення змін до рішення 34 сесії районної ради 6 скликання від 13.01.2015 року №632 «Про районний бюджет на 2015 рік».(Додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, додаток 6)
3. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Іллінецького району за 2015 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Іллінецького району на 2016 рік.(Додаток 1, додаток 2, додаток 3)
4. Про районний бюджет на 2016 рік.(Додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, додаток 6, додаток 7)
5. Про затвердження Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2016-2017 роки. (Додаток)
6. Про виконання Програми розвитку культури та духовного відродження на 2011- 2015 роки та затвердження Комплексної програми розвитку культури і духовного відродження Іллінецького району на 2016-2020 роки.(Додаток)
7. Про затвердження Програми організації відзначення в районі державних свят, ювілейних і пам’ятних дат, прийомів офіційних делегацій, нагородження почесними грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради кращих трудових колективів,окремих працівників різних галузей у 2016 році.(Додаток)
8. Про внесення змін до районної Програми забезпечення інформованості населення Іллінецького району та розвитку електронного засобу масової інформації комунального підприємства «Іллінецька районна організація радіомовлення» Іллінецької районної ради на 2016-2020 роки.
9. Про внесення змін до районної Програми забезпечення інформованості населення Іллінецького району та розвитку друкованого засобу масової інформації Іллінецької районної газети «Трудова слава» на 2016-2020 роки.
10. Про внесення змін до Соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту в Іллінецькому районі на 2013-2017 роки.
11. Про внесення змін до Районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей і молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 2018 року.
12. Про надання дозволу управлінню праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації на списання кредиторської заборгованості строк позовної давності якої минув.
13. Про внесення змін до рішення 40 сесії районної ради 6 скликання від 16 жовтня 2015 року №748 «Про прийняття майна до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району із власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області».
14. Про розірвання договору оренди комунального майна з Державною фінансовою інспекцією у Вінницькій області.
15. Про продовження терміну дії контракту із керівником комунального закладу «Спортивно-оздоровчий комплекс» Іллінецької районної ради Сидоренком А.П.
16. Про продовження терміну дії контракту із керівником комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Іллінецької районної ради Демидою П.А.
17. Про зміну розміру орендної ставки за орендоване майно ПрАТ УСК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП».
18. Про надання дозволу директору комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради Легкому Є.М. на здачу в оренду частини приміщення ФОП Вдовиченку О.В.
19. Про надання дозволу директору комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради Легкому Є.М. на здачу в оренду частини приміщення ФОП Марківській Г.М.
20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду громадянину Козяру К.В. для ведення фермерського господарства, розташованої на території Іллінецької міської ради Іллінецького району Вінницької області.
21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду фізичній особі-підприємцю Майбороді К.В. для рибогосподарських потреб, розташованої на території Купчинецької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду селянському(фермерському) господарству «Перемога» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих на території Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області.
23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, для проведення земельних торгів, з продажу права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності (землі запасу) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Городоцької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
24. Про затвердження складу міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.
25. Про встановлення надбавки директору комунального закладу «Іллінецький районний будинок культури» Іллінецької районної ради Краснянській І.О.
26. Про відшкодування збитків завданих районному бюджету.
27. Про внесення змін до регламенту районної ради 7 скликання.(Додаток)
2 сесія 7 скликання від 24.11.2015 року
Протокол сесії.
1. Про регламент районної ради 7 скликання.
(Додаток №1).

2. Про затвердження районної Програми забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, на 2015 рік.(Додаток №1).
3. Про внесення змін до районної Програми соціального захисту окремих категорій громадян Іллінецького району на 2013-2015 роки.
4. Про внесення змін до рішення 34 сесії районної ради 6 скликання від 13.01.2015 року №632 «Про районний бюджет на 2015 рік».(Додаток №1, Додаток №2, Додаток №3, Додаток №4, Додаток №5).
5. Про продовження терміну дії контракту із директором комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради Вінницької області Легким Є.М.
6. Про утворення постійних комісій районної ради сьомого скликання та затвердження положення про них. (Додаток №1, Додаток №2).
7. Про президію районної ради 7 скликання та затвердження положення про неї.(Додаток №1, Додаток №2).
8. Про структуру і чисельність виконавчого апарату районної ради та затвердження положення про виконавчий апарат районної ради.(Додаток №1).
9. Про оплату праці голові районної ради Загороднюку С.А.
10. Про оплату праці заступнику голови районної ради Швецю В.А.

 

 

1.     Про утворення комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради.

2.     Про затвердження передавального акта комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради.

 

1. Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Іллінецького району.

2.Про хід виконання Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції. членів їх сімей. а також інших верств населення Іллінецького району , які потребують соціального захисту. на 2018-2020 роки.

3. Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2018-2020 роки.

4. Про внесення змін до районної комплексної  Програми «Перспективний розвиток вторинного рівня надання медичної допомоги жителям Іллінецького району на 2018-2020 роки».

5.Про внесення змін до рішення 33 сесії районної ради 7 скликання від 18.12.2018 року № 599 «Про районний бюджет на 2019 рік».

6.Про передачу цілісного майнового комплексу КЗ «Іллінецький міжшкільний навчально-виробничий комбінат» Іллінецької районної ради  зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району у власність Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.

     7. Про призначення виконувача обов’язків завідувача КП «Районний трудовий архів»

     Іллінецької районної ради.

     8. Про затвердження Положення про трудовий архів Іллінецького району Вінницької

     області

     9. Про надання дозволу головному лікарю КНП «Іллінецька центральна районна

     лікарня» Іллінецької районної ради на укладання договору оренди вільного

     нежитлового приміщення з ТОВ «Єврофарм-Вінниця».

     10. Про надання дозволу головному лікарю КНП «Іллінецька центральна районна

     лікарня» Іллінецької районної ради на укладання договору оренди вільного

     нежитлового приміщення з ФОП Танасієнком Я.Ф.

      11. Про надання дозволу заступнику голови районної ради на внесення змін до    

     договору оренди комунального майна, укладеного з Управлінням освіти Іллінецької 

     міської ради.

      12. Про встановлення надбавки до посадового окладу виконувачу обов’язків

директора КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради Лободі О.П.

13. Про розгляд депутатського запиту щодо відновлення постачання  ФАПів та ФП

необхідними лікарськими засобами комунальним підприємством «Іллінціфарм» Іллінецької районної ради.

14. Про розгляд депутатського запиту щодо виділення коштів Іллінецькому  районному

суду для облаштування залу судових засідань та приміщень суду для прийому громадян.

       15. Про внесення змін до районної Програми розвитку та підтримки комунального

         некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги»  
         Іллінецького  району на 2018-2019 роки.