Проекти рішень районної ради
 

 

  Проекти рішень 28 сесії 7 скликання 
 1. Про утворення некомерційного комунального підприємства  «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради.
 2. Про затвердження передавального акта комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради.
 3. Про ініціювання передачі Іллінецького міжшкільного навчально – виробничого комбінату Іллінецької районної ради у державну власність.
 4. Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Іллінецького району.
 5.  Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017 року №  455 «Про районний бюджет на 2018 рік».
 6. Про внесення змін до Районної програми забезпечення інформованості населення Іллінецького району та розвитку електронного засобу масової інформації Іллінецької районної ради…
 7. Про внесення змін до штатного розпису КП «Іллінецька районна організація радіомовлення».
 8.  Про продовження терміну дії контракту з керівником комунального підприємства «Іллінецька організація радіомовлення» Момот Р.Д.
 9.  Про внесення змін до структури виконавчого апарату Іллінецької районної ради.
 10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду для ведення фермерського господарства гр. Головченку Л.О. на території Кантелинської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
 11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення, що перебуває в оренді гр. Гончара П.А., для рибогосподарських потреб, за межами населеного пункту на території Слободищенської сільської ради Іллінецького районну Вінницької області.

    Проекти рішень 27 сесії 7 скликання

 

1. Про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку на території Іллінецького району.

 2. Про хід виконання Комплексної програми освітньої галузі Іллінецького району на 2016-2020 роки.  

 3. Про внесення змін до «Комплексної програми розвитку освітньої галузі Іллінецького району на 2016-2020 роки».

 4. Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017 року №  455 «Про районний бюджет на 2018 рік».

 5. Про продовження терміну дії контракту з завідувачем КП «Районний трудовий архів» Іллінецької районної ради Безпалько Л.М.

 6. Про дострокове припинення дії контракту з головним лікарем комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради Атаманюком О.Є.

7. Про надання дозволу головному лікарю Іллінецької ЦРЛ на дострокове розірвання договору оренди частини вільного приміщення, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району, з ФОП Задорожною Н.М.

 8. Про надання дозволу головному лікарю Іллінецької центральної районної лікарні на здачу в оренду частини вільного приміщення, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району, комунальному закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради.

9. Про надання дозволу головному лікарю КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради на укладання договору оренди комунального майна з ФОП Формагеєм С.В.

 10. Про реорганізацію Іллінецької центральної районної лікарні шляхом перетворення у комунальне  підприємство «Іллінецька центральна районна лікарня».

11. Про надання дозволу Іллінецькій центральній районній лікарні на списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.

12.Про утворення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Іллінецької районної ради Вінницької області.

 13. Про надання дозволу начальнику відділу освіти, молоді та спорту Іллінецької РДА на проведення перереєстрації транспортних засобів, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.

14. Про надання дозволу начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації на здачу в оренду автомобіля ГАЗ-САЗ 3507 управлінню освіти Іллінецької міської ради.

 15. Про внесення змін до статуту комунального закладу «Іллінецький міжшкільний навчально- виробничий комбінат» Іллінецької районної ради.

    16. Про внесення змін до рішення 39 сесії районної ради 6 скликання від 4 вересня 2015 року № 720 «Про затвердження окремих нормативних документів з оренди майна, що є об'єктом спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району».

 17. Про звернення депутатів Іллінецької районної ради щодо збереження цілісності майнового комплексу та земель Іллінецького державного аграрного коледжу.

 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Гендзюровській С.О., для ведення городництва, на території Іллінецької міської територіальної громади (Жаданівська сільська рада) Іллінецького району Вінницької області.

 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Гендзюровській О.А., для ведення городництва, на території Іллінецької міської територіальної громади (Жаданівська сільська рада) Іллінецького району Вінницької області.

 20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Гендзюровському В.П., для ведення городництва, на території Іллінецької міської територіальної громади (Жаданівська сільська рада) Іллінецького району Вінницької області.

 21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Коваленко О.О., для ведення городництва, на території Іллінецької міської територіальної громади (Жаданівська сільська рада) Іллінецького району Вінницької області.

 22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Коваленку О.І., для ведення городництва, на території Іллінецької міської територіальної громади (Жаданівська сільська рада) Іллінецького району Вінницької області.

 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Стецюку В.В., для ведення городництва, на території Іллінецької міської територіальної громади (Жаданівська сільська рада) Іллінецького району Вінницької області.

 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Насєко Т.Л., для ведення городництва, на території Іллінецької міської територіальної громади (Жаданівська сільська рада) Іллінецького району Вінницької області.

  25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Кравцеву О.М., для ведення городництва, на території Іллінецької міської територіальної громади (Жаданівська сільська рада) Іллінецького району Вінницької області.

 26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Кравцевій Л.С., для ведення городництва, на території Іллінецької міської територіальної громади (Жаданівська сільська рада) Іллінецького району Вінницької області.

 27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду гр. Позиченюк В.А., для сінокосіння і випасання худоби, на території Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області.

 28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Шмигорі С.М., для сінокосіння та випасання худоби, на території Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області.

 29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Шмигорі С.М., для ведення городництва, на території Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області.

 30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Шмигорі Р.В., для ведення городництва, на території Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області.

 31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Щербині А.М., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території Криштопівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.

 32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки із земель водного фонду, що перебуває в оренді гр.Швеця Ю.І.,  для рибогосподарських потреб, за межами населеного пункту на території Іллінецької міської ради Іллінецького району Вінницької області.

   Проекти рішень 26 сесії 7 скликання

1.Про звіт голови районної державної адміністрації щодо здійснення райдержадміністрацією делегованих  повноважень відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

2. Про використання коштів районного бюджету, які були виділені на виконання «Програми організації відзначення в районі державних свят, ювілейних і пам’ятних дат, прийомів офіційних делегацій, нагородження Почесними грамотами та Подяками районної державної адміністрації та районної ради кращих трудових колективів, окремих працівників різних галузей у 2017».

3. Про використання коштів районного бюджету, які були виділені на виконання  «Районної програми забезпечення виконання Іллінецькою районною державною адміністрацією делегованих повноважень у 2017 році».

4. Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення  Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2018-2020 роки.

5. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Іллінецького району на 2016-2020 роки.

6. Про внесення змін до Комплексної  оборонно-правоохоронної програми Іллінецького району на 2016–2020 роки «Безпечна Іллінеччина – взаємна відповідальність влади та громад».

7. Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017 року №  455 «Про районний бюджет на 2018 рік».

8. Про затвердження проекту Іллінецької районної ради «Облаштування вбиралень для людей з обмеженими фізичними можливостями» для участі в обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

9. Про затвердження проекту Іллінецької районної ради «Іллінецька астроблема» для участі в обласному  конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

10. Про погодження штатного розпису КЗ «Іллінецький районний будинок культури»

11. Про надання дозволу директору КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування Іллінецької районної ради» на здачу в оренду вільних приміщень, що є об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.

12. Про надання дозволу головному лікарю КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради на укладання договору оренди комунального майна з ФОП Шимиком В.С.

13. Про реорганізацію комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради шляхом перетворення у комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради.

 14. Про продовження терміну дії контракту з директором КП «Іллінецьке архітектурно-будівельне бюро» Іллінецької районної ради Кучківською Н.Є.

15. Про продовження терміну дії контракту з директором КЗ «Іллінецький краєзнавчий музей Іллінецької районної ради» Настич В.В.

16. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду вільного приміщення, що розташоване в будівлі за адресою: м.Іллінці,   вул.Соборна, 22, ПП «Агропроменерго».

17. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду частини приміщення, що розташоване в будівлі за адресою: м.Іллінці,   вул.Соборна, 22, Іллінецькому відділенню ПАТ КБ «Притватбанк».

18. Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017 року № 456 «Про затвердження плану роботи районної ради 7 скликання на 2018 рік».

19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що перебуває в оренді гр. Сандула Ю.А., для рибогосподарських потреб,  розташованої за межами населеного пункту на території Василівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.

20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Гендзюровській С.О., для ведення городництва, на території Іллінецької міської територіальної громади (Жаданівська сільська рада) Іллінецького району Вінницької області.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Гендзюровській С.А., для ведення городництва, на території Іллінецької міської територіальної громади (Жаданівська сільська рада) Іллінецького району Вінницької області.

22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Гендзюровському В.П., для ведення городництва, на території Іллінецької міської територіальної громади (Жаданівська сільська рада) Іллінецького району Вінницької області.

23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Коваленко О.О., для ведення городництва, на території Іллінецької міської територіальної громади (Жаданівська сільська рада) Іллінецького району Вінницької області.

24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Коваленку О.І., для ведення городництва, на території Іллінецької міської територіальної громади (Жаданівська сільська рада) Іллінецького району Вінницької області.

 25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Стецюку В.А., для ведення городництва, на території Іллінецької міської територіальної громади (Жаданівська сільська рада) Іллінецького району Вінницької області.

26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Насєко Т.Л., для ведення городництва, на території Іллінецької міської територіальної громади (Жаданівська сільська рада) Іллінецького району Вінницької області.

27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Кравцеву О.М., для ведення городництва, на території Іллінецької міської територіальної громади (Жаданівська сільська рада) Іллінецького району Вінницької області.

28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Кравцевій Л.С., для ведення городництва, на території Іллінецької міської територіальної громади (Жаданівська сільська рада) Іллінецького району Вінницької області.

Проекти рішень 25 сесії 7 скликання
 Проекти рішень 24 сесії 7 скликання

2. Про затвердження Районної програми забезпечення виконання Іллінецькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою на 2018 рік.

3. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2017 рік.

4. Про внесення змін до рішення 23 сесії районної ради 7 скликання від 22.12.2017 року №  455 «Про районний бюджет на 2018 рік».

5Про представника Іллінецького району в госпітальній Раді Північного госпітального округу.

6. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду вільного приміщення, що розташоване за адресою: м. Іллінці, вул. Європейська, 15-А, Іллінецькій міській раді.

7. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду вільного приміщення, що розташоване за адресою: м. Іллінці, вул. Соборна, 25, КЗ «Центр культури, мистецтва та естетичного виховання Іллінецької міської ради».

8. Про надання дозволу голові районної ради на внесення змін до договору оренди комунального майна, укладеного з управлінням освіти Іллінецької міської ради.

9. Про надання дозволу голові районної ради на внесення змін до договору оренди комунального майна, укладеного з відділом Держгеокадастру в Іллінецькому районі Вінницької області.

10. Про взяття на баланс майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району та знаходиться за адресою: м.Іллінці, вул. Соборна,22.

11. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду вільної частини приміщення ПП «Трудова слава».

12. Про надання дозволу сектору культури і туризму райдержадміністрації на продовження строку договору оренди вільної частини приміщення КЗ «Іллінецький краєзнавчий музей» з ФОП Паламарчуком О.І.

13. Про надання дозволу сектору культури і туризму райдержадміністрації на продовження строку договору оренди вільної частини приміщення КЗ «Іллінецький краєзнавчий музей» з ФОП Рижманем О.І.

14. Про внесення змін до договорів оренди комунального майна з ФОП Котощуком Ю.В.

15. Про затвердження штатного розпису КП «Іллінецька районна організація радіомовлення».

16. Про передачу котельні Кам’яногірської  ЗОШ І ступеня зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району у власність Китайгородської сільської територіальної громади.

17. Про надання дозволу директору КЗ «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради Легкому Є.М. на здачу в оренду вільних приміщень КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради.

18. Про  внесення змін до структури  Іллінецької центральної районної лікарні.

19. Про передачу автобуса КАВЗ-685М зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району до комунальної власності Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади.

20.Про встановлення надбавки до посадового окладу головному лікарю Іллінецької ЦРЛ Масленчуку М.М.

21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки   земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у  

     власності гр. Тодосійчук Т.С., для ведення товарного сільськогосподарського  

     виробництва  на території Павлівської сільської ради  Іллінецького району    

     Вінницької області.

     22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки    

     земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають у  

     власності громадян, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  

     на території Іллінецької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
Проекти рішень 23 сесії 7 скликання
1. Про внесення змін до рішення 11 сесії районної ради 7 скликання від 23.12.2016 року № 227 «Про районний бюджет на 2017 рік».
14. Про передачу котельні Копіївської ЗОШ І-ІІ ст. зі спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району у власність Дашівської селищної об’єднаної територіальної громади.
Проекти рішень 22 сесії 7 скликання
Проекти рішень 21 сесії 7 скликання
Проекти рішень 20 сесії 7 скликання
Проекти рішень 19 сесії 7 скликання
Проекти рішень 18 сесії 7 скликання
Проекти рішень 17 сесії 7 скликання
1. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Іллінецького району на 2016-2020 роки.
Проекти рішень 16 сесії 7 скликання
Проекти рішень 15 сесії 7 скликання
Проекти рішень 14 сесії 7 скликання
Проекти рішень 13 сесії 7 скликання
Проекти рішень 12 сесії 7 скликання
Проекти рішень 11 сесії 7 скликання
1. Про виконання Програми економічного і соціального розвитку Іллінецького району за 2016 рік та затвердження Програми економічного і соціального   розвитку Іллінецького району на 2017 рік.
2. Про районний бюджет на 2017 рік.
3. Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 17.12.2015 року №18 «Про районний бюджет на 2016 рік».     
4. Про затвердження Районної програми сприяння функціонування Центру надання адміністративних послуг Іллінецької районної державної адміністрації на 2016-2017 роки.
5. Про затвердження Програми організації відзначення в районі державних свят, ювілейних і пам’ятних дат, прийомів офіційних делегацій, нагородження почесними грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради кращих колективів, окремих працівників різних галузей у 2017 році.
6. Про затвердження Програми висвітлення діяльності органів місцевого самоврядування та органів державної виконавчої влади Іллінецького району на 2017– 2020 роки.
7. Про затвердження Програми «Розвиток первинної медико-санітарної допомоги в Іллінецькому районі на 2017–2020 роки».
8. Про внесення змін до Соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту в Іллінецькому районі на 2013–2017 роки.
9. Про внесення змін до Програми забезпечення збереження архівних фондів КП «Районний трудовий архів» Іллінецького району Вінницької області на 2016–2020 роки.
10. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку культури та духовного відродження Іллінецького району на 2016–2020 роки.
11. Про внесення змін до Районної комплексної  цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2016–2017 роки.
12. Про внесення змін до Комплексної  оборонно-правоохоронної програми Іллінецького району на 2016–2020 роки «Безпечна Іллінечина – взаємна відповідальність влади та громад».
13. Про вихід із складу засновників Павлівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Іллінецької районної ради Вінницької області.
14. Про вихід із складу засновників Василівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Іллінецької районної ради Вінницької області.
15. Про вихід із складу засновників Лисогірської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Іллінецької районної ради Вінницької області.
16. Про вихід із складу засновників Якубівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іллінецької районної ради Вінницької області.
17. Про вихід із складу засновників Хрінівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іллінецької районної ради Вінницької області.
18. Про вихід із складу засновників Красненьківської загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів Іллінецької районної ради Вінницької області.
19. Про вихід із складу засновників Жаданівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іллінецької районної ради Вінницької області.
20. Про вихід із складу засновників Жорницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Іллінецької районної ради Вінницької області.
21. Про вихід із складу засновників Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Іллінецької районної ради Вінницької області.
22. Про вихід із складу засновників Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ тупенів №3 Іллінецької районної ради Вінницької області.
23. Про вихід із складу засновників Іллінецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2» Іллінецької районної ради Вінницької області.
24. Про надання погодження на призначення директора Копіївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Іллінецької районної ради.
25. Про надання дозволу Іллінецькій міській раді на газифікацію орендованих кімнат  в приміщенні будинку №15 А по вул. Європейська м. Іллінці
26. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду вільного приміщення ФОП Дяченко Л.В.
27. Про надання дозволу завідувачу сектору культури і туризму райдержадміністрації Письменній О.В. на продовження строку договору оренди частини вільного приміщення  КЗ «Іллінецький краєзнавчий музей» з ФОП Паламарчуком О.І.
28. Про надання дозволу завідувачу сектору культури і туризму райдержадміністрації Письменній О.В. на продовження строку договору оренди частини вільного приміщення  КЗ «Іллінецький краєзнавчий музей» з ФОП Рижманем О.І.
29. Про надання дозволу Іллінецькій міській раді на поліпшення орендованого майна  в приміщенні будинку №15 А по вул. Європейська м. Іллінці.
30. Про стан виконання Програми освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь і охорони земель, проведення нормативної грошової оцінки  землі на території Іллінецького  району на 2015-2016 роки та  продовження терміну дії цієї Програми на 2017-2018 роки та внесення змін до неї.
31. Про погодження проекту землеустрою щодо зміни меж населених пунктів с. Паріївка та с. Райки на території Паріївської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться в оренді у публічного акціонерного товариства «Жорнище», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих на території Жорницької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, які надані в оренду СФГ «ПОДІЛЛЯ», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих на території Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області.
34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що знаходиться в оренді у СТОВ «Авангард», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Городоцької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у оренді у ФГ «АГРО 2», для ведення фермерського господарства, розташованої на території Василівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
36. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, яка надана в оренду ФОП Бурлаці А.П., для рибогосподарських потреб,  розташованої на території Купчинецької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
37. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду громадянам, для ведення городництва,  розташованих на території Іллінецької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
38. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду гр. Козяру К. В., для ведення фермерського господарства на території Іллінецької міської ради Іллінецького району Вінницької області.
39. Про  затвердження плану роботи районної ради 7 скликання на 2017 рік.
40. Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради 7 скликання.
Проекти рішень 10 сесії 7 скликання
Проекти рішень 9 сесії 7 скликання
Проекти рішень 8 сесії 7 скликання
1. Про затвердження Комплексної програми ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення Іллінецького району на 2016-2020 роки.
2. Про внесення змін до Програми організації відзначення в районі державних свят, ювілейних і пам’ятних дат, прийомів офіційних делегацій, нагородження почесними грамотами та подяками районної державної адміністрації та районної ради кращих трудових колективів,окремих працівників різних галузей у 2016 році.
3. Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2016-2017 роки.
4. Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 17.12.2015 року №18 «Про районний бюджет на 2016 рік».
5. Про внесення змін до складу постійних комісій районної ради.
6. Про внесення змін до складу президії районної ради.
7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебувають у власності гр. Агапова В.М., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Іллінецької міської ради Іллінецького району Вінницької області.
8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Білозор О.П., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Криштопівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.

9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Новік К.Л., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Павлівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду СТОВ «МАЯК», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Тягунської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду СТОВ «МАЯК», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Тягунської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надана в оренду СТОВ «МАЯК», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Тягунської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
13. Про надання погодження Іллінецькій міські раді на розширення перспективних меж м. Іллінці.
14. Про внесення змін до Положення про порядок встановлення на території Іллінецького району пам’ятних знаків та меморіальних дошок.
15. Про внесення змін до Районної програми розвиток первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини в Іллінецькому районі на 2016-2018 роки.
16. Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2016-2017 роки.
17. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освітньої галузі Іллінецького районну на 2016 - 2020 роки.

18. Про внесення змін до рішення 7 сесії районної ради 7 скликання від 7 червня 2016 року № 137 «Про передачу цілісного майнового комплексу колишньої Борисівської ЗОШ І-ІІ ступенів із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району у власність Іллінецької міської територіальної громади».
19. Про розрахунок орендної плати за користування комунальним майном, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.
20. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду вільного приміщення ФОП Левіцькому О.С.
21. Про внесення змін до статуту комунального закладу «Іллінецький районний будинок культури» Іллінецької районної ради Вінницької області.

Проекти рішень 7 сесії 7 скликання
Проекти рішень 6 сесії 7 скликання
1. Про затвердження Районної програми забезпечення виконання Іллінецькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою на 2016 рік. 
2. Районна програма забезпечення виконання Іллінецькою районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою на 2016 рік.
3. Про затвердження Комплексної програми розвитку освітньої галузі Іллінецького району на 2016 – 2020 роки.
4. Комплексна програма розвитку освітньої галузі Іллінецького району на 2016-2020 роки.
5. Про затвердження Комплексної оборонно-правоохоронної програми Іллінецького району на 2016-2020 роки «Безпечна Іллінеччина – взаємна відповідальність влади та громад».
6. Комплексна оборонно-правоохоронна програма Іллінецького району на 2016-2020 роки «Безпечна Іллінеччина – взаємна відповідальність влади та громад».
7. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2015 рік.
8. Додаток 1.
9. Додаток 2.
10. Додаток 3.
11. Додаток 4.
12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді у гр. Гребенюка С.М., для ведення фермерського господарства, розташованих на території Криштопівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Маслянко Г.М., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих на території Білківської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді у ВОХБ фонд «Юність», для ведення підсобного сільського господарства, розташованих на території Жаданівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
15. Про внесення змін до статуту комунального підприємства «Іллінціфарм» Іллінецької районної ради.
16. Про затвердження положення про Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради.
17. ПОЛОЖЕННЯ Комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» (надання соціальних послуг) Іллінецької районної ради Вінницької області.
Проекти рішень 5 сесії 7 скликання
1. Про хід виконання Програми зайнятості населення Іллінецького району на період до 2017 року.
2. Про хід виконання районної програми «Місцеві стимули» на 2012-2020 роки.
3. Про затвердження районної програми «Розвиток первинної медико-санітарної допомоги на засадах сімейної медицини в Іллінецькому районі на 2016-2018 роки».
4. Проект Програми сімейної медицини.
5. Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2016-2017 роки.
6. Про внесення змін до «Програми забезпечення Інформованості населення Іллінецького району та розвитку електронного засобу масової інформації комунального підприємства «Іллінецька районна організація радіомовлення» Іллінецької районної ради на 2016-2020 роки».
7. Про внесення змін до «Програми забезпечення інформованості населення Іллінецького району та розвитку друкованого засобу масової інформації Іллінецької районної газети «Трудова слава»на 2016-2020 роки».
8. Про реформування друкованого засобу масової інформації редакції Іллінецької районної газети «Трудова слава».
9. Про затвердження нової редакції статуту комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради.
10. Проект Статуту Терцентр.
11. Про затвердження розпоряджень голови районної державної адміністрації.
12. Додаток 1.
13. Додаток 2.
14. Додаток 3.
15. Додаток 4.
16. Додаток 5.
17. Додаток 6.
18. Додаток 7.
19. Додаток 8.
20. Додаток 9.
21. Додаток 10.
22. Додаток 11.
23. Додаток 12.
24. Про внесення змін до рішення 3 сесії районної ради 7 скликання від 17.12.2015 року №18 «Про районний бюджет на 2016 рік».
25. Додаток 1.
26. Додаток 2.
27. Додаток 3.
28. Додаток 4.
29. Додаток 5.
30. Додаток 6.
31. Про внесення змін до договору оренди комунального майна з управлінням агропромислового розвитку Іллінецької районної державної адміністрації.
32. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду вільного приміщення управлінню праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації.
33. Про надання дозволу відділу освіти райдержадміністрації на списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селища, міста.
34. Додаток.
35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що знаходяться в оренді у фізичної особи – підприємця Чабаненка В. Г., для рибогосподарських потреб, розташованих на території Купчинецької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
36. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що перебуває в оренді у СФГ «Весна», для рибогосподарських потреб, розташованої на території Росоховатської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
37. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді у СП ТОВ «Райфайзен-Агро», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Купчинецької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
38. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді у СП ТОВ «Райфайзен-Агро», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Купчинецької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
39. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду громадянину Мазуру В.С., для будівництва та обслуговування будівель закладів охорони здоров’я та соціальної допомоги, розташованої за межами населеного пункту на території Дашівської селищної ради Іллінецького району Вінницької області.
40. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані в оренду у громадянину Колеснику О.В.–голові ФГ «Шефф-Агро», для ведення фермерського господарства, розташованих на території Бабинської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
41. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді у СТОВ «КАМСИТ», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих на території Купчинецької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
42. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають в оренді у СТОВ «КАМСИТ», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих на території Купчинецької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
43. Про стан виконання Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку пожежної охорони в Іллінецькому районі на 2011-2015 роки та затвердження Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби в Іллінецькому районі на2016-2020 роки.
44. Програма поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів усіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби в Іллінецькому районі на 2016-2020 роки.
45. Про внесення змін до регламенту районної ради 7 скликання.
46. Регламент 7 скликання зі змінами.
47. Про затвердження районної Програми «Перспективний розвиток вторинного рівня надання медичної допомоги жителям Іллінецького району на 2016-2020 роки».
48. Програма «Перспективний розвиток вторинного рівня надання медичної допомоги жителям Іллінецького району на 2016-2020 роки».
49. Про надання згоди на передачу безоплатно зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області цілісного майнового комплексу Іллінецької центральної районної лікарні до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району.
50. Про призначення директора комунального закладу «Іллінецький краєзнавчий музей» Іллінецької районної ради.
51. Про погодження розміру ставок орендної та абонементної плати комунального закладу «Спортивно-оздоровчий комплекс» Іллінецької районної ради.
52. Про внесення змін до статуту комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради.
53. Про надання дозволу дирекції комунального закладу «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради на проведення заходів з часткової реорганізації структурних підрозділів та оптимізації штатних посад.
54. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, яка надана в оренду фізичній особі-підприємцю Крижанівському В.Є., для рибогосподарських потреб, розташованої на території Паріївської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
55. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду громадянці Кравець Н.А., для ведення фермерського господарства, розташованої на території Якубівської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
56. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності Дмитрук А.І., для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Кантелинської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
57. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді у фізичної особи-підприємця Мазурика І.Д., для рибогосподарських потреб, розташованої на території Росоховатської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
58. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді у СТОВ «Україна», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Іллінецької міської ради Іллінецького району Вінницької області.
59. Про виділення коштів ГО «СК «Страж» для підготовки спортсмена Марата Крижанського.
Проекти рішень 4 сесії 7 скликання
1. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду громадянину Кучинському А.І. для ведення фермерського господарства, розташованих на території Жорницької сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
2. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду СТОВ «Україна» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованих на території Тягунської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
3. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду фермерському господарству «Нива-С» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, розташованої на території Кантелинської сільської ради Іллінецького району Вінницької області.
4. Про надання дозволу голові районної ради на організацію процедури здачі в оренду вільних приміщень.
5. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду вільного приміщення Іллінецькій міській раді.
6. Про розірвання договору оренди комунального майна з громадським формуванням з охорони громадського порядку м.Іллінці «Народна самооборона».
7. Про надання дозволу голові районної ради на здачу в оренду вільного приміщення ГО «Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій».
8. Про надання дозволу директору комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування» Іллінецької районної ради Легкому Є.М. на здачу в оренду частини приміщення.
9. Про надання дозволу завідувачу сектору культури і туризму райдержадміністрації Письменній О.В. на продовження строку договору оренди частини вільного приміщення КЗ «Іллінецький краєзнавчий музей» з ФОП Рижманем О.І.
10. Про надання дозволу завідувачу сектору культури і туризму райдержадміністрації Письменній О.В. на продовження строку договору оренди частини вільного приміщення КЗ «Іллінецький краєзнавчий музей» з ФОП Паламарчуком О.І.
11. Про внесення змін до положення про постійні комісії районної ради 7 скликання.
12. Про внесеення змін до структури виконавчого апарату.
13. Про внесення змін до регламенту районної ради 7 скликання.
14. Про надання додаткової оплачуваної відпустки голові районної ради.
15. Про уповноважену особу районної ради на Зборах Асоціації органів місцевого самоврядування.
16. Про затвердження плану роботи районної ради 7 скликання на 2016 рік.
17. Про звернення до Народних Депутатів України.
18. Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2016-2017 роки.
19. Про звернення депутатів Іллінецької районної ради до народних депутатів України Демчака Р.Є. та Кудлаєнка С.В. щодо відновлення функціонування Липовецького центру ДАЇ 0508.
20. Про внесення змін до Комплексної програми мобілізації зусиль органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, державної податкової служби району щодо забезпечення надходжень до бюджетів усіх рівнів на 2012 - 2016 роки.
21. Про затвердження Програми розвитку особистих селянських та фермерських господарств Іллінецького району на 2016-2020 роки.
22. Програма СФГ.
23. Додаток 1.
24. Додаток 3.
25. Додаток 4.
26. Додаток 5.
27. Паспорт Програми СФГ.
28. Про внесення змін до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2016-2017 роки.
29. Додаток 2.
30. Додаток 3.
31. Додаток 4.
32. Додаток 5.
33. Додаток 6.