Рішення сесій 7 скликання
23 сесія 7 скликання від 22 грудня 2017 року
22 сесія 7 скликання від 7 грудня 2017 року
21 сесія 7 скликання від 22 листопада 2017 року
20 сесія 7 скликання від 18 жовтня 2017 року
19 сесія 7 скликання від 15 вересня 2017 року
18 сесія 7 скликання від 16 серпня 2017 року
17 сесія 7 скликання від 21 липня 2017 року
16 сесія 7 скликання від 22 червня 2017 року
Протокол 16 сесії
1. Про розгляд інформації щодо виконання рішення 14 сесії районної ради 7 скликання від 07.04.2017 року №307 «Про звернення депутатів Іллінецької районної ради до депутатів Іллінецької міської та Дашівської селищної об’єднаних територіальних громад».
2. Про хід виконання Районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей і молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 2018 року.
3. Про затвердження Комплексної програми мобілізації зусиль органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, Іллінецького відділення державної податкової інспекції, інших районних служб по забезпеченню надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2017 – 2021 роки.
4. Про затвердження районної Комплексної програми захисту населення і території Іллінецького району у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на 2017-2021 роки.
5. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 року № 227 «Про районний бюджет на 2017 рік».
6. Про затвердження розпорядження голови Іллінецької районної ради.
7. Про внесення змін до складу комісії районної ради з питань поновлення прав реабілітованих.
8. Про затвердження списку присяжних Іллінецького районного суду.
9. Про надання дозволу комунальному закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради на зняття із балансу майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.
10. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду вільного приміщення ФОП Никитюку М.Л.
11. Про надання дозволу ФОП Котощуку Ю.В. на встановлення твердопаливного котла АОТ – 14 в орендованих кімнатах, що знаходяться в приміщенні будинку №15 А по вул. Європейська в м. Іллінці.
12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (1,8603 га), що надана в оренду гр. Мельничуку Ю.М., для рибогосподарських потреб, на території Росоховатської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (22,0234 га), що перебуває в оренді у гр. Мельничука Ю.М., для ведення фермерського господарства, на території Росоховатської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (25,0000 га), що перебуває в оренді у гр. Мельничука Ю.М., для ведення фермерського господарства, на території Росоховатської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду (0,6783 га), яка надається в оренду гр. Риженковій О.С., для рибогосподарських потреб, розташованої на території Копіївської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки (49.2000 га), що перебуває в оренді СТОВ «Дружба» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області.
17. Про затвердження технічної документації із нормативної грошової оцінки земель водного фонду, що знаходяться в оренді у СП ТОВ «Райффайзен-Агро», для рибогосподарських потреб, на території Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області.
18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Карєва Д.В., для ведення особистого селянського господарства, на території Іллінецької об’єднаної територіальної громади Іллінецького району Вінницької області.
15 сесія 7 скликання від 25 травня 2017 року
3. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 року № 227 «Про районний бюджет на 2017 рік».
4. Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2016-2017 роки.
5. Про порядок призначення і звільнення з посад керівників підприємств, установ, закладів, організацій-об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.
6. Про надання дозволу голові Іллінецької районної ради на здачу в оренду частини вільного приміщення ФОП Котощуку Ю.В.
7. Про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.
8. Про надання дозволу Іллінецькій центральній районній лікарні на списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.
9. Про надання дозволу комунальному закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради на списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.
10. Про внесення змін до рішення 14 сесії районної ради 7 скликання від 07.04.2017 року №309 «Про передачу майна із спільної власності територіальних громад, сіл, селища, міста Іллінецького району у власність Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади».
11. Про дострокове розірвання договору оренди майна з ФОП Довгим А.С.
12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді фермерського господарства «Баранюкове», для ведення фермерського господарства, розташованих на території Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області.
13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду гр. Головченку С.А., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту, розташованих на території Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області. 
14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді гр. Сироватка І.А., для ведення фермерського господарства на території Іллінецької міської ради.
15. Про внесення змін до структури виконавчого апарату районної ради.
14 сесія 7 скликання від 7 квітня 2017 року
Протокол 14 сесії
Результати поіменного голосування 14 сесії.
1. Про звернення депутатів Іллінецької районної ради до депутатів Іллінецької міської та Дашівської селищної об’єднаних територіальних громад.
2. Про звіт голови районної державної адміністрації Лисака А.Р. про здійснення районною державною адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень.
3. Про передачу майнових комплексів зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району у власність Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
4. Про передачу майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району у власність Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.
5. Про внесення змін до рішення 11 сесії районної ради 7 скликання від 23.12.2016 року № 227 «Про районний бюджет на 2017 рік».
6. Про хід виконання Комплексної програми розвитку освітньої галузі Іллінецького району на 2016-2020 роки.
7. Про виконання Програми організації відзначення в районі державних свят, ювілейних і пам’ятних дат, прийомів офіційних делегацій, нагородження почесними грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради кращих трудових колективів, окремих працівників різних галузей у 2016 році.
8. Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2016-2017 роки.
9. Про внесення змін до складу президії районної ради.
10. Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради 7 скликання.
11. Про уповноважену особу Іллінецької районної ради в робочих органах Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування.
12. Про передачу майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району у власність Дашівської селищної об’єднаної територіальної громади.
13. Про надання дозволу головному редактору приватного підприємства «Редакція газети «Трудова слава» на здачу в оренду частини приміщення ПАТ КБ «Приватбанк».
14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Курова А.І., для ведення особистого селянського господарства, розташованої на території Китайгородської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що відводиться в оренду публічному акціонерному товариству «Жорнище», для рибогосподарських потреб, розташованої на території Жорницької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Крохмаль Н.О. для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та ведення особистого селянського господарства, розташованих на території Бабинської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді гр. Кобця С.М., для ведення фермерського господарства, розташованої на території Росоховатської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді гр. Кобця С.М., для ведення фермерського господарства, розташованої на території Росоховатської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надаються в оренду гр. Головченку Л.О., для ведення фермерського господарства, розташованих на території Купчинецької сільської Іллінецького району Вінницької області.
20. Про умови оплати праці заступника голови районної ради Нечипоренка В.І.
21. Про надання частини щорічної основної відпустки голові районної ради Загороднюку С.А.
22. Про надання дозволу голові районної ради на укладання договору про надання послуг з охорони приміщення адмінбудівлі з ТОВ «Охоронний підрозділ «Бастіон».
13 сесія 7 скликання від 3 березня 2017 року
12 сесія 7 скликання від 6 січня 2017 року
11 сесія 7 скликання від 23 грудня 2016 року
10 сесія 7 скликання від 17 листопада 2016 року
9 сесія 7 скликання від 23 вересня 2016 року 

Протокол 9 сесії
Результати поіменного голосування.
1. Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 17.12.2015 року №18 «Про районний бюджет на 2016 рік».
2. Про стан підготовки закладів соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 року.
3. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Іллінецького району на 2016-2020 роки.
4. Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2016-2017 роки.
5. Про внесення змін до статуту комунального підприємства «Районний трудовий архів» Іллінецької районної ради.
6. Про внесення змін до статуту Централізованої бібліотечної системи Іллінецької районної ради.
7. Про затвердження статуту Іллінецької центральної районної лікарні.
8. Про передачу в користування майна на умовах оренди.
9. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду вільного приміщення квартирно-експлуатаційному відділу м. Вінниця.
10. Про внесення змін до рішення 39 сесії районної ради 6 скликання від 4 вересня 2015 року № 720 «Про затвердження окремих нормативних документів з оренди майна, що є об'єктом спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району».
11.Про надання дозволу ФОП Саприкіній Л.Ю. на реструктуризацію заборгованості з орендної плати.
12. Про надання дозволу ФОП Лисаку А.І. на реструктуризацію заборгованості з орендної плати.
13. Про внесення змін до договору оренди з ФОП Гусаківським В.О.
14. Про внесення змін до договору оренди з ФОП Котощуком Ю.В.
15. Про внесення змін до договору оренди з ФОП Насушною Н.І.
16. Про внесення змін до договору оренди з ФОП Сікорською М.Ю.
17. Про внесення змін до договору оренди з ФОП Степанкевич З.К.
18. Про внесення змін до договору оренди з ФОП Драчем О.Г.
19. Про внесення змін до договору оренди з ФОП Саприкіною Л.Ю.
20. Про внесення змін до договору оренди з ФОП Сухомудь С.А.
21. Про внесення змін до договору оренди з ФОП Андрієнко С.М.
22. Про внесення змін до договорів оренди з ФОП Лисаком А.І.
23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Садовенко А.С., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Жорницької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Садовенко А.С., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва,розташованої на території Жорницької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду фізичній особі-підприємцю Антонюку В.П. для рибогосподарських потреб, розташованої на території Іллінецької міської ради Іллінецького району Вінницької області.
26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду Селянському фермерському господарству «Світоч», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області.
27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Загребельній О.А., для сінокосіння та випасання худоби, розташованої на території Кальницької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду гр. Кравцю В.В. для рибогосподарських потреб, розташованої на території Купчинецької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.

8 сесія 7 скликання від 11 серпня 2016 року 
Результати поіменного голосування.
Протокол 8 сесії
1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебувають у власності  гр. Агапова В.М., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Іллінецької міської ради Іллінецького району Вінницької області.
2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності  гр. Білозор О.П., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Криштопівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності  гр. Новік К.Л., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Павлівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
4. 
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду СТОВ «МАЯК», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої  на території Тягунської  сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
5. 
Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду СТОВ «МАЯК», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої  на території Тягунської  сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
6. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду СТОВ «МАЯК», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої  на території Тягунської  сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
7. Про затвердження Комплексної програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального значення Іллінецького району на 2016-2020 роки.
8. Про внесення змін до Програми організації відзначення  в районі державних свят, ювілейних і пам’ятних дат, прийомів офіційних делегацій, нагородження почесними грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради кращих трудових колективів, окремих працівників різних галузей у 2016 році.
9. Про внесення змін до Районної  комплексної  цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2016-2017 роки.
10. Про внесення змін до Районної програми розвиток первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини в Іллінецькому районі на 2016-2018 роки.
11. Про внесення змін до Комплексної програми  розвитку освітньої галузі Іллінецького районну на 2016 - 2020 роки.
12. 
Про внесення змін до Положення про порядок встановлення на території Іллінецького району пам’ятних знаків та меморіальних дошок.
13. 
Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від  17.12.2015 року №18 «Про районний бюджет на 2016 рік».
14. 
Про надання погодження Іллінецькій міські раді на розширення перспективних меж м. Іллінці.
15. 
Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради.
16. Про внесення змін до складу президії районної ради.
17. 
Про внесення змін до статуту комунального закладу «Іллінецький районний будинок культури» Іллінецької районної ради Віницької області
18. 
Про внесення змін до рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 7 червня 2016 року №137 «Про передачу цілісного майнового комплексу колишньої Борисівської ЗОШ І-ІІ ступенів із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району у власність Іллінецької міської територіальної громади.
19. 
Про розрахунок орендної плати за користування комунальним майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.
20. 
Про надання дозволу голові Іллінецької районної ради на здачу в оренду вільного приміщення ФОП Левіцькому О.С.
21. Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл. селища, міста Іллінецького району цілісного майнового комплексу Іллінецької районної лікарні.
22. Про внесення змін до рішення 4 сесії районної ради 7 скликання  від 28.01.2016 року №60 «Про затвердження плану роботи районної ради 7 скликання на 2016 рік».
23. Про надання частини щорічної відпустки голові районної ради Загороднюку С.А.
24. Про оголошення Днів жалоби в Іллінецькому районні.
7 сесія 7 скликання від 7 червня 2016 року
6 сесія 7 скликання від 26.04.2016 року
Протокол 6 сесії 7 скликання.
1. Про затвердження Районної програми забезпечення виконання Іллінецькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою на 2016 рік.
2. Районна програма забезпечення виконання Іллінецькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою на 2016 рік.
3. Про затвердження Комплексної програми розвитку освітньої галузі Іллінецького району на 2016 – 2020 роки.
4. Комплексна програма розвитку освітньої галузі Іллінецького району на 2016-2020 роки.
5. Про затвердження Комплексної оборонно-правоохоронної програми Іллінецького району на 2016-2020 роки «Безпечна Іллінеччина – взаємна відповідальність влади та громад».
6. Комплексна оборонно-правоохоронна програма Іллінецького району на 2016-2020 роки «Безпечна Іллінеччина – взаємна відповідальність влади та громад».
7. Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2016-2017 роки.
8. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2015 рік.
9. Додаток 1.
10. Додаток 2.
11. Додаток 3.
12. Додаток 4.
13. Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 17.12.2015 року №18 «Про районний бюджет на 2016 рік».
14. Додаток 1.
15. Додаток 2.
16. Додаток 3.
17. Додаток 4.
18. Додаток 5.
19. Додаток 6.
20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді у гр. Гребенюка С.М., для ведення фермерського господарства, розташованих на території Криштопівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Маслянко Г.М., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих на території Білківської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді у ВОХБ фонд «Юність», для ведення підсобного сільського господарства, розташованих на території Жаданівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані в оренду гр. Кравченку Ю.А., для ведення фермерського господарства, розташованих на території Хрінівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані в оренду гр. Кравченку Ю.А., для ведення фермерського господарства, розташованих на території Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області.
25. Про внесення змін до статуту комунального підприємства «Іллінціфарм» Іллінецької районної ради.
26. Про прийняття безоплатно майна до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району із власності територіальної громади м. Вінниця.
27. Про затвердження положення про комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради.
28. ПОЛОЖЕННЯ Комунального закладу « Територіальний центр соціального обслуговування» (надання соціальних послуг) Іллінецької районної ради Вінницької області.
29. Про надання дозволу голові районної ради на укладання договору з юридичною компанією щодо надання консалтингових послуг.
30. Додаток: Результати поіменного голосування.
5 сесія 7 скликання від 11.03.2016 року
Протокол сесії.
Додаток: Результати поіменного голосування
1. Про внесення змін до регламенту районної ради 7 скликання.
(Додаток).

2. Про хід виконання Програми зайнятості населення Іллінецького району на період до 2017 року.
3. Про хід виконання районної програми «Місцеві стимули» на 2012-2020 роки.
4. Про затвердження районної програми «Розвиток первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини в Іллінецькому районі на 2016-2018 роки». (Додаток).
5. Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2016-2017 роки.
6. Про внесення змін до «Програми забезпечення інформованості населення Іллінецького району та розвитку електронного засобу масової інформації комунального підприємства «Іллінецька районна організація радіомовлення» Іллінецької районної ради на 2016-2020 роки». (Додаток).
7. Про внесення змін до «Програми забезпечення інформованості населення Іллінецького району та розвитку друкованого засобу масової інформації Іллінецької районної газети «Трудова слава» на 2016-2020 роки».(Додаток).
8. Про реформування друкованого засобу масової інформації редакції Іллінецької районної газети «Трудова слава».
9. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
10. Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 17.12.2015 року №18 «Про районний бюджет на 2016 рік». (Додаток №1, додаток №2, додаток №3, додаток №4, додаток №5, додаток №6).
11. Про внесення змін до договору оренди комунального майна з управлінням агропромислового розвитку Іллінецької районної державної адміністрації.
12. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду вільного приміщення управлінню праці та соціального захисту населення Іллінецької районної державної адміністрації.
13. Про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста.
14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться в оренді у фізичної особи – підприємця Чабаненка В. Г., для рибогосподарських потреб, розташованих на території Купчинецької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що перебуває в оренді у СФГ «Весна», для рибогосподарських потреб, розташованої на території Росоховатської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді у СП ТОВ «Райфайзен-Агро», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Купчинецької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді у СП ТОВ «Райфайзен-Агро», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Купчинецької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду громадянину Мазуру В.С., для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, розташованої за межами населеного пункту на території Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області.
19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані в оренду у громадянину Колеснику О.В.– голові ФГ «Шефф-Агро», для ведення фермерського господарства, розташованих на території Бабинської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді у СТОВ «КАМСИТ», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих на території Купчинецької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді у СТОВ у «КАМСИТ», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих на території Хрінівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
22. Про затвердження районної Програми «Перспективний розвиток вторинного рівня надання медичної допомоги жителям Іллінецького району на 2016-2020 роки».(Додаток).
23. Про стан виконання Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку пожежної охорони в Іллінецькому районі на 2011-2015 роки та затвердження Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби в Іллінецькому районі на 2016-2020 роки.(Додаток).
24. Про надання згоди на передачу безоплатно зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області цілісного майнового комплексу Іллінецької центральної районної лікарні до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.
25. Про призначення директора комунального закладу «Іллінецький краєзнавчий музей» Іллінецької районної ради.
26. Про погодження розміру ставок орендної та абонементної плати комунального закладу «Спортивно-оздоровчий комплекс» Іллінецької районної ради.
27. Про внесення змін до статуту комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради.
28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду громадянці Кравець Н.А., для ведення фермерського господарства, розташованої на території Якубівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Дмитрук А.І., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Кантелинської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді у фізичної особи-підприємця Мазурика І.Д., для рибогосподарських потреб, розташованої на території Росоховатської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді у СТОВ «Україна», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Іллінецької міської ради Іллінецького району Вінницької області.
32. Про передачу субвенції до обласного бюджету.
33. Про надання дозволу дирекції комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради на проведення заходів з часткової реорганізації структурних підрозділів та оптимізації штатних посад.
34. Про затвердження проекту Іллінецької районної ради «Увага – діти !» для участі в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.
35. Про затвердження проекту Іллінецької районної ради «Європейська площа» для участі в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.
4 сесія 7 скликання від 28.01.2016 року
Протокол сесії.
1. Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2016-2017 роки.
(Додаток №1, додаток №2, додаток №3, додаток №4, додаток №5).

2. Про внесення змін до Комплексної програми мобілізації зусиль органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, державної податкової служби району щодо забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2012 – 2016 роки.
3. Про надання дозволу директору комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради Легкому Є.М. на здачу в оренду частини приміщення
4. Про надання дозволу завідувачу сектору культури і туризму райдержадміністрації Письменній О.В. на продовження строку договору оренди частини вільного приміщення КЗ «Іллінецький краєзнавчий музей» з ФОП Паламарчуком О.І.
5. Про надання дозволу завідувачу сектору культури і туризму райдержадміністрації Письменній О.В.на продовження строку договору оренди частини вільного приміщення КЗ «Іллінецький краєзнавчий музей» з ФОП Рижманем О.І.
6. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду вільного приміщення Іллінецькій міській раді.
7. Про розірвання договору оренди комунального майна з громадським формуванням з охорони громадського порядку м. Іллінці «Народна самооборона».
8. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду вільного приміщення ГО «Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій».
9. Про надання дозволу голові районної ради на організацію процедури здачі в оренду вільних приміщень.
10. Про  затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки  земельних  ділянок,  що надаються  в  оренду  громадянину Кучинському  А.І.  для  ведення фермерського  господарства, розташованих на території Жорницької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду СТОВ «Україна»  для  ведення  товарного сільськогосподарського  виробництва, розташованих на території Тягунської сільської  ради  Іллінецького  району Вінницької області.
12. Про  затвердження  технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду фермерському господарству «Нива-С»  для  ведення  товарного сільськогосподарського  виробництва, розташованої  на  території Кантелинської  сільської  ради Іллінецького району Вінницької області.
13. Про внесення змін до Положення про постійні комісії районної ради сьомого скликання. (Додаток №1).
14. Про внесення змін до Регламенту районної ради сьомого скликання.(Додаток №1).
15. Про внесення змін до структури виконавчого апарату Іллінецької районної ради.
16. Про уповноважену особу Іллінецької районної ради в робочих органах Вінницької обласної асоціації органів місцевого самоврядування.
17. Про звернення депутатів Іллінецької районної ради до народних депутатів України Демчака Р.Є. та Кудлаєнка С.В. щодо відновлення функціонування Липовецького центру ДАІ 0508.(Додаток №1).
18. Про надання додаткової оплачуваної відпустки голові районної ради Загороднюку С.А.
19. Про затвердження плану роботи районної ради 7 скликання на 2016 рік.(Додаток №1).
20. Про надання дозволу комунальному закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради Вінницької області на прийняття гр. Кухарева І.І. в стаціонарне відділення для постійного проживання та звільнення від плати за надання соціального обслуговування.
21. Про встановлення надбавки до посадового окладу голові районної ради Загороднюку С.А.
22. Про встановлення надбавки до посадового окладу заступнику голови районної ради Швецю В.А.
3 сесія 7 скликання від 17.12.2015 року
Протокол сесії.
1. Про внесення змін до складу президії районної ради 7 скликання.

2. Про внесення змін до рішення 34 сесії районної ради 6 скликання від 13.01.2015 року №632 «Про районний бюджет на 2015 рік».(Додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, додаток 6)
3. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Іллінецького району за 2015 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Іллінецького району на 2016 рік.(Додаток 1, додаток 2, додаток 3)
4. Про районний бюджет на 2016 рік.(Додаток 1, додаток 2, додаток 3, додаток 4, додаток 5, додаток 6, додаток 7)
5. Про затвердження Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2016-2017 роки. (Додаток)
6. Про виконання Програми розвитку культури та духовного відродження на 2011- 2015 роки та затвердження Комплексної програми розвитку культури і духовного відродження Іллінецького району на 2016-2020 роки.(Додаток)
7. Про затвердження Програми організації відзначення в районі державних свят, ювілейних і пам’ятних дат, прийомів офіційних делегацій, нагородження почесними грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради кращих трудових колективів,окремих працівників різних галузей у 2016 році.(Додаток)
8. Про внесення змін до районної Програми забезпечення інформованості населення Іллінецького району та розвитку електронного засобу масової інформації комунального підприємства «Іллінецька районна організація радіомовлення» Іллінецької районної ради на 2016-2020 роки.
9. Про внесення змін до районної Програми забезпечення інформованості населення Іллінецького району та розвитку друкованого засобу масової інформації Іллінецької районної газети «Трудова слава» на 2016-2020 роки.
10. Про внесення змін до Соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту в Іллінецькому районі на 2013-2017 роки.
11. Про внесення змін до Районної цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей і молоді, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку до 2018 року.
12. Про надання дозволу управлінню праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації на списання кредиторської заборгованості строк позовної давності якої минув.
13. Про внесення змін до рішення 40 сесії районної ради 6 скликання від 16 жовтня 2015 року №748 «Про прийняття майна до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району із власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області».
14. Про розірвання договору оренди комунального майна з Державною фінансовою інспекцією у Вінницькій області.
15. Про продовження терміну дії контракту із керівником комунального закладу «Спортивно-оздоровчий комплекс» Іллінецької районної ради Сидоренком А.П.
16. Про продовження терміну дії контракту із керівником комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа» Іллінецької районної ради Демидою П.А.
17. Про зміну розміру орендної ставки за орендоване майно ПрАТ УСК «КНЯЖА ВІЄННА ІНШУРАНС ГРУП».
18. Про надання дозволу директору комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради Легкому Є.М. на здачу в оренду частини приміщення ФОП Вдовиченку О.В.
19. Про надання дозволу директору комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради Легкому Є.М. на здачу в оренду частини приміщення ФОП Марківській Г.М.
20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду громадянину Козяру К.В. для ведення фермерського господарства, розташованої на території Іллінецької міської ради Іллінецького району Вінницької області.
21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду фізичній особі-підприємцю Майбороді К.В. для рибогосподарських потреб, розташованої на території Купчинецької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду селянському(фермерському) господарству «Перемога» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих на території Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області.
23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, для проведення земельних торгів, з продажу права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення державної власності (землі запасу) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Городоцької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
24. Про затвердження складу міжвідомчої координаційно-методичної ради з правової освіти населення.
25. Про встановлення надбавки директору комунального закладу «Іллінецький районний будинок культури» Іллінецької районної ради Краснянській І.О.
26. Про відшкодування збитків завданих районному бюджету.
27. Про внесення змін до регламенту районної ради 7 скликання.(Додаток)
2 сесія 7 скликання від 24.11.2015 року
Протокол сесії.
1. Про регламент районної ради 7 скликання.
(Додаток №1).

2. Про затвердження районної Програми забезпечення житлом осіб, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення і втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, на 2015 рік.(Додаток №1).
3. Про внесення змін до районної Програми соціального захисту окремих категорій громадян Іллінецького району на 2013-2015 роки.
4. Про внесення змін до рішення 34 сесії районної ради 6 скликання від 13.01.2015 року №632 «Про районний бюджет на 2015 рік».(Додаток №1, Додаток №2, Додаток №3, Додаток №4, Додаток №5).
5. Про продовження терміну дії контракту із директором комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради Вінницької області Легким Є.М.
6. Про утворення постійних комісій районної ради сьомого скликання та затвердження положення про них. (Додаток №1, Додаток №2).
7. Про президію районної ради 7 скликання та затвердження положення про неї.(Додаток №1, Додаток №2).
8. Про структуру і чисельність виконавчого апарату районної ради та затвердження положення про виконавчий апарат районної ради.(Додаток №1).
9. Про оплату праці голові районної ради Загороднюку С.А.
10. Про оплату праці заступнику голови районної ради Швецю В.А.